Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

" Trochę złomu"

 

kupie po cenie zlomu... :)

 

----------------------

 

uuuu widzd ze nie jestem jedyny:)

 

stal to chyba 80gr/kg

zaszalejmy 1zl/kg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość D@dik

Dwie mołnie na dawców lub do rewitalizacji: starsza z 51 kompletna z uwaloną osią balansu

 

Młodsza bez szkła, dwóch wskazówek (koronkę mam choć nie ma jej na zdjęciu) z już nie tak zdobnym werkiem - też uwalona oś balansu. Ale ładna tarcza

\\ posprzątane ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam Cornavina 40 zł z wysyłka pp  propozycje i chętnych zapraszam na PW Dodatkowo posiadam do sprzedania poljota automatic w stali ( poszukiwany model ) Zainteresowanych zapraszam na PW

 

utbl.jpg

 

p6pz.jpg

 

pi42.jpg

 

 

Panowie  zapraszam na bazarek doszedł nowy poljot w automacie http://zegarkiclub.pl/forum/topic/95408-2x-poljot-stal-automat-cornavin/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie kupię tarczę do wostoka precyzyjnego w ładnym stanie. Swoją (była bardzo ładna) dziś oszpeciłem przez własną głupotę...

Ma ktoś? Propozycje z ceną i fotą na PW. Tak wyglądała przed:

post-60883-0-09665500-1380049343_thumb.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pilnie kupię tarczę do wostoka precyzyjnego w ładnym stanie. Swoją (była bardzo ładna) dziś oszpeciłem przez własną głupotę...

Ma ktoś? Propozycje z ceną i fotą na PW. Tak wyglądała przed:

IMG_0673.jpg

nie jastes pierwszy ktory tak zalatwil sobie tarcze ja kilka umylem tak ze zeszlo wszystko . na samo wsppmnienie szlag mnie trafia do dnia dzisiejszego.

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jastes pierwszy ktory tak zalatwil sobie tarcze ja kilka umylem tak ze zeszlo wszystko . na samo wsppmnienie szlag mnie trafia do dnia dzisiejszego.

Może w takim razie będę oryginalny w kupnie takiej samej tarczy. Kupię taką samą tarczę w cenie 50zł. Drogo? Wysoko? Zależy...dla mnie zegarek ma wyjątkową wartość....dlatego jestem gotów zapłacić sporo..


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może w takim razie będę oryginalny w kupnie takiej samej tarczy. Kupię taką samą tarczę w cenie 50zł. Drogo? Wysoko? Zależy...dla mnie zegarek ma wyjątkową wartość....dlatego jestem gotów zapłacić sporo..

Ja będę nieco mniej oryginalny ;)  posiadam taką tarczę do Wostoka.

post-46446-0-83132900-1380058899_thumb.jpg

post-46446-0-91065100-1380059204.jpg

Nie jest taka sama i ma urwany jeden kołek ustalający :wacko:  aleeee zawsze to coś ;)

Z bólem serca, ale mogę się jej pozbyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tajtek.

Jest piękna....ale to nie to. Wielkie dzięki.

pozdrawiam


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, rozumiem, nie ma sprawy ;)

Do sprawnego  kompletu brakuje mi jeno koperty ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś z was ma manię na damskie zegarki. Niektóre na chodzie.

Trochę mi się ostatnio przy okazji nazbierało więc chętnie wymienię na coś męskiego. Jakby ktoś był zainteresowany to proszę pisać na pw.

 
u595.jpg
yl9e.JPG
zihh.jpg
 

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poproszę o rezerwację 2 Sław (żebyśmy mogli porozmawiać na PW)

Sława - pionowe pasy

Sława - wew. czerwone cyfry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta 24H, nieużywana, bez papierów.

Zamienię na ładne chrono 3133, oczywiście możliwa dopłata

 

26946686.jpg
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam za 30 zł z wysyłką dużego wostoka ,może komuś się przyda( dostałem w rozliczeniu ) . Tarcza ,koperta ,wskazówki ,mechanizm , koronka jak nowa ,chodzi ale sie zatrzymuje( trzeba przeglądu ) i brak mu szkiełka. Mozna z tego zrobić fajny zegarek , ja taki mam więc ten chcę sprzedać. Jak by co to pisać na PW 

 

9zb6.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nabędę drogą kupna lub wymiany tarczę do płaskiego mechanicznego Łucza 2209. Najchętniej w charakterystycznym srebrnawym kolorze (ta "ascetyczna" odmiana), ale jak ktoś ma inną, to nie pogardzę. Stan nie musi być super-extra, ważne aby tarcza miała obie "nóżki" i nie miała plam ani większych rys.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorkiem w w dziale sprzedam wystawie kilka zegarków w stani szufladowym  komandirskie z papieramy , rakieta 24 poljot  i kilka rakiet z mojej kolekcji , jestem zmuszony  sprzedać z wielkim żalem z powodów braku......... :(

 

Zapraszam http://zegarkiclub.pl/forum/topic/95564-rakieta-24-komandirski-nos-6x-rakieta-poljot/?do=findComment&comment=1055654

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oddam za 30 zł z wysyłką dużego wostoka ,może komuś się przyda( dostałem w rozliczeniu ) . Tarcza ,koperta ,wskazówki ,mechanizm , koronka jak nowa ,chodzi ale sie zatrzymuje( trzeba przeglądu ) i brak mu szkiełka. Mozna z tego zrobić fajny zegarek , ja taki mam więc ten chcę sprzedać. Jak by co to pisać na PW 

 

9zb6.jpg

 

Piszesz, że tarcza jak nowa... a drugiej chyba jakieś ubytki (?) Po przeciwnej stronie na tarczy jakieś paprochy, skazy (?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszesz, że tarcza jak nowa... a drugiej chyba jakieś ubytki (?) Po przeciwnej stronie na tarczy jakieś paprochy, skazy (?)

Zegarek jest do odświeżenia zdjęcia wyolbrzymiają problem . Na tarczy jest brud, czy skazy , nie przyglądałem się przez lupę ani nie zagłebiałem sie co dzieje sie z mechanizmem , dlaczego działa i sie zatrzymuje , zegarek jak kto woli jest do renowacji lub na częsci. A zdjecie obrazuje jego stan.Jesli szukasz zegarków w stanie "z szuflady "to zapraszam na bazarek    Czytaj ze zrozumieniem - koronka jak nowa źle mnie zrozumiałeś ,może to moja wina , ale o koronkę tu chodziło :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest do odświeżenia zdjęcia wyolbrzymiają problem . Na tarczy jest brud, czy skazy , nie przyglądałem się przez lupę ani nie zagłebiałem sie co dzieje sie z mechanizmem , dlaczego działa i sie zatrzymuje , zegarek jak kto woli jest do renowacji lub na częsci. A zdjecie obrazuje jego stan.Jesli szukasz zegarków w stanie "z szuflady "to zapraszam na bazarek    Czytaj ze zrozumieniem - koronka jak nowa źle mnie zrozumiałeś ,może to moja wina , ale o koronkę tu chodziło :)

a ja myślałem, że wszystko co wymieniasz jest jak nowe... ;-) gapa ze mnie...

 

a na bazarek zaglądam, zaglądam... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Kupię złote (żółte) wskazówki do Pobiedy/ (tej z lat 50-tych)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię takiego damskiego Łucza w stanie co najmniej nienoszonym:

post-60883-0-75118900-1380484429.jpg

Pozdrawiam


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.