Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

@stolipl określ co Cię interesuje, będzie łatwiej doradzić. Są różne oferty, na naszym forum też coś się może trafić.


Nawet popsuty zegarek dwa razy na dobę pokazuje właściwą godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Interesuje mnie zegarek średnicy bez koronki 34mm wzwyż i aby nie był kwarcowy :) model i wiek mnie nie interesuje. Co do koloru tarczy to jasna bądź czarna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Albo jasna, albo czarna tarcza.  To Ci się udało doprecyzować kryteria wyboru. :) Proponuję zaglądać na bazarek. 


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I najlepiej wybierz jakiś zegarek który ma wskazówki z wypełnieniem np. taki wskazany przez w2k2 - http://allegro.pl/stary-meski-zlocony-slava-au-10-i4971902234.html W takich wskazówkach zawsze można zmienić wypełnienie na lumę. Co prawda pokrycie pełnych wskazówek lumą też jest możliwe, ale wg mnie dobrze i estetycznie to nie wygląda.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Primy dwa. Znaczy się bliźniaki ale nie jednojajowe :-) sprawne, na chodzie. Do noszenia trzeba by czyszczenie pewnie zrobić bo ostatnie chyba przy montażu było. Każden za 85  Były ale się zbyły.

65c1fdff66fe7428b8c3df85556320d5.jpg
3f7d176ba067b1e96502be2183cad7fb.jpgf565a7de330faa9396259acec5b17dea.jpg912ab616e6eb750fc4ee576839b7222d.jpg1a017aab4b675422e50a1495652a323f.jpga00f7cd92e985485a12412551f6a2bf8.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzedam poljota bateryjkę  z podwójnym  kalendarzem niestety nie wiem czy działa cena 45zł z moją wysyłką jak ktoś chce mogę wsadzić u zegarmistrza baterię i sprawdzić gdyby chodził dodatkowa dycha za baterię 

post-59322-0-52734000-1421394140.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yorki a chromowanego telewizora Prima nie masz na sprzedaż ??? o takiego

post-34995-0-57783100-1421401163.jpg


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale w cenie co Ty podałeś czy co jest na allegro ? U mnie w mieście akurat na targu nikt nie sprzedaje takich rzeczy :( jutro będę we Wrocławiu ale nie znam miasta dokładnie gdzie kto i za ile sprzedaje :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stara Czajeczka do roboty. Chwilę pochodzi, nie gwarantuje, że się nie zatrzyma. Kosmetyka wskazana. .

Chyba chodzi, ale głowy nie daję ;)

DSCF2414_zpsa7dc554c.jpgDSCF2403_zps4c078651.jpg

Przypomnę się. Czajka za 20zł, Łucz 10zł + koszt wysyłki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam 6 zegarków nie nie które działają inne nie

Ale aby unikać nieporozumień powiedzmy ze zadne nie działają

Zamienie je wszystkie na 1 lub 2 zegarki dzialajacenie mam szczególnychpreferencji

post-77523-0-47979400-1421420383_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mission impossible... a może się uda - szukam wskazówek (godzinowa i minutowa) do kamy jak na foto. Płacę w złotówkach ;)

 

attachicon.gifkama.JPG

 

Zdjęcie użytkownika mayor - mam nadzieję, że się nie obrazi

 

Przypomne się :)


Cyk...cyk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogę oddać z niewielką dopłatą dla mnie (lub bez dopłaty kwestia dogadania), mechanizm poljot automatic 29j.

(brak kamienia w mostku balansu reszta w porządku).

W komplecie tarcza w średnim stanie, i mogę dodać jeszcze dwie tarcze do niego, z czego conajmniej jedna w stanie "nienajgorszym" można nosić ;). + ładne wskazówki de luxe.

 

Oddam ale nie za darmo ;) przygarnę tarczę do poljota 23j. pasującą do stalowej kopery, stan - wystarczy znośny.najlepiej jakaś prosta choć pewnie wezmę co będzie ( jeśli coś będzie :D )

 

Ed.

za kasę nie oddam, szukam tarczy.

Pozdrawiam.

To i ja się przypomnę :D

 

 

Ed

 

842ddca3f0a9e58fad460fa491793cda.jpg

A ta za 20 zł + 5,50 polecony ??

 

 

Fotkę tarczy zaraz cyknę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Garniturowy Poljot au-20,sekundnik nieoryginalny,koperta w ładnym stanie (te ryski widoczne dopiero na foto),niepoprzecierana.Oczywiście na chodzie.

2015-01-17%2012.16.34.jpg

Cena 150+10 wysyłka.Naprawdę warto,magik z allegro sprzedał by za trzy razy tyle jako NOS ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwarcowy Łucz Made in Belarus. Niesprawny. Oddam na części za 15 zł + wysyłka.

DSCF2437_zps0f30ab2b.jpgDSCF2438_zps5fb2ef82.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.