Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

To i ja znowu trochę pomarudzę.......

 


snapback.png

Poszukuję żółtej ("złoconej") wskazóweczki sekundnika do zegarka kieszonkowego ISKRA. Może ktoś wspomoże ?      :unsure:

 

Pozdrawiam

 

 

Pozdrawiam     :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa nadal szukam takiej, o , tarczy na podmianę do poniższego:

a84c89ed85226cc7m.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię oryginalne, płaskie szkło do Poljota 55g. Płacę uczciwą kasę :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiałem się czy nie zamontować w 55g szkło szklane, nawet pytałem majstra ile by chciał za dorobienie, zażyczył sobie 8 dych więc se darowałem  B)

jest wariant pośredni, tzn można kupić szkiełko zagramaniczne, jest zdecydowanie bardziej płaskie i lepsze jakościowo niż te zwykłe co to każdy majster ma po 5 zyla.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam jaki jest sens  mania oryginalnego szkła w Poljocie 55g?

 Możecie mnie oświecić?

Rekiniasty - jeżeli ma byc do noszenia to za 8 dych szafir kupisz i wstawisz a mineralne w hurtowni kosztuje góra 5 zł. Dobry majster bez problemu wstawi za  dychę.

 

Ed 

Oczywiscie oryginalne nie będzie ale to przecież nie P. Bure

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś wbrew regulaminowi zrobiłem to mnie poprawcie.

Sprzedam nowy, nie noszony Poljot Sweden 1992 numer 6 na 4000. 3atm, stainless. Wskazówki działają, datownik też, ale zegarka nie mogę nakręcić.

Cena 400zł

ef74610a6f7366f1gen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś wbrew regulaminowi zrobiłem to mnie poprawcie.

W zasadzie można by zarzucić Ci złamanie tego punktu regulaminu :

10. Ponieważ dział sprzedam jest platformą wewnętrzną dla klubowiczów i kolekcjonerów zegarków nowo zarejestrowani klubowicze przez okres do czasu napisania 50 postów na forach merytorycznych pozbawieni są możliwości pisania nowych postów w dziale SPRZEDAM. Osoby składające oferty sprzedaży jednocześnie powinny wnosić aktywny wkład w rozwój forum poprzez merytoryczne uczestnictwo w dyskusjach (nie zaliczają się tu posty typu: śliczny zegarek, zgadzam się, +1 itp.) . Na zasadzie czysto uznaniowej decyzją moderatorów i administratorów forum osoby nadwyrężające tą zasadę mogą mieć zablokowaną możliwość składania ofert sprzedaży.

Ale lepiej niech wypowiedzą się osoby z większym doświadczeniem na forum niż ja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak coś wbrew regulaminowi zrobiłem to mnie poprawcie.

Sprzedam nowy, nie noszony Poljot Sweden 1992 numer 6 na 4000. 3atm, stainless. Wskazówki działają, datownik też, ale zegarka nie mogę nakręcić.

Cena 400zł

 

Kolego jak na razie robisz wszystko wbrew panującym tutaj obyczajom.

To jak już wcześniej koledzy mówili, jest forum miłośników zegarków, a nie sprzedawców.

Na razie jak widzę to zarejestrowałeś się tutaj, aby tylko i wyłącznie równolegle z "portalami"  handlować zegarkami, a nie dzielić się z nami radością z ich zdobywania i posiadania.

Pomijając już tą kwestię, to chyba kpisz z nas  składając ofertę sprzedaży tego zegarka "nowego, nigdy nie noszonego" a jednak niesprawnego za tak niewielką kwotę.

Proponuję szukać nabywców gdzie indziej.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiam jaki jest sens  mania oryginalnego szkła w Poljocie 55g?

 Możecie mnie oświecić?

 

 

Już Cię oświecam :P

Otóż oryginalne jest fajne i płaskie, a te zakładane za 5 zł niestety maja krzywiznę. Obraz widziany przez krzywizne jest inny niz przez szybę :D


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki no normalnie nie wytrzymałem i muszę zapytać - gdzie w Polsce są  majstry, które szkło za 5 zeta zakładają?? Pracuję w wa-wie a tu wiadomo ceny usług jak w Szwajcarii, ale nigdzie w Polsce nie spotkałem się z ceną 5 zet za szkło. Natomiast u nas na forum takie info często się pojawia, rozumiem, że tyle (no prawie tyle) kosztuje szkło w hurtowni ale żeby z usługą ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Jak kupuje szkło w hurtowni (4 złote) facet montuje mi je w kopertę od razu na miejscu. Ale to żaden majster to pewnie dlatego :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Cię oświecam :P

Otóż oryginalne jest fajne i płaskie, a te zakładane za 5 zł niestety maja krzywiznę. Obraz widziany przez krzywizne jest inny niz przez szybę :D

Płaskie czyli takie jak w moim 55G  

post-74389-0-08446200-1422018862.jpg


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Wojciech1500

Mój zegarmistrz w Gliwicach montuje mi szkło za 5-8zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem 5 zł szkłow hurtowni  + wstawienie u majstra 10zł.

Wczoraj mi majster do Kirowa szkło dorabiał. Zapłaciłem 20 zł ale było warto bo pierwszy raz widziałem jak to się robi  :)

 

Ed

Nightdream - kiepskie "oświecenie" -  pewnie z 95% zegarków radzieckich ma szkło z "krzywizną"

Mógłbym zrozumieć walor kolekcjonerski ale na pewno nie za 80 zł do 55g  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja mam super :D

Kupuję u majstra szkiełka oryginalne stare zapasy ( jeszcze ruskie) po 2,50 a wstawia mi gratis :D po 5 zł płacę gdy potrzebne jest nowe z hurtowni.

A gdy raz trzeba było dorobić płaskie do białoruskiego łucza to dał mi za 5 zł dwie pleksy i pożyczył maszynkę abym sobie sam dorobił. :D Super gość, często mi doradza co jak naprawić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedam taką Pobiedą, chwile chodzi i się zatrzymuje, po polerce szkła i wymyciu koperty.

Cena jaka mnie interesuje to 20zł +5zł wysyłka :)

gallery_46829_2066_196594.jpg


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem 5 zł szkłow hurtowni  + wstawienie u majstra 10zł.

Wczoraj mi majster do Kirowa szkło dorabiał. Zapłaciłem 20 zł ale było warto bo pierwszy raz widziałem jak to się robi  :)

 

Ed

Nightdream - kiepskie "oświecenie" -  pewnie z 95% zegarków radzieckich ma szkło z "krzywizną"

Mógłbym zrozumieć walor kolekcjonerski ale na pewno nie za 80 zł do 55g  :P

 

 

No to powiem Wam, że warśawa to zegarkowo strasznie drogie miasto jest.....

 

Ja tam u swojego majstra płacę 10 zł szkiełko z montażem ale takie zwykłe, polskie,

ostatnio znalazł mi za 20 zł z wklejeniem szklane wypukłe szkiełko do Rakiety 24H  :rolleyes:

 

te lepsze do 55g, Verlux, które są bardziej płaskie i o niebo lepiej wykonane kosztują w hurtowni 10 zł.


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam szkiełka i montaż u mojego zegarmistrza za darmo, czy to szafirowe, czy to plastikowe ze starych zapasów  :P.

Tj. ja mu pomagam przy laptopie, a on mi pomaga przy zegarkach. Taki barter z pożytkiem dla obu stron.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno szafirowego?


"**wno chłopu nie zegarek..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W okolicach Poznania/Bydgoszczy jest może zakład, osoba, która zakłada lub sprzedaję takie szkiełka w tych cenach, bo do Sławy bym potrzebował.. i do Poljota  i może jeszcze do czegoś, a z tymi hurtowniami szkiełek to gdzie są :lol: ? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W hurtowni Timepol na sieci na przykład. W innych zegar mistrzowskich pewnie też.


Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.