Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam oto takiego poljota z ciekawą dla mnie historią.

 

343bf96e48d067a2e24b39f6ad830e73.jpg

Zdjecie nie moje - przepraszam autora, ale identyczny.

 

po wizycie z moimi czasomierzami u jednego z polecanych sikormaistrow we Wroclawiu dowiedzialem sie za mechanizm jest w rozsypce nigdy prawdopodobnie nie serwisowany. Gdybym mogl sie dowiedziec jaki werk siedzi w srodku i czy ktos ma takowy na zbyciu bede wdzieczny. Nie mam narzedzi a dekiel krecony wiec nie chcialem porysowac.

 

Podrzuccie przy okazji numery i rodzaj werka jak znacie to bede wiedzial czego szukac.

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

tu masz za 50.

http://www.allegro.pl/ShowItem2.php?item=5862065474

 

 

Nill Satis Nisi Optimum

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem ze jezeli moj jest bez daty to prezentowany przez ciebie nie ma znaczenia?

 

 

 

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chiałbym zrobić prezent gwiazdkowy dla kumpla który się wciąga (narazie teoretycznie) w hobby kolekcjonowania zegarków radzieckich.

Zatem będzie to jego pierwszy zegarek, chyba nawet wogóle pierwszy mechanik. Czyli nie musi być jakiś w świetnym stanie, ot przyzwoitym aby człowiek nie zraził się zaraz na początku- no i przede wszystkim na chodzie.

Budżet niewielki bo do 50 zł z wysylką. Gdyby coś ktoś miał lub słyszał proszę o info na priv.Dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię Wostoka Gajowego w bardzo dobrym stanie technicznym i wizualnym, proszę o oferty na Pw.

 

P.s.

Tak wiem, że przegapiłem fajnego Gajowego kilka postów temu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ale ten powyżej chyba się nie sprzedał.

Napisz do kolegi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie wskazówki / szkło / tarczę do czarnego poljota 55g.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I bardzo dobrze że znalazło się to "oficjalnie" w necie. Do tej pory krążyło to gdzieś pokątnie między ludźmi i pewnie zgniłoby w czeluściach komputerów z czasem.


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie wskazówki / szkło / tarczę do czarnego poljota 55g

No to nieźle ,  będziesz miał szukania a szukania ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to nieźle , będziesz miał szukania a szukania ;)

Jak przejrzalem obserwowane to ostatnio taka ladna tarcza ze wskazowkami i niesprawnym mechanizmem poszla za 20zl...

 

Jak nie znajde to pomaluje swoje wslazowki luma, szklo wstawie byle jakie, a tarcze mam niezla.

 

Mimo wszystko wolalem napisac, moze komus zbywa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak przejrzalem obserwowane to ostatnio taka ladna tarcza ze wskazowkami i niesprawnym mechanizmem poszla za 20zl...

 

Jak nie znajde to pomaluje swoje wslazowki luma, szklo wstawie byle jakie, a tarcze mam niezla.

 

Mimo wszystko wolalem napisac, moze komus zbywa :)

Masz wiadomość na PW :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię jakiś telewizorek. Nie mam wytypowanego modelu,po prostu, jak się coś spodoba.Jeśli komuś coś tam zbywa to proszę o kontakt na PW..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię ładną Amfibie lub Komandirskiego - wersje CCCP, nie noworusy.

Kontakt z propozycjami - proszę na PW


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba która miała rezerwację przez ponad 2 tygodnie, "rozmyśliła" się, więc ekspozytor wraca w obniżonej cenie - 70zł!

Może ktoś potrzebuje ekspozytor na 24 ruskie (1 złamane, ale można skleić). Zredukowałem liczbę zegarków i już niepotrzebne. Szer. 35 x gł. 22 x wys. 25. 80zł z wysyłką.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osoba która miała rezerwację przez ponad 2 tygodnie, "rozmyśliła" się, więc ekspozytor wraca w obniżonej cenie - 70zł!

 

Taaa.... Zapomniało się odwołać znaczy sie... ;)

 

Kupię sputnika z charakterystyczną wskazówką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uporządkowałem w jedno:

 

Rakieta chrom

 

jak nowa, ideał panie tego, tylko, no symboliczne mikro ryski

brak śladów zmiany pasków przy teleskopach !!! technicznie sprawniusia.

No qrcze co za tym idzie 190 + szip sobie winszuję  :rolleyes:  

Fotki w makro:

http://postimg.cc/gallery/kf9qso0k/

 
2015_12_20_15_02_57.jpg
 
 
Taka Rakieta czerwona 12-stka

Stan dobry, ryski na kopercie i styrana koronka, tarcza idealna, technicznie sprawna, chodzi dokładnie.

 

Fotki:

http://postimg.cc/gallery/1cog8ee8k/

 

Cena 45 zyla + szip

 

2015_12_19_15_21_57.jpg


"Czas jest zbyt cenny żeby go odmierzać byle czym"

  Omega Speedmaster Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SPRZEDAM! SLAVA AU10. PROMOCJA ŚWIĄTECZNA

 

Sprzedam, lub zamienię Slavkę - złocenie AU10. ---->  z datą, na chodzie, środek czysty, nie ingerowałem w niego, ponieważ wszystko działa, zegarmistrz powiedział, że wszystko oryginalne, wypolerowane szkiełko, na kopercie fajne rowki wokół szkła będące jakby przedłużeniem szlifu słonecznego z tarczy, tarcza czysta, zakręcany 2-częściowy dekiel. Od spodu lekkie wżery, niezbyt głębokie - jak na foto. Pasek zdałoby się wymienić, chyba że ktoś lubi ostry vintage. w rzeczywistości prezentuje się o wiele lepiej, niż an foto. Koperta 36-37 mm bez koronki. Zdjęcia środka zrobię, jak ktoś będzie zainteresowany, bo na chwilę obecną nie dysponuję normalnym aparatem, na którym byłoby coś widać :P Cena: 100 pln ---> 70 PLN + wysyłka  -  lub proponujcie swoje ceny/wymianki. Z żalem sprzedaję bo świetnie prezentuje się na ręce, ale zbieram na nuraska plato. NOWA CENA! wżerki juz poczyszczone, i teraz widać ze są płytkie. nie rzucają się w oczy. fotki wrzuce jak będę miał pod ręką jakiś normalny aparat/telefon.

post-86484-0-34572600-1450791698_thumb.jpg

post-86484-0-93655600-1450791701_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamienię te dwa Werki bociana z tarczami za werk gajowego, może być niekompletny. Balanse w bicianach są dobre, ale Werki nie ruszają, do czyszczenia. Nie sprzedam, tylko zamiana. :)

2a20eeac2454acab5bb9d154a21a0610.jpg3840c4c612611df5febd6c5f32f7f1a7.jpge2c6d5cd211f99a03e5aa54e4ffc5766.jpg mogę dodać jeszcze jeden, ale ze słabą tarczą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupie sprawny mechanizm (2414 )do komadnira, ewentualnie przyjmę połbeczke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.