Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Krzysiek_W

KUPIĘ, SPRZEDAM, ZAMIENIĘ, ODDAM

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć,

sprzedam kultową Amfibię. 40 mm bez koronki, naciąg ręczny. Szkiełko ma rysę na godzinie 7 - widoczne, gdy się mocno przyjrzysz. Poza tym wszystko hula :)

 

 

190 zł - w cenie pasek nato widoczny na zdjęciu oraz skórzany pasek z białymi przeszyciami

 

 

attachicon.gifgallery_80323_2248_218673.jpg

 

Automat - mój błąd :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poratował by ktoś z Kolegów wskazówką godzinową do amfibii   "wskazówka  strzałka " :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię taką rakietę - nie podobną tylko taką :)

899f8771412b290ec87c4af46736f7b6.jpg

I żółtą kopertę cd4860aa83d0e053468b4f508f61a52e.jpg może nosić ślady użytkowania. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani kupię kopertę w chromie wraz ze szkłem do Lodówki w ładnym stanie. Wskazówki też by się przydały. Może ktoś ma cały zegarek niesprawny z brzydką tarczą?

 

Kupię także tarczę do precyzyjnego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani kupię kopertę w chromie wraz ze szkłem do Lodówki w ładnym stanie. Wskazówki też by się przydały. Może ktoś ma cały zegarek niesprawny z brzydką tarczą?

 

Kupię także tarczę do precyzyjnego....

http://allegro.pl/zegarek-slava-lodowka-piekna-koperta-i6046830340.html

sama koperta niestety, ale cena póki co jeszcze nie taka zła

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Oferta tylko dziś

 

Jest ktoś zainteresowany za 150 złotych plus wysyłka?

a8bd510c10f3793526ac7ae5a6c3f266.jpgb6f20b69677ef40d05b20d50181163df.jpgcb3bcd0219d90a5df26e558cfc0a6a4f.jpg

 

Toczmech w bardzo dobrym stanie.

750 złotych plus wysyłka

 

98cd0644d796f18693516798d2eb7f8c.jpgb06a94c12babc5a6cf02f1314fc66224.jpg0d49280fed30442a72dd107989842591.jpg

 

Iskra 200 złotych plus wysyłka

729f1966ec2f4f37cb6c03d2096d53e5.jpgfb1b08c2105565a54d5d82f62d87f8b0.jpg57d5055ec5e7457f53cce7a7ac270ad0.jpg

 

Więcej na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tarczę w dobrym stanie do Rakiety złotej pod mechanizm  2209, 23 kamienie. Jeśli ktoś ma proszę o kontakt 

 

U5VKQ0.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypomnę się o godzinową i minutową wskazówkę do kieszonkowej Iskry. Ktoś coś?  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Wostok Komandirski ZAKAZ MO. Zegarek po czyszczeniu i smarowaniu jakieś 2 miesiące temu, na przyzwoitym chodzie. Koperta z przetarciami na krawędziach, szczególnie widoczne od strony dekla, trochę rysek, ale nie głębokich. Werk 2234 z stop sekundą - działa jak powinna. Szkło bez rys i pęknięć. Koronka nieoryginalna, ale chwytna i nie zniszczona.. Tarcz w stanie bardzo dobrym, jedynie nie wielkie odbarwienie na godz. 2/3, ale przy założonym szkle niewidoczne. Luma jeszcze świeci, a data działa. Jeżeli o czymś nie wspomniałem, to pytać na PW. Można korumpować :D

 

Daje 7 dni gwarancji rozruchowej.

 

Dla chętnych więcej zdjęć.

 

OBCENKA

 

Cena 130 zł 120 zł   110zł z wliczoną przesyłką poleconą priorytetową.

 

DSC_0466.jpg
DSC_0471.jpg
DSC_0476.jpg
DSC_0472.jpg
DSC_0473.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś wie gdzie można zanabyć zielone, skórzane (albo i nie, byle nie nylonowo/parciane)

paski na 18mm? W jakiejś rozsądnej cenie? Najlepiej on-line, ale niekoniecznie.

Będę wdzięczny za info na PW.


Szukam ładnej tarczy do złotego Kirowskiego. POMÓŻCIE!!

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zielone paski poszło PW


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepiękna bauhausowa garnitura. Koperta bez przetarć, tarcza w bardzo ładnym stanie, datownik przeskakuje, szkło można dopieścić ale i w tm stanie bardzo ładne. Nakręcony 20 minut temu i trzyma czas ;) - po dobie będę mógł powiedzieć więcej. Egzemplarz u nas niespotykany - cena

 

Dobrzy ludzie go zabrali.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupię tarczę w dobrym stanie do Rakiety złotej pod mechanizm 2209, 23 kamienie. Jeśli ktoś ma proszę o kontakt

Podaj rozmiar

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przepiękna bauhausowa garnitura. Koperta bez przetarć, tarcza w bardzo ładnym stanie, datownik przeskakuje, szkło można dopieścić ale i w tm stanie bardzo ładne. Nakręcony 20 minut temu i trzyma czas ;) - po dobie będę mógł powiedzieć więcej. Egzemplarz u nas niespotykany - cena powiedzmy 160.

 

][/url]

Wysłałem wiadomość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podaj rozmiar

 

Wysłane z mojego SM-N910F przy użyciu Tapatalka

 Rozmiar tarczy 286 mm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mała lista życzeń:

 

Takie wskazówki bardzo pilnie potrzebne. Dobrze zapłacę.

 

262addcbc4313de7med.jpg

 

Mechanizm sprawny do takiej slavy:

http://allegro.pl/zegarek-slava-z-oryginalnym-pudelkiem-sprawny-i6030268581.html

 

taką kopertę do precyzyjnego:

https://picasaweb.google.com/113098239036073221216/gasQMG#5196599436621440002

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta w automacie, złocona koperta, datownik przeskakuje prawidłowo, co do trzymania czasu to nie wiem bo trzeba ponosić :) - na krótkim teście odchyłek nie zanotowałem, ale wypowiadam się zawsze po teście 24 h.

Cena

 

Poszła....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Hej,

w związku z otwarciem mojego małego sklepu internetowego, gdzie mam zamiast sprzedawać własnoręcznie wykonane m.in. paski do zegarków, przygotowałem promocję dla użytkowników forum. W ofercie na razie jest tylko jeden model, ale wkrótce pojawią się kolejne. 

 

Pasek Classic 1 powinien idealnie pasować do zegarków klasycznych, w tym radzieckich :) Elegancki, cienki, szyty ręcznie, wykonany ze skóry bydlęcej i koziej. W komplecie klamerka marki Bros, więc od razu można zakładać i nosić. Do wyboru rozmiary 16/16 i 18/18 mm, klamerka żółta, stalowa matowa lub polerowana albo czarna. Domyślnie szyty białą nicią, ale można również wybrać kolor czarny, żółty lub ciemnoniebieski (royal blue). Jeśli ktoś jest zainteresowany, proszę o kontakt na priv w celu ustalenia szczegółów.

 

Cena w promocji dla forumowiczów obniżona z 120 do 36 zł (+ 6 zł wysyłka). Liczba pasków w promocji ograniczona. Zapraszam.

post-64774-0-83092500-1457986995_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.