Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
metius

SEIKO SARB017

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

No to faktycznie! Profesjonalne podejście!

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączam ze swoim zakupionym od kolegi Lincoln Six Echo z forumka:
sarb.jpg

 

Pasek faktycznie twardy, ale już się przyzwyczaiłem, a w razie co mam w zanadrzu ciekawe NATO do niego. Bałem się wielkości, a konkretnie, że będzie w moich oczach za mały, ale obawy okazały się przedwczesne. Na żywo podoba mi się jeszcze bardziej niż na zdjęciach. Szkoda, że nie ma go w oficjalnej dystrybucji poza Japonią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ale chyba nie jest tak źle, skoro mimo tego, że to JDM, udało Ci się go kupić :-) Gratuluję, bo to jest świetny zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie jest tak źle, skoro mimo tego, że to JDM, udało Ci się go kupić :-) Gratuluję, bo to jest świetny zegarek!

Nie, nie. Źle nie jest co to, to nie. Szkoda tylko braku gwarancji jako takiej :P Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie, nie. Źle nie jest co to, to nie. Szkoda tylko braku gwarancji jako takiej :P Dzięki.

Ja swojego Alpinista też mam od Jarka, a zegarki są na tyle bezawaryjne i porządnie wykonane, że gwarancją się nie przejmowałem, mimo pewnych ...zawodowych przyzwyczajeń ;-) Gratuluję raz jeszcze i niech się dobrze nosi!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego Alpinista też mam od Jarka, a zegarki są na tyle bezawaryjne i porządnie wykonane, że gwarancją się nie przejmowałem, mimo pewnych ...zawodowych przyzwyczajeń ;-) Gratuluję raz jeszcze i niech się dobrze nosi!

Dziękuję i Życzę tego samego przez długie lata :)

Edytowane przez Zeyomad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

;)

 

Wysłane z mojego LG-H870 przy użyciu Tapatalka

Fajnie uchwycony  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

29a5fd3a9d1b88005b1c38d4d61d71ba.jpg

 

Lubię ten zegarek. W związku z tym ze dzisiaj pracuje z domu to oba mam na ręce ;)

 

8abcd9812a545e1506de3dd7aba4b3d7.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O tym nie pomyślałem. Sumo i żółwik na NATO mogą tam wjechać. Dzisiaj robiłbym za naturalny rotomat i nakręcił wszystkie naturalnie :P;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dotarło nowe ubranko dla Alpinisty. Idealne dla malkontentów, narzekających na mały rozmiar koperty 017. Bardzo mi się podoba w tym połączeniu - w ogóle, to do tego zegarka chyba najwięcej ubrań kupiłem :) To nadal mój ulubieniec w kolekcji. Mały, ale wariat.

 

 

 

 

Witam.

Można prosić o info co to za konkretnie pasek?Firma zródło?

pozdrawiam

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Faktycznie, bardzo interesujący pasek, dzięki któremu Alpinist ...rośnie ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze, mi się nie podoba. Już kiedyś o tym pisałem. Nie podobają mi sie ten cholera wie co pod deklem. Nie dotyczy to Alpinisty tylko innych zegarków. Jakieś to ułomne dla mnie. Ale jak wspomniałem to moje zdanie tylko. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To w dużej mierze kwestia gustu ;-) Mnie się podoba, ale sam nie wiem, czy w przypadku swojego na coś takiego bym się zdecydował ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Fajny jest ;)

 

Nie, jest bardzo fajny  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dokładnie. Po zmianie paska strasznie go lubię nosić. Jest bardzo wygodny w tym rozmiarze na moja nie dużą łapę i idealnie odnajduje się w granatach/ niebieskich i brązach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

dokładnie. Po zmianie paska strasznie go lubię nosić. Jest bardzo wygodny w tym rozmiarze na moja nie dużą łapę i idealnie odnajduje się w granatach/ niebieskich i brązach.

Oj, to prawda  :) Przed zakupem zastanawiałem się, do czego będzie go można nosić? Po zmkanie paska okazuje się, że to typ wielce uniwersalny  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czołem "alpiniści" Nowy użytkownik tej niesamowitej maszyny serdecznie pozdrawia.

 

tomek,

post-102857-0-02385500-1519200349_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Witamy Kolegę wśród szczęśliwych posiadaczy tego zgarka  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-97149-0-78937600-1519239752_thumb.jpgU mnie takie nowe przebranie(testowe)sorki za jakość fotografii..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

U mnie pasek klasyczny w formie :-)

post-34987-0-30036300-1519288859_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetne są te alpinisty, choć ja zawsze byłem większym fanem jego białego brata - SARBa013. Szkoda, że jest taki trudny do ustrzelenia...

 

a9e82fe77475f85c8238e0d7def15e83.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.