Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
metius

SEIKO SARB017

Rekomendowane odpowiedzi

Gość fidelio

Ja chętnie taką klamerkę przygarnę jakby ktoś nie potrzebował. Powaga :P

Może cały pasek chcesz, bo i tak nie zamierzam z niego korzystać? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie :D Pasek jest fatalny, ale może komuś wala się klamerka po szufladzie. Sam jutro powinienem mieć 017, ale przydałaby się do innych zegarków ;) Lubię takie małe, nie rzucające się w oczy.

Edytowane przez Krygo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to zaczynam fotospam

10711158_LRM_EXPORT_20180131_122923.jpg

 

10711161_LRM_EXPORT_20180131_123002.jpg

 

10711160_LRM_EXPORT_20180131_122851.jpg

 

10711157_LRM_EXPORT_20180131_123211.jpg

 

Na razie tak na szybko poki młody śpi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

piękne fotki nadgartkowe

 

No to zaczynam fotospam







Na razie tak na szybko poki młody śpi

Super fotki nadgarstkowe. Ja bym jeszcze to spróbował http://allegro.pl/skorzany-pasek-nato-zegarka-pasowka-18-20-22-skora-i7147770554.html#thumb/1

Edytowane przez Saper223

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakiś pasek obowiązkowy. Natomiast ja jeszcze się muszę przegryźć z tematem czy ten alpinist u mnie zostanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jakiś pasek obowiązkowy. Natomiast ja jeszcze się muszę przegryźć z tematem czy ten alpinist u mnie zostanie.

A oprócz paska, którzy oczywiście jest słabiutki, coś w tym zegarku Ci się nie podoba? Tak z czystej ciekawości pytam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na tą cenę zegarek jest super wykonany. Ma ciekawą tarcze. Zielony to jest bardziej taki ciemny zgnitek prawie, ale i tak bardzo fajnie się komponuje że złotymi indeksami. Waham się, bo mi się po prostu trochę nazbierało zegarków. Rozmiarowo jest ok. Obawiałem się, że to będzie maleństwo. No ale już sumo na ręce. Mam wrażenie jakbym nosił potwora teraz

Edytowane przez denver47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Jak na tą cenę zegarek jest super wykonany. Ma ciekawą tarcze. Zielony to jest bardziej taki ciemny zgnitek prawie, ale i tak bardzo fajnie się komponuje że złotymi indeksami. Waham się, bo mi się po prostu trochę nazbierało zegarków. Rozmiarowo jest ok. Obawiałem się, że to będzie maleństwo. No ale już sumo na ręce. Mam wrażenie jakbym nosił potwora teraz

No to faktycznie, dylemacik się szykuje  ;) Ja też uważam, że z punktu widzenia stosunku jakość/cena, to ten Alpinist jest jedną z najciekawszych opcji dostępnych na rynku  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki! Twój pasior do Alpinista też klasa i tak sobie myślę, że faktycznie nie ma co czekać na toola :) Jak dobrze zagadasz, to i za darmo Ci jakiś zegarmistrz taką podmiankę zrobi, a w końcu radość z nowego paska jest ...bezcenna ;)

Niestety nie udało się. Musiałem zostać troche dłużej w pracy i nie zdążyłem. :( A najgorsze jest to ze zegarmistrz był do 19:00 a ja przy przeszklonych drzwiach byłem 19:04. Zauważył mnie bo siedział jeszcze i coś robił przy ladzie.?Spojrzał na mnie i olał ciepłym moczem. No cóż drugi raz tam nie pójdę ;) Przypuszczam ze wymiana paska nie zajęłaby mu więcej niż 5 minut a jeszcze by zarobił. Poczekam na tool i sam zmienię.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W tym układzie przy najmniej będziesz miał pewność, że pasek zostanie wymieniony ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie udało się. Musiałem zostać troche dłużej w pracy i nie zdążyłem. :( A najgorsze jest to ze zegarmistrz był do 19:00 a ja przy przeszklonych drzwiach byłem 19:04. Zauważył mnie bo siedział jeszcze i coś robił przy ladzie.?Spojrzał na mnie i olał ciepłym moczem. No cóż drugi raz tam nie pójdę ;) Przypuszczam ze wymiana paska nie zajęłaby mu więcej niż 5 minut a jeszcze by zarobił. Poczekam na tool i sam zmienię.

 

Też pracuję w sklepie i doskonale rozumiem tego zegarmistrza który o 19:04 już nie pracuje. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Punkt widzenia zależy od punktu siedzenia. ;)

Ja wczoraj miałem pracować do 16:40 a jednak zostałem do 18:30....

Problemem nie jest to ze mnie nie obsłużył tylko to ze udał ze mnie nie widzi bo siedział i nadal pracował.

Wystarczyło aby powiedział, "Niestety nie obsluze już pana, rozliczam kasę czy coś , zapraszam jutro."

Wystarczyłoby, naprawdę. :)

Tak jak kiedys, ludzie ze sobą rozmawiali, tak teraz im bardziej nowoczesne czasy tym większymi wrogami dla siebie jesteśmy i nie chcemy w realu ze sobą rozmawiać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok narzędzie niedawno przyszło i zmieniłem sam (robiąc to 1szy raz w mniej niż 5 minut ;) )

Wyglada teraz tak

ae1e5bc1336392b92b0aa21dc4aa6331.jpg

d8f338a4bb99dc30dd63169357420363.jpg

734a7f1a8a3e86eba9a1d9f5ca52acef.jpg

a640654dc7a1c12e06bb3b407fafd93f.jpg

c0e379951940609593bbcbe6466f7a7f.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

I teraz to jakoś wygląda! SUPER! :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki!!! Teraz jest klasunio!! :) coraz bardziej alpinista mi się podoba na ręku. Pasek tez nie uwiera bo mięciutki w porównaniu z oryginalnym batem od Seiko. :)

Jestem bardzo zadowolony a bergeon do zmiany pasków/bransolet jest super

79c7a4e0344b086045e01ca97acb47f7.jpg

 

Już nie muszę się mordować z srubokręcikami/szpileczkami :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista wstępnie zainteresowanych Alpinistem mi się wysypała - chce ktoś nowego w cenie najniższej w PL?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista wstępnie zainteresowanych Alpinistem mi się wysypała - chce ktoś nowego w cenie najniższej w PL?

Czyli?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to szybko poszło, bo widziałem, że dziś pojawił się na bazarku. Może za chwilę ktoś się z nim tu ujawni ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co to za pasek (firma)?

Popołudniowa zmiana
 

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.