Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
metius

SEIKO SARB017

Rekomendowane odpowiedzi

Mimo, że z racji nieposiadania Alipinisty jestem rzecz by można członkiem gorszego sortu:) tego wątku, to chciałem powiedzieć, że szczerze Wam tych pięknych zegarków zazdroszczę, tym bardziej, że Seiko ponoć ogłosiło zakończenie produkcji tego konkretnego modelu. Wasze cacka pójdą z pewnością w górę:). Pozdrawiam.

Mam na myśli SARB 017

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Pójdą w górę, albo i nie pójdą, to się jeszcze zobaczy ;-) Nie zmienia to faktu, że Alpinist to świetny zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pójdą w górę, albo i nie pójdą, to się jeszcze zobaczy ;-) Nie zmienia to faktu, że Alpinist to świetny zegarek!

No, za jakiś czas jak na pewno będzie trudniej o nowy egzemplarz. Ciekawe czym go zastąpią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem zakup tego SARBa, lecz po przeczytaniu informacji o tym że go wycofują jednak się wstrzymam.. ciekawi mnie jaka będzie nowość od Seiko, seria Alpinist przez lata pięknie się rozwijała. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

W temacie SEIKO są przypuszczenia, może i trochę humorystyczne, co z SARBami może się stać. Jeśli się potwierdzą, to lepiej jednak nie czekać i kupować. Co do 033/035 to się nie obawiam, SEIKO na pewno coś wymyśli. Może je trochę powiększy, może zmienią się tarcze... Ale Alpinist? Ja bym jednak kupował...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozważałem zakup tego SARBa, lecz po przeczytaniu informacji o tym że go wycofują jednak się wstrzymam.. ciekawi mnie jaka będzie nowość od Seiko, seria Alpinist przez lata pięknie się rozwijała.

To akurat dziwne podejście. Jak Ci się podoba, to kupuj. Taniej raczej nie będzie. Nie wiadomo, czy w ogóle czymś (zbliżonym) go zastąpią. A jeśli nawet, to na pewno nie będzie nic o lepszym stosunku jakość/cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Kolega @rafi słusznie prawi! Podoba się, to kupuj! Ja na Twoim miejscu nie liczyłbym na to, że akurat Alpinista SEIKO zastąpi czymś równie fajnym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie fakt zakończenia produkcji byłby dodatkowym argumenrem właśnie za kupieniem go. Zawsze to fajnie mieć coś, co należy do historii. No a poza tym ta zielona tarcza jest naprawdę niepowtarzalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega @rafi słusznie prawi! Podoba się, to kupuj! Ja na Twoim miejscu nie liczyłbym na to, że akurat Alpinista SEIKO zastąpi czymś równie fajnym...

No patrząc po aktualnej ofercie, to poza Grand Seiko nie przyciąga mnie już nic :/ Zaś od GS odpychają ceny.

Jeżeli ktoś ciągle zastanawia się nad zakupem Alpinisty to, to jest ostatni dzwonek jak na moje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Generalnie linia SARB, a w szczególności właśnie Alpinist, to świetny stosunek jakość/cena. Poza tym, Alpinist to w zasadzie także rasowy diver ;-)

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po informacji że 017 zostaje wycofane ceny skoczyły tak do góry że najtańsza sztuka leży obecnie na bazarku :). Tydzień temu na zatoce chodził po ok 350 usd. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Niewidzialna ręka rynku ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie dzisiaj kupiłem po informacji i zakończeniu produkcji.

Tylko nie jestem pewien czy dostanę bo brałem jedną z ostatnich sztuk od sprzedawcy z Irlandii na eBay, nie jestem pewien czy ktoś mnie nie wyprzedził.

 

Wysłane z mojego Redmi 4X przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

 

Fajny zegarek, na fajnym pasku  :) Czyli jest tak, jak być powinno  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w poniedziałek rano dotarł mój. na początku po wyciągnięciu z pudełka wydał mi się mały, teraz po 2 dniach noszenia uważam, że jest świetny. zielona tarcza jest genialna. jedyny problem to pasek. jest dramatyczny. czekam na nato i bransoletę. 

 

swoją drogą właśnie "odkryłem amerykę w konserwie" w postacie modelu z kremową i habrową tarczą... coś piękniego. ma ktoś może ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

A ta bransoleta do Alpinista to jaka będzie? Dedykowana do niego? Skąd?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak dedykowana. super oyster. jak przyjdzie to pokaże jak się prezentuje 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakby ktos jeszcze potrzebowal zakupic alpinista lub 033 to u sprzedawcy gizmo na zatoce jest znowu dostepny. Cena troszke wyzsza od tej z zeszlego tygodnia ale i tak najlepsza.

 

Pozdrawiam,

t.

Edytowane przez Cook74

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

:-)

post-34987-0-13179700-1519919549_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Też się pochwalę swoim. Na początku wydawał się trochę mały ale teraz jest w sam raz. Ja zakupiłem chińską bransoletę do Rolexa Explorera na ebayu  i jestem zadowolony.Tak to wygląda:

 

JHDNAEam.jpg

Edytowane przez BodzioBB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie był planowany, ale jakoś tak się złożyło ;)

 

IMG_9191.jpg


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Spieszmy się kupować SARBy  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

od dziś na bransolecie :) teraz czekam na nato :) 

 

 

bb290c615084b.jpg

Edytowane przez mioo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spieszmy się kupować SARBy  ;)

 

Jeszcze szybciej trzeba wymieniać paski, bo oryginalne to kiepski żart :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.