Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
mikeb

Rolex GMT Master II czarny vs BLNR

Recommended Posts

Który model wybralibyście i dlaczego? Pierwszy Rolex. Submariner jest poza pojedynkiem. Czarny jest bardziej uniwersalny ale mam już podobnego Breitlinga. BLNR jest oryginalny ale niebieska część bezela często w zależności od światła robi się fioletowa co mi się średnio podoba. Ale w innym świetle... piękny :-)

e7205dcc4fad81e95113e931ce6ef7eb.jpg

3c417c06a2bd979ae4006b4ee99e5580.jpg

a807053dfe2e6a2ea236058f77fb398e.jpg

e8ea31b3d565ecb1889c9d75b4a20b5d.jpg

Wysłane z iPad za pomocą Tapatalk

Miałem obydwa i gdybym mial wrocic do GMT to wybralbym ponownie niebiesko-czarnego

Beware the fury of a patient man.

Juz nie pamietam dokladnie co kupilem w zamian, czesto zmieniam zegarki.

W każdym badz razie, dla mnie batman jest ciekawszym modelem tylko teraz niesamowicie trudno dostepnym, przynajmniej u nas

Jak dla mnie również zdecydowanie Batman bo uważam, że wizualną kwintesencją funkcjonalności GMT jest podział doby na dwa kolory.

Natomiast w kwestii przydatności do garnituru to być może czarny byłby bardziej odpowiedni ale Batman w odróżnieniu od Pepsi nie żga po oczach czerwonym więc nawet do eleganckiego stroju nie będzie uchybieniem. Tym bardziej, że druga połowa bezela to niebieski a nie pomarańczowy, żółty czy inny oczojebny.

Ireneuszu, masz na myśli że trzeba Batmana zamawiać i czekać a nigdy nie leży na półce, tak?

Edited by gustaw6666

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Dokładnie tak, moge sobie zamowic a i tak dilerzy nie gwarantuja ze go dostana 

To Twój zegarek wybieraj sam. Nie szukaj uznania "tłumu".

Nie szukam. Wiem, który wolę ale ciekaw jestem który wolą forumowicze. Czarny jest dostępny od ręki a na BLNR trzeba czekać ok 6 mies. Czarny jest b. uniwersalny i może być alternatywą dla Suba. BLNR już nie. Pomimo tego podejrzewam że BLNR wygra. (?)

Kup czarnego i zamów batmana. Ponosisz czarnego do momentu sprowadzenia blnra i go sprzedasz. Dużo nie stracisz, a nawet jak dużo to stratę jakoś przebolejesz, bo nałóg musi kosztować  :D .

Ja brałbym klasycznego, ale niebieski bardziej mi się podoba.

tylko BLNR !!!! ten niebieski bezel jest mega!!

Batman.Kolega w temacie Rolexa ostatnio umieścił zdjęcie,które przekonało mnie,że daje radę również do formalnego stroju (marynarka,garnitur,biała koszula).

Tisell Klub Polska

Zdecydowanie Batman :)

Rolex-BLNR-11.jpg?37508b

A co myślicie o tym zestawieniu?

05124f9c29c9fe28952ec4a90fc3eaae.jpg

Wg mnie na Jubilee jest jeszcze bardziej odmienny od Suba i mniej będzie widać rysy. Przy tym nie jest w stanie zrobić się mocno biżuteryjny jak DJ z karbowanym bezelem i na Jubilee. Dla mnie fajnie.

Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

Mnie się bardziej podobs na Jubilee, ale do charakteru zegarka bardziej pasuje Oysterowa.

mialem ex2, suba, hulka, gmt 2 (czarny), SD, teraz mam suba no date i na 100% do no date doloze GMT2 ale juz tylko BLNR. niebieski jest genialny.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.