Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Ktoś się wypsikał wyszedł a zapach trwał i był pdobny do Cristophera Columbusa...

Tylko co było pierwsze jajko czy kura? To był podobny do Columbusa czy raczej do Kenzo Pour Homme? :)

Tylko co było pierwsze jajko czy kura? To był podobny do Columbusa czy raczej do Kenzo Pour Homme? :)

Mi się podobają nuty Columbusa i w części jest podobny do Kenzo.

W tej wodzie Zary znajdzuję raczej zioła z Columbusa...

A same zapachy? Jeżeli ktoś w miarę często/regularnie używał poważnych niszowców, będzie odczuwać "lekki dyskomfort" - jednak jest do przyjęcia w cenie... 14 złotych. :D;)

Dla mnie to nie jest zastepstwo B)

Nawet jesli sa identyczne (jak w przypadku Toma Forda) to po jakims czasie nuta zaczyna troszke inaczej sie zachowywac, choc TM jest niesamowicie podobny aby nie uzyc slowa taki sam. Jednak na spacery do parku, wypad na rower czy silownie tego typu zamienniki sa super :)

Edited by artme

Dla mnie to nie jest zastepstwo B)

Nawet jesli sa identyczne (jak w przypadku Toma Forda) to po jakims czasie nuta zaczyna troszke inaczej sie zachowywac, choc TM jest niesamowicie podobny aby nie uzyc slowa taki sam. Jednak na spacery do parku, wypad na rower czy silownie tego typu zamienniki sa super :)

Czy z tych zamienników jest dostępny tobacco oud i neroli portofino?

Skusiliście mnie na te homary Forda i kupiłem se tobacco vanille, daje rade. W sumie trwały ten zapach i bardzo podobny, trochę słodszy i mniej tytoniowy od oryginału ale za ten piniondz nie ma co narzekać :D.

1dFQTya.png

Naklejki z Ambry do przeżycia ale atomizery to "waliły" jak z butelki z płynem do mycia okien. Może teraz jest inaczej (ja zamawiłem 2-3 lata temu) ale pamiętam, że psikały "od serca" :-)

Z tego co wiem, to Rolex w latach 70-tych ubiegłego wieku próbował zaistnieć na rynku perfum, jednak z dość mizernym skutkiem... Jak dla mnie to lepiej nie zostaną przy tym, na czym faktycznie się znają  ;)

"Do not squander time for that is the stuff life is made of" - B. Franklin

Bezapelacyjnie, ale linka wpisałem jako ciekawostkę. Raczej niszowe, jeżeli chodzi o dostępność, perfumy. ;)

Nisza pełną gębą (a raczej ceną...). Ja od trzech dni "chlapię się" Brutalem, który po woli też staje się zapachem... niszowym ;)

Edited by Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Bezapelacyjnie, ale linka wpisałem jako ciekawostkę. Raczej niszowe, jeżeli chodzi o dostępność, perfumy. ;)

Może faktycznie niszowe, jeśli chodzi o dostępność, bo pewnie już nie tak bardzo niszowe, gdy chodzi o jakość  :) No ale Rolex, to ....Rolex, jakby nie patrzeć  :lol:

Mercedes ma swoją linię i z tego co czytałem to nawet, nawet. Jak się nie mylę to dość znany "nos" im to robił.

Ja od trzech dni "chlapię się" Brutalem, który po woli też staje się zapachem... niszowym ;)

A czemu niszowym? Na półkach stoi, cena przyjemna. Więc co, odbiór? Bez przesady. "Dziadki" zawsze będą używane. ;)

Tak, chodziło mi o odbiór i zaszufladkowanie zapachu jako "dziadkowy".

Ja szczególnie tym się nie przejmuję i go używam, choć ciekawszym wydaje mi się Consul.

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Używaj i ciesz się póki są. Nie wiadomo jaki będzie ich los. Ale ten typ perfum na pewno przetrwa i będzie co jakiś czas wracał do łask.

Z takich staruszków uwielbiam Tabac Original.

Jovan Musk (i white musk też) oraz Feberge Brut.

Przemysławka, 4711 i Farina takoż.

Takich zapachów już się nie robi. A przy tym są bardzo tanie i trwałe. Tanie - ale nie mylić z duszącymi chemicznymi śmierdzielami.

Mnóstwo zapachów w starym stylu ma firma Truefitt & hill, ale to tylko EDC, różnie z trwałością. Ja zamawiam regularnie próbki, na duży rozmiar szkoda mi kasy :)

Dzisiaj testuję na sobie Amuage Interlude

zobaczę czy się polubimy ;)

projekcja i trwałość mega ,już 12 godz od zaaplikowania i czuję ze jest.

Korzenno-orientalne klimaty to dla mnie nowość, do tej pory w użyciu Aventus czyli  bardziej świeżaki

Jest chęć żeby coś zmienić.jeszcze po głowie chodzi Tom Ford Oud Wood, tylko muszę gdzieś znaleźć do testu

Z tego co wiem, to Rolex w latach 70-tych ubiegłego wieku próbował zaistnieć na rynku perfum, jednak z dość mizernym skutkiem... Jak dla mnie to lepiej nie zostaną przy tym, na czym faktycznie się znają  ;)

Mimo tego, że masz rację wielu "fanów" kupi. Nie wiem tylko czy nie za tanie ;)

Dzisiaj dotarła do mnie przesyłka z Amuage Interlude :)

Długo się zastanawiałem

Super pachnidło,szczególnie w nucie bazy

A ja dzisiaj podczas zwykłej wyprawy do jednej z Krakowskich galerii zostałem bardzo mile zaskoczony. 

W Bonarce Iperfumy mają swój salon gdzie jest cała masa zapachów do testowania. Cena tak jak w internetowym sklepie. Wreszcie sobie potestowałem Commes de garcons, Moltane (intense pepper świetny) i wreszcie powąchałem Body Kourosa (już miałem ochotę go kupić w ciemno) który pomimo skrajnych opinii bardzo przypadł mi do gustu.

Panowie pytanie. Chciałbym kupić ponownie Guerlain Vetiver ale widzę że nie mają już srebrnego korka tylko taki zielony i nieco inna naklejkę na butli. Czy ktoś się orientuje czy to tylko zmiana wizualna czy kolejna po 2000 roku reformulacja?

Wysłane z Google Pixel 2 przy użyciu Tapatalka

ORIS Divers 65 Movember Edition     ORIS Aquis Lake Baikal Limited Edition     DOXA Sub 300 Professional

A ja dzisiaj podczas zwykłej wyprawy do jednej z Krakowskich galerii zostałem bardzo mile zaskoczony.

W Bonarce Iperfumy mają swój salon gdzie jest cała masa zapachów do testowania. Cena tak jak w internetowym sklepie. Wreszcie sobie potestowałem Commes de garcons, Moltane (intense pepper świetny) i wreszcie powąchałem Body Kourosa (już miałem ochotę go kupić w ciemno) który pomimo skrajnych opinii bardzo przypadł mi do gustu.

Body Kouros? Tak nietypowy jak ciekawy...

Ja póki co nie mogę się przekonać... Ciągle zalatuje mi taką troszkę szaletową nutą, której nie mogę zdzierżyć. Flakon mam od 4-5 lat, w zasadzie nie ruszony.

Edited by fidelio