Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

To moje pierwsze zetknięcie z takim zapachem, ale wszedł fest w głowę. Co chwile nos ląduje na nadgarstku (mimo, że czuję z daleka :D ). Ciekawy jestem jak to będzie na szyi śpiewać. Jutro sprawdzę. Jest duże prawdopodobieństwo, że poczynię zakupy  B)

 

Co do Crystal Aoud na drugiej ręce - bardzo przyjemny zapach, na pewno lżejszy o 3 tony. Jednak melon i mandarynka to nie niedźwiedź z miodem  :lol: Mojej drugiej połówce może się spodobać. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Mnie po głowie chodzi właśnie ten niedźwiedź skąpany w miodzie  ;) bo uwielbiam tego typu zapachy. Tak z ciekawości, gdzie Kolega nabył próbki tych Montale? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Git vs YSL vs TF?

Jak się nie mylę (mam edt) to ten YSL jest tak samo wieczorowy.

Dla Git-a przeciwnikiem byłby Tabarome z tej samej "stajni" (oni na naturalnych składnikach bazują) albo l'instant Guarnier.

Mnie w Git trochę przewodni motyw kwiata (zapomniałem nazwy) trochę męczy podobjie jak Imperial millesmie jakieś melony czy co tam jest.

Dzisiaj delektuję się Cerolią Herrerą for men- ciekawsza wersja D&G ph.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Git vs YSL vs TF?

Jak się nie mylę (mam edt) to ten YSL jest tak samo wieczorowy.

Dla Git-a przeciwnikiem byłby Tabarome z tej samej "stajni" (oni na naturalnych składnikach bazują) albo l'instant Guarnier.

Mnie w Git trochę przewodni motyw kwiata (zapomniałem nazwy) trochę męczy podobjie jak Imperial millesmie jakieś melony czy co tam jest.

Dzisiaj delektuję się Cerolią Herrerą for men- ciekawsza wersja D&G ph.

O jaki l'instant Guarnier Ci chodzi, bo nie mogę znaleźć? Może miałeś na myśli Guerlain? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O jaki l'instant Guarnier Ci chodzi, bo nie mogę znaleźć? Może miałeś na myśli Guerlain?

Tak, Guerlain- nazwa tej firmy, bardzo zacnej zresztą, zawsze mnie pokonuje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No i tym sposobem wszystko stało się jasne ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ale raczej nie było tu wątpliwości, o jaką firmę chodzi ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cholera wie. ;) Tyle tego teraz produkują, że na wszelki wypadek sprawdziłem, czy nie ma jakiejś "Cerolii". Skoro w polskiej prasie funkcjonuje Agaton, a w CBA Temistokles, niczego nie można być pewnym. ;)


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Swoją drogą, to nawet fajna nazwa by była ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

9 godzin na nadgarstku a Honey Aoud nie zwalnia tempa  :lol: Plus spodobał się drugiej połówce więc czym prędzej trzeba zakupić setkę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Moja za takimi słodkościami nie przepada, co oczywiście mi osobiście nie przeszkadza ;-) wygląda na to, że i ja, za jakiś czas, nabędę tego miodu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Nie znam, nie próbowałem, ale myślę sobie, że jak coś się nazywa "Spicebomb", to na jesień/zimę musi być ok  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapach mocny i fajny ale flakonik mi sie zupelnie nie podoba...  :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tom Ford Oud Wood. Masa kasy - 3 "pski" w jedno miejsce - i po 4 godzinach czuje jak przyłożę nos do miejsca "spsikanego". Słabizna. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

No to jak ta TF to faktycznie słabiutko... Ja co jakiś czas zadaje sobie jedynego TF jakiego mam, czyli Sahara Noir i parametry są rewelacyjne  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wszystko siada po paru godzinach. Max też cztery i kicha nic nie czuć.

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Tom Ford Oud Wood. Masa kasy - 3 "pski" w jedno miejsce - i po 4 godzinach czuje jak przyłożę nos do miejsca "spsikanego". Słabizna. 

Adrian, mam to samo z EDP Grey Vetiver od TF. Jak dla mnie kasa wyrzucona w błoto. Tak słabych perfum jeszcze nie miałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale np Tuscan Leather czuje długo. Malinową nalewkę babci czyli Tobacco Vanillie też długo. No i Tiffi za 24 zł tez długo.....  Ogólnie te zapachy, które są uważane powszechnie za trwałych "mocarzy" ja czuję na sobie długo i mocno. Ale Oud Wood mocno zadołował. Oczekiwałbym, że w takich cenach składniki i ich jakość zapewniają trwałość. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.