Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość JUSUP

Perfumy

Rekomendowane odpowiedzi

Osobiście bardzo też odpowiada mi świeżość w typie Terre d'Hermes od Hermesa, ale za te nawet na iperfumy.pl trzeba trochę więcej zapłacić... Ale jak dla mnie, zdecydowanie warto!

Info dla Kolegi.Wspomniane T4 to inspiracja Hermesem właśnie.I w opinii wielu nawet lepsza :)


️+Seiko bez x = spełniony dwuzegarkowiec.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Info dla Kolegi.Wspomniane T4 to inspiracja Hermesem właśnie.I w opinii wielu nawet lepsza :)

Info dla Kolegi, doskonale o tym wiem ;-) Co więcej, miałem okazję spróbować T4 i jak dla mnie, choćby parametrami użytkowymi, T4 nie dorównuje Hermesowi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Żeby nie było wątpliwości, jak dla mnie te parametry są gorsze. Nie da się jednak ukryć, że tu w dużej mierze grają uwarunkowania ...osobnicze :-) U mnie było słabo... Muszę jednak oddać, że przez pryzmat jakość/cena, T4 to propozycja do rozważenia, choć nie dla mnie :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i byłem na zakupach, w żadnym sklepie nie było Lalique White, za to były inne zapachy które przypadły do gustu osobie towarzyszącej :D CK Obsession? Jakoś tak się nazywały I jedne które zapamiętała jako "Legend". Dla mnie wszystkie pachnialy tak samo, ani zbytnio delikatne ani walące po nosie. Ale ja chce Lalique!!! Kupować w ciemno?:o Czy może kupić mała próbkę

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

White na iperfumy.pl jest w takiej cenie, że jak nawet się nie spodobają, to płakał nie będziesz ;-) Poza tym widziałem, że mają tam też probkę 1 ml.

Jeśli chodzi o Obsession, to dla mnie jest to obecnie jedyny sensowny zapach od CK. One miały swoją premierę w latach 80tych XX wieku i stąd może tak sobie je cenią. Przyjemy zapach, choć raczej wieczorowy i na jesień/zimę. Co do "Legend", to może wąchałeś Azarro Chrome?

Edytowane przez fidelio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra, zamawiam Lalique White, cena jest taka że tak jak mówiłeś, płakać nie będę. Mam nadzieję, że będzie dość "młodzieżowy" I delikatny

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

To koniecznie daj znać, jak wrażenia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc, dam znać :) Teraz tylko wybrać odpowiednią pojemność :D

 

Wysłane z mojego PRA-LX1 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Sugeruję większą flaszkę. Te perfumy lubią ...obfitą aplikację :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

zamówiłem dla Żony wodę toaletową (unisex) Escentric Molecules - Escentric 04.

Zetknął się ktoś z Was z tym zapachem, jakie wrażenia?

Pzdr.

 

 escentric-molecules-escentric-04-woda-to

Edytowane przez Jacek K.

 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to z iso e bywa, na każdym będzie inaczej się układał. Jednak parametry mocno poniżej przeciętnej, bardzo słabaą projekcja i trwałość. Bierz poprawkę na to że mam suchą skórę, tzw. kilery wciąga po 3 godzinach.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm,

wczoraj rano byliśmy w perfumerii, zapach m.in.  na szaliku i papierku jest do teraz bardzo wyczuwalny ... czy na pewno piszesz o Escentric 04? bo Iso E Super to główny składnik Molecule 04.

Pzdr.


 
 
 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, piszę o iso e. Z resztą są fragrantiki, to też poczytaj.

Bawiłem się kiedyś w rozrabianie iso e, szału z tym nie było. Ale tak jak pisałem, ja każdej skórze będzie to inny zapach, inaczej się układa.

 

S7

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z takich delikatnych, koszulowych fajny jest Serge Lutens L'eau.

Trochę słabo tutaj z projekcją, ale ten typ tak ma. Ostatnio na spotkaniu biznesowym jeden z kolegów tym pachniał. Mimo, iż nie wypełniał zapachem pokoju to przy bezpośredniej rozmowie od czasu do czasu zalatywało "świeżo wyprasowaną koszulą". Gdyby nie cena to kupiłbym cały flakon.

Lalique też rozważałem,ale mam na lato Dior Cologne i Dior Eau Sauvage Cologne więc się nie zdecydowałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świeżo upraną pachnie prada infusion d'homme.

Zbiera niezłe recenzje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, aby z nowym rokiem zmienić zapach na jakiś - hmm, bardziej ekstrawagancki, bardziej wyczuwalny. Czegoś wyjątkowego i "innego". Myślałem o czymś piżmowym, z domieszką feromonów. Sporo ludzi sobie takowe chwali. Co powiecie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Zastanawiam się, aby z nowym rokiem zmienić zapach na jakiś - hmm, bardziej ekstrawagancki, bardziej wyczuwalny. Czegoś wyjątkowego i "innego". Myślałem o czymś piżmowym, z domieszką feromonów. Sporo ludzi sobie takowe chwali. Co powiecie?

Tak z czystej ciekawości, po co Ci ta domieszka feromonów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości, po co Ci ta domieszka feromonów?

Niektórzy wierzą w opowieści o feromonach.

Albo coś zareklamują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głównie reklamują................ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś poszukuje albo do czegoś mu się przydadzą ( na forum o tej tematyce widzę, że jest to w obrocie;) mam kilka pustych flakonów i korków- Bvlgari Pour Homme z korkiem 100ml, Issey Miyake Yuzu 125 ml z korkiem, Dior Homme 100ml z korkiem, Alien napełnialny 30ml flakon, korek od Lalique Hommage, korek od Allure Sport Cologne 150ml, Kenneth Cole Black z 100ml z korkiem i coś tam jeszcze. Jak coś kogoś interesuje proszę o pw. Pewnie coś się jeszcze znajdzie;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle "wychyliłeś"? Nieźle "moczyłeś nosa" ;-)

Ja staram się nie zerować flaszek z sentymentu.

Fakt że jeden psik to u mnie max i za dużo flaszek mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak z czystej ciekawości, po co Ci ta domieszka feromonów?

 

No jak to po co :) ? Naprawdę muszę Ci to tłumaczyć :) ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.