Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest JUSUP

Perfumy

Recommended Posts

Używki na allegro i olx
Popatrz też i obserwuj cenę na notino i prostezakupy

Ale ostatnio jest zasada : tanio to już było :(

Używki i testery odpadają. Fakt, kiedyś było taniej. No cóż trza się czaić, albo przerzucić się na coś tańszego 😊

Obserwuj cenę na notino i prostych.
Na notino masz kody minus 5% i wysyłka za free

Niby to mało, ale prawie 50zł można urwać w sumie :)

Loco50 niewyczerpane źródło inspiracji - codziennie inny flakon -  a ja codziennie w gogglach aby zobaczyć co to :)

Krystian "KriSu"

Adam niesie kaganek olfaktorycznej oświaty.

Dzisiaj pierwszy test "nowej" wersji SV. Nowej, bo zmieniło się opakowanie. Teraz pudełko jest foliowane - jak wiekszosc perfum - nie tak jak poprzednio, zabezpieczone plastikiem. Samo pudełko tez jest inne. Poprzednie nie było gładkie.  Co na plus po pierwszych oględzinach. Zdecydowanie staranniej wykonany jest korek. W wersjach, które miałem ostatnio, był niedopracowany - niestarannie wykonany.  Flakon tez lepiej wygląda. Takie zmiany budzą pewien niepokój  :)

Czy uzasadniony będę wiedział później, bo niedawno zaaplikowalem zapach. Póki co różnic nie wyczuwam. 

dd0c38082d4aeba43027554a1a0d6c3e.jpg

2 godziny temu, brz napisał(-a):

Adam niesie kaganek olfaktorycznej oświaty.

Ni chu, chu. Ja mam drewniany nos. Rozróżniam trzy zapachy-zaj... e, ch... e i babskie 🤣🤣🤣

Panowie, czy zapach mający w nazwie/dopisku "oud" oznacza, że będzie w klimacie albo nawet bardzo zbieżny z Oud Wood TF?

no to chyba sie wygłupiłem pytaniem 🤭

zatem mod pytania - co polecicie jako alternatywę dla OW TF? Zapach jest imho nieziemski. Niestety z jakichś przyczyn ta nieziemskość utrzymuje się dla mnie ok pół h po czym zapach diametralnie się zmienia i to, co mnie w nim najbardziej pociąga znika bezpowrotnie. Zostaje coś średnio ciekawego. Nie bardzo widzę opcję psikania sie co pół h ;)

W ogóle z TF mam ten problem, że te zapachy sa bardzo dynamiczne. Są tez kierunki bardzo zaskakujące. Ombre leather, kiedy dostałem próbkę chciałem spuścić w kiblu. Dobrze, że tego nie zrobiłem, bo po kilkunastu minutach leciałem do Sephory i kupiłem dwa opakowania, z czego jedno noszę w teczce obok portfela i podpisu kwalifikowanego ;)

Spróbuj Versace Oud Noire, tu akurat się nomenklatura zgadza;)

Versace jest ok. Wyżej opisany przeze mnie Kelsey Berwin też. John Varvatos Oud też, ale ma różę, która mnie odrzuca. Ale początek zaj... 

10 godzin temu, cyklotymik napisał(-a):

Dzisiaj pierwszy test "nowej" wersji SV. Nowej, bo zmieniło się opakowanie. Teraz pudełko jest foliowane - jak wiekszosc perfum - nie tak jak poprzednio, zabezpieczone plastikiem. Samo pudełko tez jest inne. Poprzednie nie było gładkie.  Co na plus po pierwszych oględzinach. Zdecydowanie staranniej wykonany jest korek. W wersjach, które miałem ostatnio, był niedopracowany - niestarannie wykonany.  Flakon tez lepiej wygląda. Takie zmiany budzą pewien niepokój  :)

Czy uzasadniony będę wiedział później, bo niedawno zaaplikowalem zapach. Póki co różnic nie wyczuwam. 

Minelo około 11 godzin od aplikacji. Cóż mogę napisać. Dalej jest moc. Nie posiadam już wersji która używałem poprzednio,  ale na mój nos zapach nie zmienił się, a jeśli nawet, to ja tego nie wylapalem. Wg mnie kompozycja i parametry nie odbiegają od tego do czego byłem przyzwyczajony. 👍

Posted (edited)
58 minut temu, cyklotymik napisał(-a):

Minelo około 11 godzin od aplikacji. Cóż mogę napisać. Dalej jest moc. Nie posiadam już wersji która używałem poprzednio,  ale na mój nos zapach nie zmienił się, a jeśli nawet, to ja tego nie wylapalem. Wg mnie kompozycja i parametry nie odbiegają od tego do czego byłem przyzwyczajony. 👍

gdzie kupowałeś?

Edited by arturlep

Korzystając z promocji na Notino, przy zamówieniu perfum (Cartier Pasha w moim przypadku), otrzymałem 5 próbek perfum. 
Novellista Unique Wood i Jean Paul Gaultier Le Male są świetne !!

image.jpg

image.jpg

Z Jean Paul Gaultier mam chyba z 7 flakonów.
JPG Le Male Parfum nie podszedł mi jednak, postawiłem na Essence

W dniu 26.03.2021 o 20:20, brz napisał(-a):

Najlepsza wetyweria, jaką dane było mi poznać, to Nishane Sultan Vetiver.

Dziękuję za cynk, bardzo dobre pachnidło 👍