Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bromborek

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

95 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

230 profile views
 1. Dziękuję bardzo. Już pierwsze dźwięki mnie zafascynowały.
 2. bromborek

  Buty

  Ja mam dość szczupłą stopę więc nie wiem... ale oni szyją te buty pod zamówienie, (termin wykonania 7-10 dni). Być może jest szansa na spersonalizowanie - proponuję zadzwonić i dowiedzieć się.
 3. bromborek

  Buty

  A ja polecam polską firmę (szyjącą buty polskim skoczkom narciarskim) NAGABA. Wczoraj dotarł pierwszy zakup i od razu wrażenie, że buty są przewygodne!
 4. A ja wczoraj pierwszy raz po dłuuuuuuuugiej przerwie przebiegłem się i nawet 5,5 km ciągłego biegu było! Tak, dla mnie to jak medal!
 5. Dziś po raz pierwszy świętuję wraz z Izzy Międzynarodowy Dzień Psa!
 6. bromborek

  Perfumy

  Skusiłem się na nowe klimaty i jestem zachwycony
 7. Izzy już wróciła do pełni sił - miesiąc po sterylizacji.
 8. bromborek

  Perfumy

  Żona zabroniła mi go używać więc jakby ktoś chciał wymienić na coś innego zapraszam na PW - ubyło kilka pryśnieć.
 9. bromborek

  Perfumy

  No to i ja dałem się ponieść.... Mnie pasuje, choć w domu mówią, że pachnę jak w galerii sklepowej... Po kilku dniach jednak nie ma protestów. Słodko ale całkiem przyjemnie jak na tę cenę no i trwałość porażająca 10/10
 10. U mądrego nauczyciela na pewno nie.
 11. To zadanie jest po prostu źle napisane! Nie wyjaśniono w nim na co należy zwrócić uwagę. Być może autorowi chodziło o to aby pokazać sposób niedopasowania. Najbardziej w oczy rzuca się to, że trzy zegary pokazują godzinę "po" a zegar nr 3 pokazuje ile minut jest "do".
 12. bromborek

  Perfumy

  Mnie nie smakuje tak jak kiedyś... Pewnie zapach ten sam ale czasy inne....
 13. NIE Moja psinka ma nawet zakaz wchodzenia do sypialni. W dzień zwykle waruje na progu i choćby mordkę przekłada do zamkniętej strefy... a w nocy śpi na swoim legowisku albo na sofie. Jest jeszcze młoda więc proces uczenia trwa. Wychodzę z założenia, że pies musi mieć ograniczenia. A co do brudu to po brudnym spacerze ma zwykle mycie podwozia. A po zwykłym ma zawsze wycieranie łap.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.