Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

bromborek

Użytkownik
 • Content Count

  81
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

190 profile views
 1. U mądrego nauczyciela na pewno nie.
 2. To zadanie jest po prostu źle napisane! Nie wyjaśniono w nim na co należy zwrócić uwagę. Być może autorowi chodziło o to aby pokazać sposób niedopasowania. Najbardziej w oczy rzuca się to, że trzy zegary pokazują godzinę "po" a zegar nr 3 pokazuje ile minut jest "do".
 3. bromborek

  Perfumy

  Mnie nie smakuje tak jak kiedyś... Pewnie zapach ten sam ale czasy inne....
 4. NIE Moja psinka ma nawet zakaz wchodzenia do sypialni. W dzień zwykle waruje na progu i choćby mordkę przekłada do zamkniętej strefy... a w nocy śpi na swoim legowisku albo na sofie. Jest jeszcze młoda więc proces uczenia trwa. Wychodzę z założenia, że pies musi mieć ograniczenia. A co do brudu to po brudnym spacerze ma zwykle mycie podwozia. A po zwykłym ma zawsze wycieranie łap.
 5. Rozdział VI. Przepisy porządkowe. 2. Zabronione jest (...) zawierające treści pornograficzne, Ps. Tak to żart!
 6. Warto się nad nią pochylić!
 7. Izzy wczoraj dostała nowe obroże i smycz.
 8. Kolega ma w domu takie coś jak na obrazku. Na spodzie napis B2090. Wie ktoś co to takiego? W Internetach nie mogę niczego podobnego znaleźć.
 9. Nie tyle biblijny co apokaliptyczny...
 10. Bardzo wnikliwa analiza psów! Jestem w trakcie ale bardzo mi się podoba tak fachowa i rzeczowa a jednocześnie przystępna literatura! Zdecydowanie polecam!
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.