Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kewinkorpyta

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

63 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

128 profile views
 1. Biorąc pod uwagę, że film się ukazał 60 lat temu, przypuszczam że wymarła już bardzoooo spora część ekipy.
 2. Przyznam, że nie wierzyłem w zwycięstwo.
 3. Chyba jesteś najczęściej udzielającą się osobą w „teoriach spiskowych” co ?
 4. Przecież wcześniejsze filmy, np. Śmierć nadejdzie jutro, nie były w żaden sposób powiązane z Casio Royal. Nowy aktor, nowe historie, ale stary, dobry (mam nadzieję) James Bond. Jeśli kogoś dziwią nierealne pościgi w No time to die, to chyba nie oglądał nigdy wcześniejszych Bondów i mógł iść do kina na Furjozę.
 5. Myślę, że zbyt głęboko szukasz sensu. Moim zdaniem używali starych telefonów, ponieważ są bezpieczniejsze - nie mają gps, ciężko wyciągnąć z nich dane itp. Co do starych samochodów...we Włoszech jest ich po prostu sporo. Nowe przecież też się pojawiły. Co do samego filmu, mi się średnio podobał, ale dziwią mnie aż tak negatywne opinie jak Wasze. Gdyby nie końcówka to mógłbym mu dać 7/10 Myślę, że teraz, wraz z nowym aktorem, twórcy po prostu stworzą nowe historie, nie nawiązujące do poprzednich części.
 6. Wstyd się przyznać, ale pierwszy raz obejrzałem Pianistę - świetny film. A słyszeliście o serialu Władca Pierścienia ? https://teleshow.wp.pl/to-bedzie-najwiekszy-serial-w-historii-te-przecieki-sprawiaja-ze-nie-mozemy-sie-doczekac-seansu-6663608044178176a
 7. Myślisz, że jest sens im oddawać zegarek jak ma pół roku i nie jest często noszony? W sensie stan 10/10 ?
 8. Cześć, w sobotę zadzwonili do żony z Apartu z informacją, że Cartier przygotował dla swoich klientów bezpłatny serwis, czy nawet wymianę mechanizmu na jakiś rzekomo lepszy (w tym przypadku chodzi o tank solo w kwarcu) - wiecie o co chodzi i co niby chcą wymieniać ? Spotkaliście się z tym już ?
 9. Czeszki były za mocne dla Igi i Matek - podejrzewałem, że tak będzie ;( Świetny finał mężczyzn - Novak pokazał moc. Podejrzewam, że zgarnie 4 tytuły w tym roku i tym samym zostanie liderem klasyfikacji wygranych szlemów. A jak już odbiegam tak w przyszłość, to podejrzewam że Hubert odpadnie w pierwszych meczach, zarówno we wtorek, jak i na Wimbledonie. Iga na Wimbledonie 4 runda bądź ćwierćfinał.
 10. Dzień dobry, Niestety zerwała mi się bransoleta, zegar poleciał na ziemie i odpadł bezel. Polecicie kogoś w Szczecinie do naprawy tego ?
 11. Jestem totalny świerzak, na amatorskim sprzęcie, ale 40 km pękło (średnia prędkość zaniżona bo wracałem przez centrum Szczecina - światła itp.) ps. Nie przełączyłem aplikacji na rower ;(
 12. Kewinkorpyta

  Perfumy

  To chyba je pijesz.
 13. 9 maja będę miał nową przyjaciółkę.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.