Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kewinkorpyta

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

42 Początkujący

Recent Profile Visitors

52 profile views
 1. Bardziej czekacie na premierę filmu czy otwarte bary i inne lokale ?;)
 2. Cześć, od kilku dni przy wolnej jeździe słyszę dobiegający z okolic tylnego koła metaliczny dźwięk który jest słyszalny również kiedy kręcę kierownicą stojąc w miejscu. Wiecie co to może być ? IMG_3263.MOV
 3. Kewinkorpyta

  Perfumy

  Bardzo dziękuje za odpowiedzi. Postaram się wyłudzić próbkę od Notino przy zamówieniu czegoś spokojniejszego - pewnie Santosa.
 4. Mój chociaż w rym roku skończy 12 lat, to bardzo ciężko uchwycić gdy śpi. Zdecydowanie woli szaleć.
 5. Kewinkorpyta

  Perfumy

  Nie odstraszył mnie nawet Tom Ford Tuscan Leather, choć pachniał mi piecem. Gucci jest jeszcze bardziej kontrowersyjny ?
 6. Kewinkorpyta

  Perfumy

  Cześć, mam w koszyku na Notino 4 zapachy, żadnego nie znam. Który byście polecili ?
 7. Ja słyszałem kiedyś, że w samych Chinach w pierwszy tydzień zarobił 100 mln dolarów.
 8. Kewinkorpyta

  Perfumy

  Poszedłem do perfumerii, zapytałem Panią o coś zbliżonego to Tom Ford Wood, po czym podała mi Philipp Plein No Limits. Moim zdaniem nie podobne, ale fajne. Chyba zamówię po świętach. Używał ktoś z Was?
 9. W tym roku szefowa uparła się na sztuczną.
 10. Kewinkorpyta

  Perfumy

  Wczoraj pierwszy raz wąchałem Tom Ford Oud Wood i się zakochałem, ale nie wydam na perfumy takich pieniędzy. Czy znajdę coś znacznie tańszego o podobnym zapachu ? Wąchałem też Tuscan Leather - jak dla mnie to pachnie raczej piecem
 11. Kewinkorpyta

  Formuła1

  Ja Hulkenberga polubiłem gdy już nie jeździł Co do Pereza to świetnie, że dostał miejsce w Red Bulu. Ogólnie przyszły rok na papierze wyglada dużo ciekawiej niż zakończony sezon. Botas wie, że to rok ostatniej szansy, w Red Bulu może być ciekawa walka wreszcie (choć nie sądzę, aby Max mógł się czuć zagrożony). Liczę na to, że Ferrari się poprawi i dołączy w walce o 3 miejsce, a Sainz też jest dobrym kierowcą. Sporą zagadką będzie forma Renault (jakaś głupia Alpina w zasadzie) i McLarena które są na fali wznoszącej.
 12. Kewinkorpyta

  BUTY

  Na podstawie zdjęcia ? Że jest zgniło-zielony.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.