Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kewinkorpyta

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

22 Początkujący

Recent Profile Visitors

35 profile views
 1. To jest opona, z której zeszło mi powietrze i jechałem na nie kilkaset metrów. Bardziej mnie niepokoi ta druga, która teoretycznie była okej. Komputer pokazał niskie ciśnienie, ale tylko w tej jednej, przebitej oponie. W drugiej nie pokazał.
 2. Starość nie, opony miały 3 lata. Nie mam pojęcia co się stało. Wulkanizator również nie miał pojęcia. Opona na górnym zdjęciu to ta, przez którą musiałem kupić nowe, ta na dolnym zdjęciu teoretycznie była jeszcze dobra, to wielkie pęknięcie zobaczyliśmy dopiero kiedy zdjął ją z samochodu (pęknięcie było od strony wewnętrznej). Moja teoria jest taka, że w oponach było za mało ciśnienia, a samochód mi o tym nie raczył zakomunikować. Może macie inną ?
 3. Doszły polecane opony, mam nadzieję że wytrzymają dłużej niż poprzednie
 4. Wstyd się przyznać, ale wczoraj obejrzałem pierwszy raz Wyspę Tajemnic. Żyłem w przekonaniu, że go oglądałem. Świetny film.
 5. Moim zdaniem można kupić ciuchy za 100 zł i wyglądać świetnie. W ciuchach nie chodzi o to by były drogie, bo z metkami nikt nie chodzi, ale o to, by były ładne i dobre (dlatego uwielbiam tk maxx). A jeśli masz na myśli torebkę Speedy to powiedz jej, że już poniżej 10 000 ją najdzie (albo po prostu jej kup) 😜
 6. Kewinkorpyta

  MMA

  Muszę przyznać, że się nie spodziewałem. Pieniędzy bym na niego nie postawił - niestety.
 7. Dzisiaj dotarł. Kupiony od kolego z forum.
 8. Kewinkorpyta

  Formuła1

  Zmieści się całe ego Hamiltona
 9. Kewinkorpyta

  Formuła1

  Coś dla fanów Hamiltona w tk maxx ps. w tamtym roku była koszulka mercedesa z Bottasem i żałuję, że nie kupiłem.
 10. Tych opon nie widzę w rozmiarze, który potrzebuję. Jadnak bardzo dziękuję. Dziękuję wszystkim za pomoc, jeśli nie uda się naprawić obecnie posiadanej opony to zdecyduje się na te polecane przez rmickey. Może się zdażyć, że będę tym samochodem jechał na narty, więc to wydaje się być najlepszym wyborem.
 11. Przepraszam za gafę, zapomniałem dodać że szukam wielosezonowych
 12. Koledzy, niestety muszę kupić opony 235/40 r18. Możecie coś polecić ? Na co zwrócić uwagę, bardziej na markę czy na parametry na etykiecie ?
 13. Czy są jakieś modele które odstają jakością od reszty ? Również mam na myśli modele już nieprodukowane, a dokładniej Montblanc Meisterstuck Star 4810 Chronograph. Polecacie, widzieliście na żywo?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.