Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kewinkorpyta

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  19
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

67 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

193 profile views
 1. Według mnie 6,5/10. Warto zobaczyć, nie ze względu na lata 50’te
 2. Kewinkorpyta

  Formuła1

  Byłeś w tym roku? Na jakim sektorze?
 3. Kewinkorpyta

  Formuła1

  Byłem w tym roku i więcej na Monzę nie pojadę słaba organizacja, jak to u Włochów. ps. tak na prawdę to był mój pierwszy wyścig, więc nie mam porównania, ale słyszałem tez dużo negatywnych opinii na temat Monzy od innych.
 4. Cześć, podpowiecie proszę jakie grzyby udało mi się znaleźć ?
 5. Kewinkorpyta

  Perfumy

  A jak trwałość ?
 6. Po prostu Cię skasowali, oszukali. Nigdy się nie spotkałem aby ekoskórą była w cenie skóry, a mam z nimi do czynienia codziennie
 7. Możesz podać jakiś przykład ? Masz na myśli Alcantarę? Ona nie ma nic wspólnego z ekoskórą. Masz w aucie Alcantare i Ci się załamuje ? Dziwna sprawa.
 8. Polski film „Teściowie” - jedna z najlepszych polskich komedii ostatnich lat
 9. Cześć, Szukam oryginalnej bransolety do zegarka Montblanc Star Meisterstuck oraz skórzanego paska w kolorze pomarańczowym (jak Hermes), najchętniej struktura krokodyla do 300 zł. Gdyby ktoś z Was chciał zrobić takie pasek lub może polecić kogoś, kto do 300 zł uszyje pasek, to bardzo proszę o informacje. Pozdrawiam, Kewin
 10. Biorąc pod uwagę, że film się ukazał 60 lat temu, przypuszczam że wymarła już bardzoooo spora część ekipy.
 11. Chyba jesteś najczęściej udzielającą się osobą w „teoriach spiskowych” co ?
 12. Przecież wcześniejsze filmy, np. Śmierć nadejdzie jutro, nie były w żaden sposób powiązane z Casio Royal. Nowy aktor, nowe historie, ale stary, dobry (mam nadzieję) James Bond. Jeśli kogoś dziwią nierealne pościgi w No time to die, to chyba nie oglądał nigdy wcześniejszych Bondów i mógł iść do kina na Furjozę.
 13. Myślę, że zbyt głęboko szukasz sensu. Moim zdaniem używali starych telefonów, ponieważ są bezpieczniejsze - nie mają gps, ciężko wyciągnąć z nich dane itp. Co do starych samochodów...we Włoszech jest ich po prostu sporo. Nowe przecież też się pojawiły. Co do samego filmu, mi się średnio podobał, ale dziwią mnie aż tak negatywne opinie jak Wasze. Gdyby nie końcówka to mógłbym mu dać 7/10 Myślę, że teraz, wraz z nowym aktorem, twórcy po prostu stworzą nowe historie, nie nawiązujące do poprzednich części.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.