Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

bikodh

Poszukiwania garnituru

Rekomendowane odpowiedzi

 Witam, sam niedawno stałem przed podobnym wyborem. Widząc ten temat od razu chciałem wypalić RECMAN, bo kupiłem swój garnitur właśnie u nich, ponieważ ani Vistula ani Bytom w moim mieście sklepu nie otworzyli  <_<  Teraz porównując skład mogę stwierdzić że w cenie do 700-800zł mogłem kupić "lepszy" (wełna 100%) gdybym pojechał do większego miasta oddalonego o 100km.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

warto też iść do Intermody - marka stworzona przez Bytom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wrzucę swoje trzy grosze.

 

Z garniturami jest bardzo podobnie jak z zegarkami - można mieć "wielką markę" z tanim mechanizmem, albo przeciętną z inhousem ;) Wierzcie mi, że najtańszy Boss czy Armani nie ma startu do najlepszego Lantiera. No ale można sobie podnieść krzywą obojętności ;)

 

Zgadzam się z częścią piszących, że polskie marki takie jak Lantier (trochę rzadziej Vistula) potrafią robić masowe krawiectwo bardzo wysokiej próby. W opcji personal tailoring naprawdę nie ma się czego przyczepić. Wybór najlepszych tkanin jest spory, wykończenie bardzo dobre, ze wszystkimi klasycznymi rozwiązaniami, tupu rozpinane mankiety (bez którego akurat ja nie wyobrażam sobie marynarki) itp.

 

No i jeszcze jeden komentarz - jeśli ktoś pisze, że wszedł do sklepu i wziął z wieszaka idealnie leżący mu garnitur, to znaczy, że się nie zna ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie znaczy wcale że się nie zna. Są dobrej klasy producenci ( z tych których mam Oscar Jacobson, Ralph Lauren, poza tym świetny Suit Supply) i przy regularnej sylwetce można trafić coś co naprawdę dobrze leży. Mam ubrania szyte na miarę (nie mtm, tylko prawdziwe bespoke) jak i rtw i w wielu przypadkach przy dobrych wykrojach jest bardzo dobrze przy garniturach z wieszaka.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiadomo, że komuś podpasuje i będzie ok ale to jakiś 1%?  :lol:  wg mnie zawsze można coś poprawić, długość czy szerokość nogawek, taliowanie marynarki itd, jak ktoś bierze z wieszaka garnitur i jest ideał to jak wygrać w lotto. Ja ostatnio kupilem garnitur w GC, w dniu zakupu dopasowany pod poprawki, po odbiorze impreza z pracy i niby ok, dopasowany pode mnie ale coś mi nie pasowało, po porównaniu z innym garniturem - za szerokie rękawy a że w GC jest "serwis" krawiecki to do poprawki. Na przymiarce lepiej, zobaczymy jak się będę czuł w nim za 2 tyg na weselu kuzynki  ;)  z garniturami jest tak jak ktoś pisał o przymierzaniu zegarków w salonie - sztuczne światło, miła pani pociągnie marynarkę gdzie trzeba i w lustrze wygląda ok ale jak się garnitur założy na kilka godzin to coś nie pasuje. No chyba że tylko ja tak mam  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się ostatnio namnożyło tych kont reklamowych na forum.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Strasznie się ostatnio namnożyło tych kont reklamowych na forum.

 

Chyba nie reklamowe. Patrząc na konto to raczej głód pierwszych postów ;)


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, linki do konkretnych stron itp. standard. Jest pare takich na forum.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, linki do konkretnych stron itp. standard. Jest pare takich na forum.

 

Spojrzałem jak jeszcze były same posty bez linków. Niestety.


Instagram: @my.nickname.was.taken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam kilka takich w obserwowanych. Ostatnio w temacie buty był też standardowy link do lancerto czy giacomo conti. Poza tym zawsze linki do tej samej strony z zegarkami. Firmy reklamowe mają zawsze kilka takich kont na forum i spamują sobie spokojnie latami.


Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobry wieczór wszystkim obecnym :)

Przyszedł czas taki ze musze kupić nowy garnitur. I zastanawiam się co wybrać, jaki marki każą sobie płacić za logo a które są naprawdę godne zainteresowania.

Nie wiem na razie jaki mam budżet ale oczywiście jak najlepszy stosunek cena/jakość.

 

Z góry dziękuję.

 

Od siebie polecam markę ALBIONE.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka razy. Aczkolwiek nie kupowalem tam garnituru do tej pory , ale raczej dodatki takie jak swetry, koszule czy marynarkę. Ogólnie jakość jest naprawdę dobra. Plusem jest dla mnie również toże jest to polska firma, tak wiec jak mam do wyboru polską firmę a zagraniczną to wybiorę polska ( szczególnie,ze tak jak pisałem jakośćiowo rzeczy są super).

Ceny może nie takie niskie, ale często można tam upolować rózne promocje. 

https://www.lancerto.com/akcesoria/szale.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.