Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pepepatryk

Wybór divera na 30 urodziny

Oris vs. Tag Heuer... a może coś jeszcze?  

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Dzięki wielkie! Póki co jeszcze mam spokój, jeszcze jest trochę czasu do początku stycznia ale uwielbiam ten okres czekania na zegarek na 2-3 dni zanim przyjdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze życzę żeby tylko tyle, z uwagi na szczyt zakupów okołogwiazdkowych wszystkie firmy przewozowe robią bokami, moja ostatnia przesyłka od poniedziałku przeleżała się w filii ze statusem "pozostawiona - brak miejsca na samochodzie". 


Langel 17 jewels - Bulova Accutron Automatic 63B98 - Swatch YIS403 - Citizen BN0159 - Citizen Proximity BZ1000-54E - Citizen BT0070-01A Twin Date 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też mam taką nadzieje. Ważne żeby w statusie było wysłane a będę zadowolony, bo sklep w którym zamawiałem nie miał tego modelu na stanie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam zegarek świetny, ale co ważniejsze moim zdaniem to idealnie leży Ci na ręce. Świetnie dobrany rozmiar.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Super jest.

 

Jakie nagrody są dla tych co za Tagiem głosowali :D


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od początku widac było że sklaniasz się do tego modelu i kupisz tego Taga :)

Niech cieszy jak najdłużej!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gratulacje. Super jest.

 

Jakie nagrody są dla tych co za Tagiem głosowali :D

 

 

Flacha, jak to co  :D  ;) I nie tylko głosującym na Taga, dzięki wszystkim jeszcze raz! 

 

 

Od początku widac było że sklaniasz się do tego modelu i kupisz tego Taga :)

Niech cieszy jak najdłużej!

 

 

@Mazik77 tak w tajemnicy zdradzę, że Ciebie też posłuchałem w innej kwestii, ale to za kilka dni się okaże. Jak się domyślasz to nie zdradź :)

 

 

Świetnie wyglada gratulacje!!

 

 

Dzięki Stachu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie jest czekać, czekać i się doczekać. Pozdrawiam i gratuluje Patryk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Poka dekiel :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poka dekiel :D

Hahaha

 

Dekiel nieprzezroczysty, wiec nie było co podziwiać, ale płyny były dostarczane wiec mechanizm będzie chodził dluuuugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak z jego dokładnością ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Z_bych
      SPRZEDAŻ LUB ZAMIANA
       
      Zegarek męski Schaumburg GT-Motorsport ONE Automatic
      SPRZEDANY PROSZĘ NIE KASOWAĆ 
      Stan 7/10
      💥👉⌚️🏎
      Schaumburg GT-Motorsport ONE Automatic SCH-GT1R to świetna propozycja dla fanów wyścigów rajdowych i jednowskazówkowych zegarków. Swoją stylistyką model nawiązuje właśnie do motoryzacji. Jego czarny, skórzany pasek z okrągłymi wycięciami zdobią czerwone przeszycia. Srebrną kopertę o okrągłym kształcie wykonano ze szczotkowanej stali szlachetnej. Osadzono w niej szarą, szczotkowaną, przykrytą szkłem szafirowym tarczę, która pokazuje czas za pomocą jednej wskazówki. Na wysokości godziny szóstej ulokowano datownik dni miesiąca. Pracę mechanizmu automatycznego, który odpowiada za dokładny chód zegarka, możemy oglądać przez zakręcany, transparentny dekiel.
      Specyfikacja:
      marka: Schaumburg model: GT-Motorsport ONE Automatic SCH-GT1R koperta: szczotkowana, srebrna stali szlachetnej pasek: 3 paski typu RALLY w komplecie (używane, w bardzo dobrym stanie, przygotowane do sprzedaży i ponownego noszenia) tarcza: szara, szczotkowana, szkło: szafirowe datownik: dni miesiąca. mechanizm:szwajcarski, manufakturowy mechanizm automatyczny SW-20A. dekiel: zakręcany i transparentny wodoszczelność: 50 metrów szerokość koperty: 45.00 mm firmowe pudełko Schaumburg skóropodobne i tekturowe Stan zegarka: mechanicznie zegarek jest w stanie idealnym, wizualnie nosi normalne, ślady noszenia, widoczne na zdjęciach. Zdjęcia przedstawiają chyba każdą ryskę, nie były retuszowane. 💥👉⌚️🏎
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       
       















    • Przez AndyB
      Sorry za spam (bo pewnie gdzieś taki wątek już jest ale nie mogę znaleźć) - czy w Warszawie zrobię gdzieś serwis Tag Heuera ale nie za zyliardy? Jakiś niekoniecznie autoryzowany ale porządny i godny polecenia serwis?
    • Przez drhubert
      20260131_133106.mp4 Cena 6500zł (połowa ceny z metki) Oris Big Crown Pointer Date Bronze – Blue Dial Stan: idealny Gwarancja: 3 lata (liczona od maja 2025)  
      Pełen zestaw: pudełko, dokumenty, karta gwarancyjna Oris (gwarancja do maja 2028)
       
      Zegarek w stanie idealnym, jak nowy, przechowywany w oryginalnym pudełku.
       
      Możliwość wysyłki kurierem lub odbioru osobistego (Łódź).
       
      Zapraszam do kontaktu – chętnie udzielę dodatkowych informacji i prześlę więcej zdjęć.  















    • Przez ledr
      Oris Aquis Dat Watt limited edition II, ref. 01 743 7734 4197-Set
      Pełen zestaw (zegarek na bransolecie, guma w kolorze morskim z zapięciem ori, narzędzie do zmiany paska) plus dodatkowy, czarny pasek gumowy (ori) o zapachu wanilii.
      Zakup listopad 2023r. – nadal na gwarancji.
      Stan: 9/10, używany bardzo rzadko, tylko na gumie, bransoleta skrócona na nadgarstek 19cm, ale nieużywana.
      Rozmiar 43,5mm, krótkie ucha, leży dobrze też na mniejszych nadgarstkach.
      Cena: 7300 pln
      Odbiór osobisty w Katowicach lub okolicach; możliwa wysyłka kurierem.
       

       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.