Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

nie jest ok, bo chce kupić auto a prawie wszystko dostępne na rynku to takie szroty ze szkoda patrzeć a na nowy mnie nie stać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...) uznawany jest przez wielu obserwatorów jako „łatwy w hodowli” dla Merkel (...)

 

A ja słyszałem, że jest wprost przeciwnie - podobno stosunki Tuska i Merkel były ostatnio napięte...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Spatz

Jestem zwolennikiem Brunona K...

Jestem z Toba.

A ja słyszałem, że jest wprost przeciwnie - podobno stosunki Tuska i Merkel były ostatnio napięte...

Bo warczał na pasztet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie jest ok, bo chce kupić auto a prawie wszystko dostępne na rynku to takie szroty ze szkoda patrzeć a na nowy mnie nie stać...

Mam to samo. Już drugie auto które miało być bezwypadkowe po oględzinach okazało sie że miało naciąganą ramę żeby jako tako poskładać przed sprzedażą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem niemiecki mundur na Donku leży idealnie. Szkoda tylko że nie ma na nim żadnych medali i stopni wojskowych. Jako król i władca Europy powinien mieć ich dużo. :)  

Poza tym, Donek tak pięknie w nim wygląda że aż Angela patrzy na niego z podziwem i zazdrością. 

 

 

Z własnej i nieprzymuszonej woli uroczyście deklaruję, że w najbliższych wyborach bezapelacyjnie będę głosował na PiS

 

To napisałem ja, plugawy motłoch.


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?app=forums&module=extras&section=boardrules

1. Niedopuszczalne jest prowadzenie na forum dyskusji o charakterze politycznym oraz propagowanie treści politycznych, w tym promowanie jakiejkolwiek opcji politycznej, we wszelkich formach, w szczególności poprzez wypowiedzi na forum oraz treści i linki zamieszczane w sygnaturze lub profilu użytkownika forum. W razie wątpliwości o tym, czy niniejszy punkt regulaminu został naruszony, rozstrzyga Moderator lub Administrator.

intermedia - profesjonalne rozwiązania Invision Power Board

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.