Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tarant

Nie jest OK....

Rekomendowane odpowiedzi

Dzisiaj koło Inowrocławia złapała mnie taka śnieżyca, że ja pier**lę... Dawno takiej nie spotkałem... ale to i tak kuluzajebadu...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ekwiwalent za urlop jest zgodny z prawem i zgodnie z prawem pracodawca musi taki ekwiwalent wypłacić pracownikowi jeżeli pracownik nabył takich praw. 

W przypadku sędziego TK jest inaczej, ponieważ sędzia idąc wcześniej na urlopy (świadomie lub nieświadomie) nie wypisywał wniosku urlopowego i w kadrach nie odnotowywano że sędzia przebywa na urlopie wypoczynkowym wynikającym z prawa pracy. Jeden z sędziów TK niefrasobliwie sam oficjalnie przyznał się do takich praktyk, ale zgodnie z prawem pracy nie można mu zaliczyć urlopu wypoczynkowego wstecz. Dlatego jego obecna szefowa wysłała go na przymusowy urlop wypoczynkowy przed oficjalnym zakończeniem pracy w TK. 

 

Zgadza się, ekwiwalent za urlop jest zgodny z prawem i również zgodne z prawem jest to,  że pracodawca może nakazać pracownikowi wykorzystanie zaległego urlopu czyli wysłać pracownika na zaległy urlop pomimo braku jego zgody. Takie rozwiązanie potwierdza orzecznictwo Sądu Najwyższego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oto jak przez ostatnie 23 lata ludzie solidarności opodatkowali lud pracujący miast i wsi. :)  

 

attachicon.gif1398545587_xqxehw_600.jpg

 

Jacy ludzie solidarności, Marian ? Dobrze wiesz jacy to ludzie solidarności byli/są. Prawdziwi ludzie solidarności którzy się nie zaprzedali już albo nie żyją albo dogorywają w domach na żebraczych emeryturach. To byli mistyfikanci którzy układali się z poprzednią władzą dla dobra swojego i ich a nie społeczeństwa, ludu pracy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jacy ludzie solidarności, Marian ? Dobrze wiesz jacy to ludzie solidarności byli/są. Prawdziwi ludzie solidarności którzy się nie zaprzedali już albo nie żyją albo dogorywają w domach na żebraczych emeryturach. To byli mistyfikanci którzy układali się z poprzednią władzą dla dobra swojego i ich a nie społeczeństwa, ludu pracy.

Otóż to. Koleś, który spierd...ł do Szwajcarii, rolując (raczej nie bez czyjejkolwiek pomocy w przedmiotowej instytucji ;) ) ZUS na kilkaset milionów, to jakimś dziwnym trafem dawny oficer SB, który... pomagał rozkręcać biznes... Władkowi Frasyniukowi. :D

 

Władek w wywiadzie mówił o nim m.in. tak: "cóż, może i stosuje gangsterskie metody, ale trzeba przyznać, że jest bardzo skuteczny w tym, co robi". :D

 

A teraz pan ex-oficer mówi do telefonu: "Ja się dawno temu zrzekłem polskiego obywatelstwa i możecie mnie cmoknąć." :D


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lud pracy... jakie to staroświeckie, ale i tak dobrze że nie lud pracujący miast i wsi. :) Ludzie solidarności, ci prawdziwi według mnie, nie wrócili ju do Solidarności po stanie wojennym.


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Pecunia non olet' część nazbyt dosłownie traktują tą maksymę...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Otóż to. Koleś, który spierd...ł do Szwajcarii, rolując (raczej nie bez czyjejkolwiek pomocy w przedmiotowej instytucji ;) ) ZUS na kilkaset milionów, to jakimś dziwnym trafem dawny oficer SB, który... pomagał rozkręcać biznes... Władkowi Frasyniukowi. :D

 

Władek w wywiadzie mówił o nim m.in. tak: "cóż, może i stosuje gangsterskie metody, ale trzeba przyznać, że jest bardzo skuteczny w tym, co robi". :D

 

A teraz pan ex-oficer mówi do telefonu: "Ja się dawno temu zrzekłem polskiego obywatelstwa i możecie mnie cmoknąć." :D

 

 

Bezpieka w dalszym ciągu odcina kupony od układu magdalenkowego, a słupy ze styropianu są przekonane, że obalili komunę :lol:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komune oblalył tylko jeden osobnik "tymy rencamy".

... do tego powalił na kolana Związek Sowiecki i rozpirzył go na drobne, :) a teraz niewdzięcznicy wyzywają go od TW, ale przeciez rozpirzyć komunę jawnie się nie dało, wiec o co to halo. :D


Piotr Ratyński

 

   Adhibe rationem difficultatibus. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obalając komunę zapomniał obalyć komunistów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piękny poranek, świeci słoneczko i dziadek zadowolony wychodzi do pracy, otwiera furtkę, a tam na środku chodnika przed furtką wielkie psie gówno. Niestety, z przykrością muszę napisać, że właściciele większości psów to chamy, prostaki i matoły. 


Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale piesek też mógłby zrobić kupę odrobinę dalej , gdyby trochę pomyślał .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorsze są jesienne psie kupy. Wiesz, że gdzieś są, ale nie wiesz gdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

781674_1.jpg


"Poprawna polszczyzna źródłem sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym!"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Każdy Wrocławianin zna ten problem, zwłaszcza jeśli mieszkasz w Śródmieściu a już szczególnie na Nadodrzu. Miasto spotkań

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj piękny poranek, świeci słoneczko i dziadek zadowolony wychodzi do pracy, otwiera furtkę, a tam na środku chodnika przed furtką wielkie psie gówno. Niestety, z przykrością muszę napisać, że właściciele większości psów to chamy, prostaki i matoły. 

No bo psy to specyficzne są:

201303190844373.jpg


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
niedziela, 22 lutego 2009

Nie lubisz sprzątać po swoim psie? To może zamienisz jego kupę w dzieło sztuki. Jest to możliwe dzięki gadżetowi POOP FREEZE, który pomoże ci zamienić kupę w twardą jak granit substancję do rzeźbienia.

"To nie jest byle jaka kupa, to prawdziwa kupa artystyczna. Przedmiot westchnień znawców sztuki współczesnej" - reklamują się sprzedawcy tego produktu, który pomógby urozmaicić przecież wygląd szarych warszawskich ulic, oczyścić je z psich odchodów, a może i zdobyć tytuł Europejskiej Stolicy Kultury 2016:).

 

 

 

kupapsis1.jpg

 

 

kupapsis.jpg

 

kupapsis4.jpg

 

kupapsis2.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ponieważ zamknięto dział żarty żartami wrzucam to tutaj. Z prośbą o powstrzymanie się od komentarzy. Jako żart.

post-6402-0-69169300-1489431140.jpg

 

PS. Nie jestem fanem pana Tuska, ale każdy żart ma swoje granice.

 

post-6402-0-10498600-1489431231_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czego się spodziewasz po tym plugawym motłochu?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...który pluje na swój polski dom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...który pluje na swój polski dom.

Kolega @kinkol miał na myśli tego szmatławca (Gazetę Polską), a nie Pana Tuska. Nie rozumiem tej nagonki pod jego adresem - to bardzo kompetentny człowiek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ritter

To się dopiero okaże w praniu czy taki kompetentny człowiek? Po dekadzie Tuska kraj jest miodem i mlekiem płynący. Gospodarkę przeobrażono nie do poznania. Z tego zdroju wzorców czerpią USA, Szwajcaria, Korea Płd.,... . Nowoczesny przemysł supertechnologii, cała masa elektrowni jądrowych zaspakaja potrzeby energetyczne Polski jak i sąsiadów. Zdywersyfikowane za sprawą gazu łupków źródła dostaw uniezależniły Polskę od nacisków Moskwy. Właśnie odkupowany jest przemysł stoczniowy od Katarczyków, którzy najzwyczajniej kiepsko sobie  z tym radzą.

Wysoki poziom nauczania przyciąga dziesiątki tysięcy studentów, którym nie straszne jest płacić 100tyś. $ za semestr. Armia ma super sprzęt. Płace zrównały się a nawet nieco wyprzedziły niemieckie i brytyjskie. Emigranci wrócili. Krótko mówiąc i podsumowując "Skok cywilizacyjny" udał się wspaniale.

A tymczasem w równoległej rzeczywistości...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega @kinkol miał na myśli tego szmatławca (Gazetę Polską), a nie Pana Tuska. Nie rozumiem tej nagonki pod jego adresem - to bardzo kompetentny człowiek.

 

Wiem kogo miał na myśli kiniol . Ja takim epitetem określam tych, którzy mimo polskiego paszportu, interesy unijne przekładają ponad interesy polskie.

 

Kompetencje Tuska zdefiniował niemiecki Der Spigiel 

 

Tusk soll sich eine Kandidatur überlegen, heißt es - und der polnische Konservative wäre nach Einschätzung vieler Beobachter für Merkel pflegeleichter als der betont selbstbewusste Juncker.

(Tusk ma być jedną z rozważanych kandydatur - jako polski konserwatysta uznawany jest przez wielu obserwatorów jako „łatwy w hodowli” dla Merkel, w odróżnieniu od pewnego siebie Junckera.)

 

http://wpolityce.pl/polityka/211707-latwy-w-hodowli-tusk-od-miesiecy-byl-kandydatem-berlina-na-jakas-europejska-funkcje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem zwolennikiem Brunona K...


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.