Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
tarant

Nie jest OK....

Recommended Posts

Dobry wieczór.

Ponieważ powoli nasila mi się zaćma, czy też czort wie co (niech diabli wezmą tych lekarzy) wróciłem dzisiaj mocno wkurzony złym widzeniem światła lamp i samochodowych reflektorów, rozłażących się w takie gwiaździste promienie. To nie jest OK. W dzień męty, wieczorem j.w.. Do kitu. Bez żadnej polityki, osobiście czuję się nie najlepiej. Dlatego też zakładam taki temat.

Pozdrawiam

Piotr

Mam wrażenie, że z każdym wcieleniem tego tematu po "OK" przybywa o jedną kropkę ;)

ng6mnrm.png

To było celowe, żeby się nie zacięło z tym zamkniętym. Ile będzie tych kropek jeszcze, to ja już nie wiem.

Pozdrawiam

Piotr

Może załóżmy temat "Napierdalanka" albo coś podobnie subtelnie nazwanego, czyli miejsce do obrzucania się błotem i gnojem. Bez żadnej moderacji tylko z ostrzeżeniem, że wchodzisz na własne ryzyko. Kilka osób miałoby gdzie ulewać żółć.

Guest GCE

Może załóżmy temat "Napierdalanka" albo coś podobnie subtelnie nazwanego, czyli miejsce do obrzucania się błotem i gnojem. Bez żadnej moderacji tylko z ostrzeżeniem, że wchodzisz na własne ryzyko. Kilka osób miałoby gdzie ulewać żółć.

Rozumiem, że nie jest OK bo dzisiaj masz kiepski dzień? Jeżeli nie to po co piszesz te mądrości?

Nowy temat i już po trzech postach  pierwsze starcie   ;)

Nie jest ok  :unsure:

To jednak jest forum zegarkowe KMZiZ  i obrzucania się błotem lub czym innym nie będzie. 

I proszę bez komentarzy do autora  - raczej komentujmy treść postu choć ten jeden już nie wymaga więcej komentarzy.

Pozdrawiam

Roman

Guest breslauer

a.

Edited by breslauer

post-28411-0-66099300-1476999429_thumb.png

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

Pozdrawiam

Piotr

Nie bądzmy ciemnogrodem, to zachodnia kultura, tak uwielbiana przez wielu kolegow na forum, no chyba ze jesteśmy Januszami, Cebulakami...

Ci ludzie mają swoje potrzeby więc trzeba im pozwolić na grabieze i gwałty oraz płacić im pieniadze.

Ktoś musi 'serwisować' niemki, francuzki itd, bo ich faceci to w wiekszosci zniewiesciale pedzie wklepujace czesciej krem w buzkę niz dbajace o wlasne kobiety i dzieci.

A politycy, z prawa czy lewa -zaklamane swinie.

Finałem bedzie pewnie kolejna Wiosna Ludów w Europie, byle nie muzułmanska.

Na koniec znów Szwajcarzy i USA uzupelnią sejfy bankowe z zagrabionych dóbr.

Jak zawsze.

Edited by Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Polityczna gównoburza za 3...2..1....

Nawiazując do powyzej-jak "gówniarze' się nie wmieszają to bedzie spokój.

:);)

Pozdrawiam, Marek

Nie jest OK, bo przestaje mnie bawić, to co robię zawodowo  :wacko:

Mnie już od dawna nie bawi to co ja robię - a coraz to kolejne "ekipy" polityczne  od których dużo zależy popisują się bezmyślnością, której się nie spodziewałem, bo sadziłem, że taki jej poziom nie jest możliwy. A jednak. 

Nie jest OK, bo przestaje mnie bawić, to co robię zawodowo  :wacko:

To zmień pracę. Serio. Zycie jest tak krótkie że zmuszanie się do czegokolwiek pozbawione jest sensu.

Nie tak dawno był sylwester, a już za kilka dni jedziemy odwiedzać cmentarze i powoli zaczynamy przygotowania do następnego sylwestra. 

Czyli w szybkim tempie zbliżamy się coraz bliżej do dwumetrowego dołka. A jak zapewne wiesz, trumna nie ma kieszeni.  :)

Edited by dziadek

Każdy stary człowiek ma swoją historię i powód, dlaczego jest taki, a nie inny. Pomyśl o tym, zanim mnie osądzisz.

A co robisz zawodowo?

Konkretne wskazanie nie ma znaczenia. Powiedzmy, że to jakiś rodzaj zaawansowanych usług doradczych.

Mnie już od dawna nie bawi to co ja robię - a coraz to kolejne "ekipy" polityczne  od których dużo zależy popisują się bezmyślnością, której się nie spodziewałem, bo sadziłem, że taki jej poziom nie jest możliwy. A jednak. 

Sporo w tym zbieżności. Z jednej strony fajnie, mam klientelę od ministerstw po najmniejsze gminy, sporo koncernów międzynarodowych itp. Z drugiej to nieustanne użeranie się  i "oglądanie za plecy" czy ci kolejny mądrala nie wywali głupim rozporządzeniem czy ustawa biznesu na śmietnik. Plus żenująco niski, właściwie pomijalny odsetek pracowników/współpracowników, o których możesz powiedzieć że mają jakiś element przyzwoitości, o honorze nie wspominając, których warto traktować po partnersku. Paradoksalnie sam core tej roboty schodzi na dalszy plan, ginie w tym całym syfie wokoło.

To zmień pracę. Serio. Zycie jest tak krótkie że zmuszanie się do czegokolwiek pozbawione jest sensu.

Nie tak dawno był sylwester, a już za kilka dni jedziemy odwiedzać cmentarze i powoli zaczynamy przygotowania do następnego sylwestra. 

Czyli w szybkim tempie zbliżamy się coraz bliżej do dwumetrowego dołka. A jak zapewne wiesz, trumna nie ma kieszeni.  :)

Zmień pracę, to nie jest łatwa decyzja, kiedy masz iluś ludzi na głowie, ich rodzin itp. Sprzedaż firmy też za bardzo nie wchodzi w grę, bo to taka działka, że konkretne nazwisko i twarz tworzą firmę. Lekki pacik. Ale easy, nie mam natury cierpiętnika i nie mam zamiaru się gryźć w jakiś niesamowity sposób ;) Jest punkt, za który nie przejdę. Aczkolwiek teraz go widzę, a kiedyś nawet nie mogłem sobie wyobrazić.

. Aczkolwiek teraz go widzę, a kiedyś nawet nie mogłem sobie wyobrazić.

Bardzo podobnie.

Jak to Twoja firma to jest inna sprawa, zostań przy tym bo to najlepsze co można w PL osiągnąć. Nie zatrudnisz się u kogoś bo zawsze zarobisz żenująco mało w porównaniu do tego co masz teraz. Chyba najlepsze co Ci mogę doradzić to dobre inwestycje tak żebyś mógł to za jakiś czas "pierdolnąć i wyjechać w Bieszczady".

1dFQTya.png

I mnie to czeka.

Co-Axial

Jak to Twoja firma to jest inna sprawa, zostań przy tym bo to najlepsze co można w PL osiągnąć. Nie zatrudnisz się u kogoś bo zawsze zarobisz żenująco mało w porównaniu do tego co masz teraz. Chyba najlepsze co Ci mogę doradzić to dobre inwestycje tak żebyś mógł to za jakiś czas "pierdolnąć i wyjechać w Bieszczady".

W Bieszczady, z nieudacznikami i emerytami?

Piotr Ratyński

Adhibe rationem difficultatibus. 

Ej Koledzy, Wy tak na poważnie? Że do tej pory Wam się chciało :blink:  :ph34r: , czyli nie jest OK bo z tego co czytam to tylko ja jestem aż tak leniwy, ze mi się prawie nic nie chce  :D i do większości czynności muszę się zmuszać.

Edited by STARUSZEK

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.