Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
tomaliusz

Citizen

Recommended Posts

22 minuty temu, clusca napisał:

Tak mnie po tych Citizenowych maluchach wzięło na zielonego Citka. Co myślicie o takim:

BUY Citizen Eco-Drive Promaster GMT World Time BJ7100-23X - Buy Watches  Online | CITIZEN Red Deer Watches

Wprawdzie stal, a nie tytan, ale fajnie wygląda :)

Dla mnie bomba :)

był ostatnio na creationwatches z rabatem -15%

11 godzin temu, clusca napisał:

Tak mnie po tych Citizenowych maluchach wzięło na zielonego Citka. Co myślicie o takim:

BUY Citizen Eco-Drive Promaster GMT World Time BJ7100-23X - Buy Watches  Online | CITIZEN Red Deer Watches

Wprawdzie stal, a nie tytan, ale fajnie wygląda :)

Bardzo fajny ale w automacie mam 2 GMT to ... chyba że ... 🤔

11 godzin temu, karloss napisał:

Dla mnie bomba :)

był ostatnio na creationwatches z rabatem -15%

Ten Twój czarny?  ... może nawet fajniejszy :) 

Wskazówka od GMT jest pomarańczowa?

Edited by tomaliusz

Godzinę temu, tomaliusz napisał:

Ten Twój czarny?  ... może nawet fajniejszy :) 

Wskazówka od GMT jest pomarańczowa?

Tomek ja brałem tą wersję i przerzuciłem na pasek

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-bj7100-82e-eco-drive-promaster-land-world-time-gmt-mens-watch

Pit ma jeszcze wersję "wyngiel" ;)  nad którą bardzo mocno rozmyślałem:

http://www.dutyfreeislandshop.com/pl/citizen-bj7107-83e-eco-drive-promaster-land-world-time-gmt-mens-watch/

Wskazówka GMT jest brązowa

IMG_20201205_135719.jpg

IMG_20201205_135936.jpg

Edited by karloss
Edycja dla kolegi tomaliusza w celu ukazania koloru wskazówki GMT o którą pytał w poście powyżej :)

Czy ktoś z Kolegów mógłby mi wytłumaczyć - dlaczego w Sprzedaży mam taki komunikat ? You can't reply in not yours topics in this forum.   - czy to oznacza że przedmiot sprzedany czy po prostu znaczy że nie mam jakiś uprawnień ? i jak się kupuje to pod spodem się pisze czy na wiadomości do danej osoby  ?  z góry dzięki z a wyjaśnienie ! Ok już chyba wiem !!!

Edited by unadarek

Bransoleta skrócona. Może nie ma tutaj zbyt wielu opcji regulacji i w moim przypadku na nadgarstku zostaje lekki luz. Mi to odpowiada, bo wczesnym rankiem będzie to wyglądać zupełnie inaczej.

Końcówka Bergeona jest minimalnie zbyt krótka, aby wypchnąć pin z kołnierzyka, więc najlepiej użyć tych budżetowych przyrządów do wykonania całej operacji.

Uważać należy na same kołnierzyki, bo z odnalezieniem takiego może być problem, jeśli gdzieś się zawieruszy.

20201205_134032.jpg

20201205_135523.jpg

Edited by ncx

21 godzin temu, Johnny15 napisał:

Fajny Citek, ale na WS mają podobną Certinę w podobnych pieniądzach. Gdybym chciał zegar tego typu, to chyba jednak ta "Cytrynka" fajniejsza.

BTW, za każdym razem, gdy spoglądam na logo tego sklepu z Twojego linku, to widzę HITLER ;)

Edited by clusca

W przyszlym tygodniu będzie nowy Citek to będe urozmaicał spam

IMG_20201205_163701.jpg

Wysłane z mojego LYA-L29 przy użyciu Tapatalka

22 godziny temu, unadarek napisał:

Czy ktoś z Kolegów mógłby mi wytłumaczyć - dlaczego w Sprzedaży mam taki komunikat ? You can't reply in not yours topics in this forum.   - czy to oznacza że przedmiot sprzedany czy po prostu znaczy że nie mam jakiś uprawnień ? i jak się kupuje to pod spodem się pisze czy na wiadomości do danej osoby  ?  z góry dzięki z a wyjaśnienie ! Ok już chyba wiem !!!

Unadarek, czyżbyś zakupił tego Excalibura z bazarku?🙂Chwal się jak dostaniesz. Bardzo fajny zegarek!

Teraz, incubus05 napisał:

Unadarek, czyżbyś zakupił tego Excalibura z bazarku?🙂Chwal się jak dostaniesz. Bardzo fajny zegarek!

He he wyszło zamieszanie znaczy inny Kolega zarezerwował  bo ja się namysłem, namyślałem, namyślałem, i po tym fakcie ja go odpuściłem - więc na pocieszenie i otarcie łez  w międzyczasie dogadywałem zakup  Sky Hawka w Tytanie (starszego ale Jarego )  i sprzedający zgodził się na obniżkę ceny wiec wziąłem Sky Howka który jak dojdzie to się pochwale -  lubię jak w zegarku jest w co poklikać  :),  ale w następnym miesiącu  będę się starał  zakupić divera ...ale to będzie niespodzianka która na pewno  podzielę się na forum,  bo być może od Kolegi z forum ... ale nie mówcie o tym nikomu 😁

Dzisiaj tak. Super wdzięczny zegarek! Jak swoje nosicie Koledzy? Jakieś inne paski czy tak jak przyszło wszyscy?

IMG_20201206_143540.thumb.jpg.4da8e0b8dd064c6283f95bcae2892a51.jpg

Karol, ja noszę na oryginalnej szmacie bo jest dla mnie idealna a ta dodatkowa tytanowa szlufka jest miodna.

A tak w ogóle to już Ktoś wydziargał na niej swoje dane?

IMG_20201206_151001.jpg

Edited by tomaliusz

17 minut temu, tomaliusz napisał:

Karol, ja noszę na oryginalnej szmacie bo jest dla mnie idealna a ta dodatkowa tytanowa szlufka jest miodna.

A tak w ogóle to już Ktoś wydziargał na niej swoje dane?

Tomek, no fajny ten pasiorek, cały czas myślę o nim... Od razu oddałbym go do dziarania ;) Na razie tak jak z Patrykiem rozmawiałem, celuję w jakiegoś zielonego perlona drobnego. Może masz jeszcze jakiś pomysł na czym by wyglądał super? (bo to, że dobrze mu na wszystkim to inna sprawa :P )

Podrzucam swoje typy (zdjęcia pozbierane z wątków Watchuseek).
50908e487fe5f81dc5c0542b63671d34.jpg
e6077fa4bb06ef64fa3dcf31316ef2c6.jpgbd440bc0d8f7cb9207c3c756b440753b.jpg
987ae97eb986a038ae533092fb9abdce.jpg

... dla odmiany (taki przerywnik reklamowy przy serii programów o BN0118)  - stary dziadek, ale jary i działamy w parze :)  - to jest Szanowni Koledzy Podrywacz Kobitek,  u  mnie na potańcówce w Remizie jeszcze żadna mi się nie oparła, jak go założę na przegub !!! A działa to tak: nakierowuje się cyferblat na obiekt, szczerzy kły i odlicza: odin, dwa, tri ... i potem cud, kobitka leci ci w ramiona,  normalnie cud- ciekawe czy  BN0118 to potrafi :) ? Tylko trzeba uważać aby nie nakierować na niepożądany obiekt lub większe stadko bo to dział bardzo skutecznie. 

...a oto i On:

IMG_20201206_141353.thumb.jpg.1e0994eb148a1705bd71301f888e9739.jpg

Moja propozycja, niebłyszczący nylon na skórze z matową sprzączką5ed220bd1baa3fa8474e4d0f9bb35d54.jpg&key=ec7f6b75e345a6009796047d01c953d7d87818e901f5f7926df90a0bc6dd9eb9
Gdzie można urwać taki?