Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Citizen

Rekomendowane odpowiedzi

Mało coś tych Citków na forum, jak wydzieli się nowy temat, to będzie w każdym wątku "posucha". A tak za tydzień wszystko wróci do normy, tak jak było w przypadku BN0150 :)

 

BTW, czy pokazywałem już może mojego "field nurka"? ;)

 

20201209_132720-800px.thumb.jpg.b3f8e264d101b847d49287f6b323b908.jpg

Edytowane przez clusca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja bardzo przepraszam, ja ukróciłem swój spam 🤣 Przeszedłem na kilka dni do konkurencji, dzisiaj Seiko na nadgarstku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
24 minuty temu, clusca napisał:

BTW, czy pokazywałem już może mojego "field nurka"? ;)

 

Chyba nie... Pierwszy raz na widoku :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No u mnie z kolei ocek s100 dziś. Tak dla odmiany, żeby się za szybko citek nie znudził, bo już rano był z powrotem na łapie, jak przez cały ostatni tydzień zresztą. Dawno pozostałe zegarki nie miały u mnie tyle wolnego. Zazwyczaj codziennie mam inny na ręku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... w Życiu bym nie zdradził Citizena - choćby mi dawali złote Waczerony Konstantiny i dopłacali milion dolarów ( przy dwóch i powyżej bym się zastanowił....)  to bym nie wziął chyba że to byłby Citizeny - o tak .....  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brzmisz jak Don Kichot, ale rozumiem uwielbienie do marki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przerywnik Reklamowy w serialu o BN118 :

tak dla odmiany moje staruszki - prezentacji ciąg dalszy: dzisiaj z serii i: Czy Leci z Nami Pilot .... ?  O tak nawet Dwóch :) 

Panie i Panowie, Ladies and Gentlemen, Damen und Herren,  Дамы и Господа, Mesdames et Messieurs, Signore e Signori, Damas y Caballeros, 女士们先生们,  سيداتي وسادتي,  Wanawake na Wanaume, :

a oto i Oni  bohaterowie przestworzy i mojego nadgarstka, nieśmiertelna dwójka z Podlasia, styrani życiem i niełatwym losem, dzielnie od lat odmierzają czas  ......   prosze o ciszę .... ( i tu słychać werble: - kto nie słyszy musi kupić głośniki inne) 

 

IMG_20201209_144152.thumb.jpg.0f6c991ad12d638bb216c74d970b3e80.jpg

 

 

 

 

Edytowane przez unadarek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo fajne skyhawki! Zwłaszcza ten po prawej. Wrzuć więcej zdjęć tego akurat modelu proszę. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6 minut temu, p.r.p. napisał:

Wrzuć więcej zdjęć tego akurat modelu proszę. 

Jakby mógł odmówić :) - wprawdzie to dosyć świeży zakup dosyć starego czasomierza  - wrzucę fotki z serwisu co kupowałem to ten sam a tam są  w miarę  dobre zdjęcia - bo jak widać  mi nie wychodzi robienie zdjęć :) :

image.jpg.8eed8f916d546e88384323068fee6c89.jpg2000619031_image(3).jpg.a868e6f1d70b23a02ea1a2ba982c9f32.jpg430979974_image(4).jpg.d10a96b65efa027e3afe556504df40bf.jpg1811588049_image(1).jpg.4c972c2620391c2845d0b39478d4f8d7.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
9 minut temu, Johnny15 napisał:

Fajnie by wyglądały z szafirem. Bezel dojechany, a szafir bez skazy.

z tym bezelem nie jest jeszcze źle tak na zdjęciach wygląda - ogólnie zdjęcia strasznie dużo wyłapują gołym okiem niewidocznych skaz :)  a Szafir  cóż nie rozumiem polityki Citizena - nawet w droższych dają mineralne - tu jest soczewkowe - wiec nie wiem czy by szafirowe dało się tak zrobić - a może chodzi o to aby częściej odwiedzać serwis- a może chodzi oto że jak się dobrze porysuje to kupić nowego :) kto ich tam wie - oni oprócz patrzenia na zegarki także liczą kasę więc jakiś myk jest aby nie był za doskonały :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, zdjęcia mogą przekłamywać. Ale mi chodzi ten kontrast: na bezelu odciśnięty ząb czasu , a szafir broniący się do końca. Ja swojego tytana tak dojadę, będzie klimacik.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
7 minut temu, Johnny15 napisał:

a szafir broniący się do końca. Ja swojego tytana tak dojadę, będzie klimacik.

mam takiego citizena - od nowości kupiony z dwadzieścia parę lat temu - szafir nie ruszony bezelik ma ryski - nie jest źle bo staram się dbać o zegarki ale .... tak właśnie jest. :) i jest klimacik i czar wspomnień :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj przyjechał nowy niebieski sailcloth do Fugu. Teraz muszę dobrać zapięcie. d525e2c40f7d16c39687422b90c67a42.jpgda741a103d7feeb522b646db658f1cde.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 minut temu, Miszkolc napisał:

Dzisiaj przyjechał nowy niebieski sailcloth do Fugu. Teraz muszę dobrać zapięcie

ładny zestawik, chodź jestem miłośnikiem bransolet to muszę przyznać  że na pasku b.ładnie wygląda  :) ehhhh tyle jest jeszcze  Citizenów do kupienia a życie takie krótkie :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 minutę temu, bart_us napisał:

A ja dziś takiego starca oglądałem. Na wystawie już pare lat leży.

o mało co  nie kupiłem podobnego - tamten  ładniejszy troszeczkę był i z Eco  - seria sprzedawana zdaje się w  w Japonii - 3 wersje były w połowie lat 90 - maja swój klimat i magię :)  - a ile tam chcą za ten zegareczek ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
o mało co  nie kupiłem podobnego - tamten  ładniejszy troszeczkę był i z Eco  - seria sprzedawana zdaje się w  w Japonii - 3 wersje były w połowie lat 90 - maja swój klimat i magię   - a ile tam chcą za ten zegareczek ?

Dużo 770.
A ja szukam tego dla córki.
d94cf563afe3ea951f8b5d7154f8d9ec.jpg&key=64da9b4971bd4c213e4a88750a1d3cad591ba2a0604d643bbbf50e6fd2983579

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrzuciłem blue, a jak nie wyskakuje to on też tam jest. Nawet nie wiedziałem, że był na bransie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wrzuciłem blue, a jak nie wyskakuje to on też tam jest. Nawet nie wiedziałem, że był na bransie.

No dobrze wrzuciłeś. Tylko mi telefon blue schował. Na bransolecie był czarny.
A jednak to nie ten ja szukam wersji damskiej 34mm

EP6051-14L

Edit: damski tez jest. Jak się uzyskuje rabat?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
ładny zestawik, chodź jestem miłośnikiem bransolet to muszę przyznać  że na pasku b.ładnie wygląda   ehhhh tyle jest jeszcze  Citizenów do kupienia a życie takie krótkie  
Dziękuję przetestowałem kilka pasków z nim i ten mu najbardziej IMO pasuje. Muszę tylko zmienić klamre na bardziej pasującą.
Zdjęcia z ukłonem do @Perpetuum Mobile

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.