Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rk7000

Rosyjska ruletka - turniej zegarków radzieckich

Ankieta: Ankieta dotyczy prezentacji ze str.25 tego wątku. Każdy Forumowicz typując swoich faworytów odpowiada na wszystkie 3 pytania punktowane : 1 miejsce =3pkt. 2miejsce = 2pkt. 3 miejsce = 1 pkt.  

47 użytkowników zagłosowało

Nie masz uprawnień do głosowania w tej ankiecie oraz wyświetlania jej wyników. Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.

Rekomendowane odpowiedzi

Trochę oczywiste konotacje, a trochę nie. Mi tak jak większości Wostoki kojarzą się z morskimi głębinami, ale nazwa odnosi się do pojazdów kosmicznych ;). Zegarek o parametrach, które powinny mu zapewnić przetrwanie w warunkach panujących w przestrzeni kosmicznej, a wzór tarczy to też pilot więc mam nadzieję, że się spodoba. Dla mnie piękny zegarek :).

post-74509-0-00266000-1481140631_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sporo ciekawych skojarzeń, a i zegarków interesujących też. Unitra to marzenie moje i była pewniakiem dla mnie w tej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z mojej strony generalnie delikatny strzał w stopę, ale wyboru niestety nie miałem a walczyć trzeba :)  

Świetne zegarki i pomysł na kategorie Panowie, gratulacje !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękności piękności i jeszcze raz piękności. Gratulacje należą się wszystkim. Zabawa świetna i emocjonująca.

Moim zdaniem trzy z dzisiejszych postów zasługują na szczególne podkreślenie i wielkie brawa:

Kris - Gagarin pozamiatał stawką

Yorki - Baikonur swoją mega oczoebną :P kolorystyką i obciachowym designem powalił mnie na kolana

Gregch - Brawo za jedynego Polaka w stawce

Edytowane przez Myszaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, to co dziś forum zamuliło to jakaś masakra. Z 30 sek. mi post wysyłało :)

 

Edyta: literówka

Edytowane przez EdwardNygma

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innej beczki, to co dziś forum zamuliło to jakaś masakra. Z 30 sek. mi post wysyłało :)

 

Edyta: literówka

Mnie dokładnie tyle samo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piękne sputniki, Gagarin Krisa ale palma pierwszeństwa to Unitra. Szukam jej baaardzo długo ale niestety wciąż gonię króliczka.

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, przejrzałem Was  :P

Mir, czołgowy, skrzyniowy, a tu tak boczkiem, boczkiem dołek sie pod Enkilem kopie? 

Że niby dyskwalifikacja by się przydała?! O nieładnie  :D  :D  :D  :lol:  :lol:  :lol:

 

 

 

 

 

Roman

 

Nie chciałem wcześniej tego komentować co by nie kontynuować dyskusji przed 21.00.Teraz juz mogę.

Oczywiście jak żartem zaznaczyłeś nie chodziło o kopanie dołków pod Enkilem a raczej o doprecyzowanie kategorii.  A dlaczego? Bo miałem wielką ochotę wystawic taką Sławkę.

 

A wracając do dzisiejszego dnia. Mega wsyp różnej maści sputników. Unitra, Bajkonur oraz Buran to dzisiejsi moi faworyci.

 

Edyt.

Sorry wykasowałem zdjecie co by drugiego modelu dzisiaj nie pokazywać. Jutro go wkleję po ogłoszeniu wyników.

Edytowane przez Kris2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof - skoro pokazałes ten budzik w wersji absolutnie nie kieszonkowej  :)  to opisz proszę dlaczego nawiązuje do dzisiejszej kategorii.

Poza konkursem oczywiście.

 

PS Cieszę się, że nie wystawiłeś budzika ale byłem  niemal pewny że wystawisz inny zegarek. Zaskakujesz jak zwykle.

 

Ed

Nie pamiętam imienia drugiego psa  :lol:

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak się zastanawiam jak jury oceniło by rakietę kopernik w tej kategorii :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczór już ..niedługo.. :ph34r:

 

To może być (nomen omen) kosmiczny wieczór..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak, przejrzałem Was  :P

Mir, czołgowy, skrzyniowy, a tu tak boczkiem, boczkiem dołek sie pod Enkilem kopie? 

Że niby dyskwalifikacja by się przydała?! O nieładnie  :D  :D  :D  :lol:  :lol:  :lol:

 

moim zamiarem nie było żadne podkopywanie a jedynie doprecyzowanie jakich zawodników mógłbym użyć w przyszłych rundach


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powoli coraz więcej oczu wpatrzonych w monitory :rolleyes:

Napięcie rośnie, co bardziej niecierpliwi chodzą w kółko po mieszkaniach aby czas szybciej zleciał :D

Tik -Tak  Tik - Tak.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie - może być poślizg z wynikami. Nie mam jeszcze punktów od jednego z Jurorów.

Prosze o cierpliwość, jak tylko coś więcej będę wiedział to od razu dam znać  :) 

 

 

Edycja

 

Myślałem że napisałem ale za dużo dziś do zrobienia bylo.

 

Kolejność wg postów ze zdjęciem obowiązuje, pozostałe usuwam.

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podobną jadą "konsultanci" z Moskwy, żeby rozwiązać ten problem.. :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Roman pisał, że jak był w Moskwie to ponoć pociągów do Polski nie było..... No proszę.... Jakoś kursują :ph34r:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję wszystko przesunac o godzinę. Jeżeli do tego czasu nie będę miał wyników to przesuwamy wszystko o 24 h czyli wyniki będą jutro i jutro kategoria a prezentacja pojutrze o 21.00

Oczywiście wyniki podam jak tylko będę je miał, nie będę  czekał jutro do 21.00

 

Różne rzeczy sie zdarzają, prawdopodobnie to jakis przypadek, zdarzenie losowe lub tp. 

Wiem że emocje są duże ale nie mam na to wpływu.

 

 

Czekamy do 22.00 - później napisze co dalej.

 

Przepraszam wszystkich za zaistniałą sytuację i prosze o cieprpliwość. 

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Roman pisał, że jak był w Moskwie to ponoć pociągów do Polski nie było..... No proszę.... Jakoś kursują :ph34r:

 

Kolej Warszawsko Petersburska to XIX wiek, ale potem coś się z granicami pokopało i nie ma ;)


Miłego dnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolej Warszawsko Petersburska to XIX wiek, ale potem coś się z granicami pokopało i nie ma ;)

 

No jak nie ma ????? Przecież Gregorian pisał, że konsultanci jadą  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.