Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
cytrusss76

Zegarek do okolo 850zl

Recommended Posts

Witam wszystkich forumowiczów. Jakiej firmy polecacie, szczególnie biorę pod uwagę firmy Citizen, Seiko, Swatch, Tissot, do 850 zł zdaję sobie sprawę że w tej kwocie wybór nie jest duży a mimo to nie mogę się zdecydować. Z Casio też mam upatrzonych kilka modeli ale z drugiej strony nie mogę wybrać między zegarkami kwarcowymi, czy na baterie słoneczną. Proszę doradźcie.

Właśnie wolałbym coś bardziej klasycznego, ale jeśli masz jakiś ciekawy model na oku to wskaż.

Praktycznie co byś nie wybrał z tych firm będzie w porządku.

G-shocki ci odpowiadaja?

A jeśli chodzi o mój wybór zastanawiam się, szwajcar czy japończyk

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Similar Content

• By kuba7728
      Witam forumowiczów. Czytam forum już od jakiegoś czasu, lecz dopiero teraz założyłem konto. Mam już parę zegarków i planuje uzupełnić kolekcję diverem ze stajni Citizena. Znalazłem dwa dość podobne zegarki i nie mogę się do końca zdecydować. 
      https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-promaster-professional-diver-titanium-eco-drive-bn0200-81e
      https://zegarownia.pl/zegarek-meski-citizen-promaster-eco-drive-diver-s-titanium-bn0205-10l

Ma ktoś może te zegarki i jest w stanie przedstawić ich wady i zalety?
    • By adamtt
      Cześć!
      Poszukuję zegarka na co dzień. Chcę jednak, aby posiadał on tą nutę elegancji. Zainteresował mnie Casio EDIFICE EFS-S530L-5AVUEF. Będzie to dobry wybór w tym budżecie, czy może polecicie coś innego? Chciałbym ograniczyć się w budżecie 700zł.
      Dodam, że chronograf jest mi obojętny, pasek skórzany, wielkość raczej max. 43mm.

Dzięki z góry
    • By Daniel.J
      https://m.ceneo.pl/30025364;pla?se=YxWbm1iqQxdyrhZALD2q02WnsAqEsNg5&gclid=Cj0KCQjwpNr4BRDYARIsAADIx9wPqG46Ku0Piyb_Gax1e6Z14elQKQeWbSD8SmvKcuUdn3tJHk3sjzIaAlIdEALw_wcB#tab=click&shop=147420478

https://zegarownia.pl/zegarek-meski-invicta-pro-diver-professional-22050

ps:co sądzicie o marce invicta, jest to marka godna polecenia? 

• By lukaszsf
      Witam serdecznie,
      od jakiegoś czasu szukam odpowiedniego zegarka dla siebie i choć w pierwszej kolejności wybór miał paść na CASIO RANGEMAN GW-9400 to zdałem sobie sprawę że funkcje które posiada niekoniecznie mi się przydadzą. Będę korzystał z nich od święta a i tak najprawdopodobniej w formie ciekawostki niż faktycznie użytecznych funkcji.
      Po przeanalizowaniu tego co faktycznie mi się przyda wybór padł na jeden z modeli GBD/GBA-800 a że ma być to zegarek sportowy to uważam że zasłanianie cyferblatu przez dodatkowe wskazówki które nic nie wnoszą a zajmują jednie przestrzeń roboczą będą zbyteczne. Tak więc GBD-800.
      Szukałem informacji dotyczących różnic między GBD-800-1B a GBD-800SF-1 i nie jestem przekonany czy pomiędzy wersją kolorystyczną istnieją stąd pytanie do was.
      Na jednym ze sklepów różnice między z zegarkami na korzyść GBD-800SF-1:
      GBD-800-1B
      GBD-800SF-1
      Sygnał pełnej godziny, Auto kalendarz, am:pm / 24h, Afterglow, Dual time, Pamięć okrążeń

Czy faktycznie wersja GBD-800-1B jest pozbawiona tych funkcji?

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.