Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

31 minut temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

e485581e22aabaabba2bdb1bf80a4bc2.jpg

Kolejny brąziak w kolekcji. emoji3.png

No właśnie aż mi się go cholera zachciało :) 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

🙂

IMG_3204.jpeg


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

IMG_3204.thumb.jpeg.d4d302c90942559132c9665e294dedcb.jpeg
Czy to Hruodland? Jak się to nosi? Ile on ma grubości?

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
10 godzin temu, Mikas napisał(-a):

Czy to Hruodland? Jak się to nosi? Ile on ma grubości?

Wysłane z mojego SM-S908B przy użyciu Tapatalka
 

Wygląda jak "inspiracja" Ennebi 6000m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 20.09.2023 o 18:09, greenmag napisał(-a):

IMG20230920123935.jpg

 

IMG-20230920-181320.jpg

Świetny, coraz częściej się za nim oglądam. Kupiony w Polsce?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Artur74 napisał(-a):

Świetny, coraz częściej się za nim oglądam. Kupiony w Polsce?

Z brązową tarczą dostępny u Łukasza. Cena lepsza niż na SW.

 

https://steinhart-zegarki.pl/pl/p/PROTEUS-BRONZE-SALMON/588#galleryName=productGallery,imageNumber=2

 

Z SW z Holandii kupowałem kilka zegarków np Zelosy i Nethunse

 

https://www.seriouswatches.com/collections/phoibos/products/phoibos-proteus-bronze-py046d-limited-edition


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, Artur74 napisał(-a):

Świetny, coraz częściej się za nim oglądam. Kupiony w Polsce?

Tak, kupiony w Polsce u Łukasza w dobrych pieniądzach.

 

Zegarek świetnie leży na ręce. Pasek super miękki, jeszcze takiego nigdy nie dostałem wraz z zegarkiem. W zestawie również etui podróżne. Wersja z białą tarcza jest trochę blada ale taki jest jej urok. Zegarek posiada wiele smaczków: chropowata tarcza, sekundnik, okno datownika, koronka, dekiel, luma, krawędzie koperty.

Ale za to z minusów to bezel idealnie nie centruje ale da się go tak ustawić aby nie kłuło w oczy. W jednym miejscu jest dość ostro wycięte miejsce na koronkę i przy jej odkręcaniu może troszkę denerwować ale myślę że można to delikatnie wygładzić lub pogodzić się z tym że aż tak idealnie jest wycięte.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym, żeby zegarek z brązu był kolejnym w moim zestawie. Widziałem tu wiele ciekawych zegarków ale ten Phoibos jest chyba najbardziej dostępny cenowo, no i podoba mi się. 

2 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Z brązową tarczą dostępny u Łukasza. Cena lepsza niż na SW.

 

https://steinhart-zegarki.pl/pl/p/PROTEUS-BRONZE-SALMON/588#galleryName=productGallery,imageNumber=2

 

Z SW z Holandii kupowałem kilka zegarków np Zelosy i Nethunse

 

https://www.seriouswatches.com/collections/phoibos/products/phoibos-proteus-bronze-py046d-limited-edition

Najbardziej podoba mi się niebieska tarcza, ale chyba nie jest dostępna teraz. Ten łososiowy też niczego sobie. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łososiowa tarcza sama w sobie jest nawet lepsza niż biała, lecz na żywo tarcza, koperta i wskazówki w jednej tonacji. Biały to jak ja to mówię to taki blady albinos. Myślę że najlepiej się komponuje z ciemną tarcza (navy lub carbon) lecz ja szukałem czegoś jasnego bo ciemną tarczę w brązie już mam. Każdy znajdzie coś dla siebie ;)

Edytowane przez greenmag

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
1 godzinę temu, Artur74 napisał(-a):

Chciałbym, żeby zegarek z brązu był kolejnym w moim zestawie. Widziałem tu wiele ciekawych zegarków ale ten Phoibos jest chyba najbardziej dostępny cenowo, no i podoba mi się. 

 

Z takich tańszych propozycji w brązie, to możesz sobie zobaczyć jeszcze Aquatico. Sporo wersji kolorystycznych. Trzeba brać pod uwagę, że część wzorów mają skopiowanych z Tudora i Bell&Rose. Często mają promocje na -25% (lub nawet więcej) więc zazwyczaj wystarczy chwilkę poczekać i cena robi się atrakcyjna. Zakup prosto od nich, to jeszcze opłaty importowe,

 

https://www.aquaticowatch.com/collections/bronze-watches

 

ale jak pogadasz z właścicielem

 

https://steinhart-zegarki.pl/pl/c/AQUATICO/83

 

to być może sprowadzi Ci model który potrzebujesz. Oni mają i Phoibosa i Aquatico więc się pewnie dogadasz.

 

obraz.png.b39fb69d7c2a179f27b3df0056bb766b.pngobraz.png.8ce1ff2baa24d701ee9e717398fa8ddd.png

 

P.S. Miałem Phoibos Proteus w stali nierdzewnej. Kawał kloca. Bardzo solidnie był zrobiony. Świetna luma, fajne, lekko wypukłe szkło szafirowe, porządna bransoleta, bardzo fajna koronka. Design własny (tylko wskazówka sekundowa im się "pożyczyła" od Rolexa). Doskonała relacja jakości do ceny.

 

No i ciągle można kupić Zelosa Hammerhead V3. Tylko to też duży zegarek. Trochę go odchudzono w stosunku do pierwszych wersji, ale to wciąż 44 mm.

 

https://zeloswatches.com/products/hammerhead-v3-300m-bronze-emerald-green-launch-special

 

Tylko tutaj też dojdą opłaty importowe i zdecydowanie nie jest już wtedy tak miło pod względem ceny i od Proteusa będzie jakieś 1.000 zł droższy.

 

Sprawdzaj sobie klubowy Bazarek, bo czasem interesujące oferty tam wpadają.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 minuty temu, Perpetuum Mobile napisał(-a):

...

Sprawdzaj sobie klubowy Bazarek, bo czasem interesujące oferty tam wpadają.

Tak. Kiedyś mi nawet jeden kolega zawinoł z przed nosa swordfisha w brązie z fajna tarcza z tego bazarku 😉

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2 godziny temu, greenmag napisał(-a):

Tak. Kiedyś mi nawet jeden kolega zawinoł z przed nosa swordfisha w brązie z fajna tarcza z tego bazarku 😉

 

Chyba coś kojarzę 😉 🤷‍♂️

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
4 godziny temu, abir napisał(-a):

😎🏉

 

1695670714947.thumb.jpeg.c4c2a5b73e1c1cfae11c581d7d749f5a.jpeg

Super zdjęcie i widzę, że wybrałeś się na mecz rugby. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
3 godziny temu, kornel91 napisał(-a):

Super zdjęcie i widzę, że wybrałeś się na mecz rugby. 

nie mogłem przegapić okazji, że puchar świata jest tak blisko nas. byłem z córką. wrażenia z meczu są nie do opisania. jestem pełen podziwu i szacunku dla wszystkich zawodników


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kto jeszcze ma brąziaka, który się mieści pod ciasnym mankietem?

eb3c49192f9bcaf9ad66190137d4aadf.jpg&key=f4aa1f80fafd75c889ee1125143a8b5892cb5ff6b1f42b20bbf6841162cba613
Coś się znajdzie 7f8ea1235c7ac0a38998277f8cd85be5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.