Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Slaw

Brąz i miedź .... :)

Rekomendowane odpowiedzi

Na Cipestnatostraps pojawiły się paski z okuciami z brązu:

 

https://www.cheapestnatostraps.com/search?q=bronze&type=product

 

Oj, chyba nie doczytałeś opisu...:

 

"...the hardware on the leather NATO straps is not chrome on brass like our competitors use, it is 316L stainless steel with a gold coating..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie wiem, raczej chodziło im ogólnie, że nie robią okuć z chromowanego brązu, tylko z nierdzewki. Te blachy na elastycznych paskach wyglądają na zaśniedziały brąz, trzeba by zapytać bo w opisie nic konkretnego nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie go oglądałem i miałem deżawu


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opis mija się ze zdjęciem...

 

BEZEL 47mm bronze with green ceramic insert. Anti-clockwise rotating bezel with diving scale.

 

 

Ciekawe, z czym jeszcze im się pomerdało?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czad! Skąd pierwotnie była koperta

aliexpres

 

Edytowane przez MISTYK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niezły grzyb!

Czy ta koperta nie przypomina trochę VISa? Przynajmniej w tym ujęciu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak się chce to można dać rozsądną cenę. :D

a wyskoczyli na początku ponad 5 klocków. choć dla mnie ten zegarek nie robi wrażenia nawet za te pieniądze. konkurencja jest chyba bardziej kreatywna. a taki jeden Chrzaszcz to na nauki mógłby zaprosić kolegów z bronze Davosa :)  :)


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam ten opis i zastanawia mnie ten kolor koperty rose gold. Ten brąz to oni chyba pokryli pvd...

A poza tym damka,niech spadają na szczaw...


Radek chciał czarnego paska, na takim mu najlepiej!

 

 

48844224221_86c0ad921f_k.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gripen uszył do boldr taki pasek

post-92558-1570386991,845_thumb.jpgpost-92558-1570386995,9627_thumb.jpg


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas szukam kogoś , kto by obszywa moje zegarki.Rafal dobrze to wyglada. Może spróbuje i jego paski , narazie czekam na próbne Roberta.

Tym czasem jeszcze u mnie , ale wkrótce poleci do Warszawy na nadgarstek nowego właściciela. bd8a327d2180b2e8bc8567d50ee2fc32.jpg9b2b218acf0e807421c04645880f1e1c.jpg

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas szukam kogoś , kto by obszywa moje zegarki.Rafal dobrze to wyglada. Może spróbuje i jego paski , narazie czekam na próbne Roberta.

Tym czasem jeszcze u mnie , ale wkrótce poleci do Warszawy na nadgarstek nowego właściciela.

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

 

 

piękny 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niż oryginał


Zdrowy rozsądek to nic innego jak zbiór uprzedzeń nagromadzonych w umyśle przed osiemnastym rokiem życia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej niż oryginał

Kolega postanowił coś tam w nim zmienić. Niestety , nie wszystko poszło zgodnie z planem , zepsuł wskazówki i mechanizm. Wysłał go do mnie , a ja zaproponowałem zmianę tarczy. Jak wyszło widać , wskazówki Regia , tarcza Leszek. Ale to nie o tym tu chciałem pisać. Jestem niezbyt pozytywnie zaskoczony jakością wykonania , przede wszystkim tarczy czy mocowaniem mechanizmu. W skrócie , w środku tylko ryżu brakuje , straszne dziadostwo w fajnej oprawce wyglądającej na zewnątrz. Ja na takie zegarki już się nie nabiorę

 

 

Sent from my iPhone using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdyby tylko ten Vostok był trochę mniejszy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.