Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK&AK

Użytkownik
 • Content Count

  2,032
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by AK&AK

 1. Ball. Z wyższej linii modelowej - duża odporność na niskie temperatury, pole magnetyczne, wstrząsy. Do tego tryt. Dużo trytu. Kolega @SPS z takim jednym Ballem koronę ziemi zdobywa... Tylko budżet musisz troszkę zwiększyć.
 2. Citizen Eco-Drive 365. Zapowiadają się ciekawie, do mnie najbardziej trafia stalowy bez pvd, a najmniej ta limitka... choć wiadomo jak to jest z oceną na podstawie renderów.
 3. Tak, Longines Symphonette, tym razem wersja mniej klasyczna.
 4. Ale za to kolekcję Longinesa masz świetną. Można tylko pogratulować 🥂
 5. Generalnie dla tej biurowy z Mławy najwygodniejszy wydaje się być wordtimer. Spojrzy na tarczę i już wie, czy w Tokyo poszli do domu i czy ci z NY już wstali...
 6. Zdaje się, że kierunek w którym idzi marka został nakreślony bardzo wyraźnie i nie powiem, ale do mnie trafia. Zegarki mechaniczne, mniejsze rozmiary, dużo haritage, bez wciskania datowników na siłę . Super. Tylko VHP troszkę szkoda... To naprawdę świetny mechanizm. Wszystko wskazuje na to, że nie trafi do nowych modeli, tylko do muzeum marki. Kto chce nówkę sztukę z VHP musi więc kupić Conquesta póki jeszcze są...
 7. I jak tu nie lubić Longinesa... 🤷‍♂️ Będzie hit, jak nic. @rads jak tam Twój portfel? Idzie kolejny świetny haritage bez daty... 😉
 8. Nie samym Tagiem nadgarstek stoi. Dziś Longines... ale Tag zdecydowanie dominuje :).
 9. Symphonette bodaj w czerwcu był mierzony. Finalnie żona wybrała inną wersję. A Twoja zagadka była mierzona bodaj w kwietniu... Atlantic Worldmaster Valjoux Limited Edition Edycja: oddaję kolejkę.
 10. @Perpetuum Mobile gratulacje. Świetny model (dla mnie tylko te 44mm to ciut za dużo, nawet uwzględniwszy, że pilot duży ma być). Będziesz miał fajną kolekcję lotników w brązie 🥂
 11. Generalnie godni polecenia. A sprzedanie czegoś czego nie mają akurat na stanie może się każdemu zdarzyć (szczególnie, że często mają ostatnie sztuki).
 12. Czyżby Syrena? Xicorr Syrena Sport?
 13. Tak. Acz może się zdarzyć, że sprzedadzą Ci coś czego już nie mają. Wysyłka z Danii.
 14. @andrzejp1242 brawo. Dla zainteresowanych podaję ref. R14056945 ;). Ciekawie zaprojektowany, bardzo dobrze wykonany i mega niepraktyczny damski zegarek. Zdjęcie z wczorajszej przymiarki - w rękach żony bohater zagadki z kuzynem z fazami księżyca.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.