Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tts

Użytkownik
 • Content Count

  3,806
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by tts

 1. To kolejne "Tiffany Blue"? A skoro Tridenty... to... noszony na codzień więc często niedoceniany... cichy bohater...
 2. Nie się nosi! W oczekiwaniu na kolejne zdjecia...
 3. Ano... jak oba gadają to nie ma co kombinować i oba zostawić.
 4. No to nie ma dramatu. Może jwst zwężane i przez to tak wygląda, a może to kwestia zdjęcia. Tak czy jak, zakładam, że skoro moja sześćseta była top, to ten jest top na sterydach. Niech się nosi!
 5. Sprawa jest prosta. Niepotrzebnie próbujesz ją komplikować.
 6. Obiecane zdjęcie zapięcia kajdana Mk2.5 I na koniec bonus;)
 7. Bransa z MkIII nie pasuje do starszych ref C60. Sam się zastanawiałem, bo "quick-release" robi robotę. Z tego co widziałem, CWL nie zapomniał o starszych ref i można kupić do nich nową bransę z pasującymi maskownicami. Edyta: https://www.christopherward.com/watch-straps/c60-trident-mk2-bracelet---43mm/22-STL-19-SXS-MA.html
 8. Tak mi się wydaje, choć nie mam jakiegoś gigantycznego nadgarstka. Mam dwie bransolety do C60: ze starym logo z wesji MkI i MkIi bez szybkiej mikroregulacji i tą z nowym logiem, która wylądowała w ostatnich MkIi i Mk2.5 z mikroregulacją. W obu zapięcia wydają się mniejsze. W ciągu dnia spróbuję je pomierzyć.
 9. No to czekamy... P.S. Jak się wojna zaczęła, podziękowałem Revolutowi za usługi. Da się bez tego żyć i nawet komfort zbytnio nie cierpi.
 10. Stary kod stracił ważność. Jest nowy Loupe więc zamień 26 na 27 w kodzie rabatowym i voila.
 11. Tutaj też to nie ma? https://cwarchive.knack.com/cwarchive#home/
 12. Mnie też, "czyseta". Działają... jak Koledzy nie wrzucą w międzyczasie, to ja znajdę w wolnej chwili.
 13. Jeżeli spełniało swoją rolę, to dlaczego kuriozalny? Nie zapominajmy, że divery jakie znamy dziś związane są ściśle z erą podboju głębin i nie wiem czy technologia pozwalała na zrobienie takiego przeszklonego dekla aby nie utracić wodoszczelności. W FF z kolei na tarczę nakładano indykatory wilgotności. Tak czy siak, długo myślałem, że jak rasowy diver to pełny dekiel... tyle... Maciek to ma pierwszą Planetę, o ile dobrze kojarzę. Bardziej paskolubna i toolwatchowa od Skyfall. Ja swojego noszę, bo wygodny mimo, że smok na papierze... Tak czy siak, niech się nosi. Może i ja kiedyś dojrzeję do 300 z "em"...
 14. Czytałem o tym jakiś czas temu na perezcope.com, a temat dotyczył PAMów. Sądząc jednak po tym jakie przez długi czas toolwatche robiły inne firmy, pomysł się nie przyjął.
 15. To nie jest tak, że "od Onani do Utopi"... każdemu się wtopy zdarzają.
 16. Też tak długo myślałem... przeszklony dekiel w diverach, był stosowny w celach praktycznych, aby móc sprawdzić czy zegarek nie złapał wilgoci.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.