Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Capri

Jakiego G-shocka masz dzisiaj na ręku

Recommended Posts

Ode mnie też dostaniesz powiadomienie? 

Zauważyliście, że nie jest Tough Solar jak przyzwoite G-Shocki, tylko "Solar Powered"?
Naturalnie, od Ciebie też.

Faktycznie, nie zwróciłem uwagi na zmianę nazewnictwa. Wydaje mi się, że mianem Tough Solar określane są zegarki, które solarnie zasilane są niezależnie od innych źródeł, a Solar Powered te, dla których panel słoneczny stanowi tylko wsparcie w podtrzymaniu odpowiedniego poziomu energii w zegarku.21555a70e85e307415673f060aee6878.jpg

A może te nowe G już nie są Tough... są już tylko Solar
Po wielkości wyświetlacza narażonego na uderzenia faktycznie można by taki wniosek wysnuć...

Ale czad.

Możemy Tomka nękać. Nawet w nocy! :D

A tak serio: są nawet polskie znaki :rolleyes:

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

No właśnie nie. W nocy zegar przechodzi w tryb uśpienia i dopiero rano się wybudza, jak dostanie światła albo jak go ruszę. Jednak po wyjściu z trybu uśpienia powiadomienia od razu nie przychodzą, tylko zegar "szuka" połączenia z telefonem - ikonka Bluetooth na zegarku miga powoli zamiast świecić na stałe. A żeby zegarek sprawnie połączyć z telefonem, to chyba trzeba nad nim jakieś modły i gusła odprawiać, bo mi zegarek zaczyna pokazywać powiadomienia tak średnio z godzinę, albo i dwie po rozpoczęciu dnia. Taka technologia jutra.

Dziś-shock

Powiedziałbym nawet RED-Shock Chilli Peppers
db87a6b72a7776a989e54467fda74db0.jpg

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

22 minuty temu, TomG80 napisał:

I jak Maćku? Spełnienie marzeń? Śłicznot z niego. emoji7.pngemoji108.png

Marzenia mają to do siebie, że zazwyczaj spełniając jedno, pojawia się zaraz drugie na horyzoncie, ale muszę przyznać, że zegarek wart grzechu :) Prawdę mówiąc, to gdybym miał zapłacić katalogową cenę za np. takie MTG (okolice 5k), to nie wahałbym się ani chwili dołożyć do MR-G ;)

Nawet bransa w "emtegu" wydawała mi się kusząca, do momentu bezpośredniego porównania z "misterową". Teraz zdaje się być takim małym "oszustwem na wadze" z tymi plastikowymi wstawkami w ogniwach, które wyglądają rzekłbym, nieco tandetnie. Miałem trzy MTG i wszystkie poszły do ludzi, a MR zostaje raczej na dłużej. Wprawdzie mam MRG-B1000B na zbyciu, ale to tylko dlatego, że posiadam aktualnie dwa identyczne... dlaczego dwa - nawet nie pytaj - zrządzenie losu ;)

15 minut temu, tommly napisał:

Powiedziałbym nawet RED-Shock Chilli Peppers emoji12.pngemoji91.png

Jedna z ciekawszych wariacji Romana - też mam aktualnie czerwone ciuszki ubrane :)

Edited by clusca

Wczoraj wieczorem dotarł,a dzisiaj na łapce.. musiałem kupić, gdyż koledzy zakupili takie, które już bardziej kompa przypominają i bałem się,że ze starego gatunku braknie😁😁, a ja nowoczesnych nie ogarnę 😆

IMG20201114090835.jpg

2005323271_mud201115.thumb.jpg.839cb70bf90a2ba21986f18208471503.jpg

W dniu 13.11.2020 o 13:33, clusca napisał:

A może te nowe G już nie są Tough... są już tylko Solar ;)

Przypomniałem sobie, że kiedyś na hiszpańskim blogu Zona Casio autor pisał, że Tough Solar to autorskie rozwiązanie Casio, a napis Solar Powered noszą zegarki z mechanizmami Seiko-Epson, ale nigdy nie dotyczyło to G-Shocków, co najwyżej Edifice.