Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

Sam ją kupiłem dzisiaj przypadkiem jak szedlem po chleb ;) Tylko nie wiem co z nia nie tak. Wskazówki stoją, nie reaguja na krecenie koronką...mechanizm dla mnie jest zbyt skomplikowany...oddam ją do speca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bartek to obok piekarni masz sklepik z zegarkami czy już w piekarni kupiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem po bateryjke na straganie przy okazji by ratować czajke, która nie rusza... ;) Slava mi się spodobała i mam ja za ... 30Zl.

Aa...mam jeszcze bransolete do niej ;)

Edytowane przez bartekgajda169

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż zazdroszczę. Może też pójdę w tą niedziele na stragan to kupię sobie coś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż zazdroszczę. Może też pójdę w tą niedziele na stragan to kupię sobie coś.

Ja nastawiam tego pana na kolejne zegarki;) Jedie teraz do Rosji na urlop ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To gdzie kolego takie bazarki są, bo z opisu nie widać, chyba się kolega nie wstydzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ostatnio w Opolu ale byłem około 10tej to nic ciekawego nie widziałem oprócz slavy stopera sprawnego. Kupił sobie mój kolega bo byłem bez 100plnów

Możliwe że też dostanę jakąś paczkę od Rosji od siostry koleżanki jeśli Ją wyślą jeszcze raz na misję szerzenia wiary katolickiej (siostra mojej koleżanki jest zakonnicą)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja byłem ostatnio w Opolu ale byłem około 10tej to nic ciekawego nie widziałem oprócz slavy stopera sprawnego. Kupił sobie mój kolega bo byłem bez 100plnów

Możliwe że też dostanę jakąś paczkę od Rosji od siostry koleżanki jeśli Ją wyślą jeszcze raz na misję szerzenia wiary katolickiej (siostra mojej koleżanki jest zakonnicą)

O w mordę, jeśli wszystko się ułoży to drzwi będziesz miał otwarte na oścież.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znając moje szczęście skończy się na patrzeniu na trupki bądź czapy. A z paczką nic nie wiadomi, najpierw niech pojedzie jeszcze raz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na allegro zobaczyłem zegarek  Jurij Gagarin - Szturmanskje z 1956 roku - Oryginał :)

http://allegro.pl/szturmanskie-jurij-gagarin-z-1956-1mczz-im-kirowa-i5467535642.html

Biały kruk wśród zegarków - tak podaje sprzedawca anoli007  - zacny zresztą (766 komentarzy) i sprzedaje same radzieckie zegarki pisze o nim  - Kolekcjonerska perełka.

 

Wszystko ok, i już miałem licytować kiedy nadeszło olśnienie!

W 1956 roku Gagarin był jeszcze zwykłym pilotem i mowy nie było żeby jego imieniem nazywać zegarki.

 

Ale może zegarek faktycznie jest z 1956 roku z Zakładów Kirova ?

 

Na kolejnym z kwietnia 1961 roku na tarczy jest już faktycznie napis Jurij Gagarin :)

Co sądzicie o tym czymś ?

Edytowane przez Kirova

były: Zaria, Vostok, Poljot, Orion, Timex, Orient, Strela

będzie : Ulysse Nordin - jak dopisze totolotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Gagarin podniecił Cię tak mocno, że aż musiałeś założyć nowy wątek? Są już przynajmniej 2, gdzie możesz zapytać o zegarek, i to bez potrzeby tworzenia nowego tematu. Anoli to jeden z lepszych sprzedawców tandety, ta tarcza i inne u Anoliego jest współczesna, produkowana na Ukrainie i masowo przez niego sprzedawana.

 

Następnym razem kolego skorzystaj z odpowiedniego tematu, zamiast zakładać nowy, bo tylko robi się niepotrzebny syf.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, dzięki wielkie za odpowiedź. 

Podepnij jeśli możesz ten post pod istniejący temat. 

A swoją drogą masz rację "podniecił mnie"  skubaniec 

Edytowane przez Kirova

były: Zaria, Vostok, Poljot, Orion, Timex, Orient, Strela

będzie : Ulysse Nordin - jak dopisze totolotek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tego nie mogę zrobić, napisz do jakiegoś admina lub moderatora. Szturmańskich nie widuje się na co dzień na portalach, a ten od Anolieo wisi już jakiś czas, Znaleźć go w tym stanie, to tak jakby trafić 6 s lotka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i ten Szturmański pokazany przez kolegę powyżej można nazwać żyletą, a najważniejsze jest to, że oryginalny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu masz sprzedaż hurtowa tych tarcz na Ukrainie:

http://aukro.ua/ciferblaty-dlya-chasov-pobeda-shturmanskie-i5446396360.html

A tak wygląda mój oryginał, uważam że w niezłym stanie:

 

[/url]

To koperta z zaciskanym deklem, czy zakręcanym?.

Ed.

Zegarek oczywiście cudo, zazdroszczę szczerze.

Edytowane przez Enkil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kchrapek, pokaż jeszcze fotkę mechanizmu, aby "napaleniec" @Kirova mógł poznać istotne szczegóły pomiędzy elitarnym szturmańcem, a pospolitymi pobiedkami, które anolii i jemu podobni masowo picują na  niby-szturmańce posługując się współczesnymi ukraińskimi replikami tarcz...

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej jak wkleję link do netgrafik. Mój jest identyczny z tym pod każdym względem jedynie ten jest w lepszym stanie. No i ja niestety nigdy takich zdjęć nie zrobię ;)

http://www.netgrafik.ch/space1.htm

i drugi:

http://www.netgrafik.ch/space10.htm

i trzeci 17 -kamieniowy

http://www.netgrafik.ch/airforce-watches10.htm

 

Ale były jeszcze 15-kamieniowe:

http://www.netgrafik.ch/airforce-watches13.htm

http://www.netgrafik.ch/airforce-watches15.htm

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rakieta z tarczą papirus, dość fajny i ładny model w wersji eksportowej, najprawdopodobniej lata 80-te

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem taką Rakietę: http://allegro.pl/piekna-rakieta-w-zlocie-swietna-tarcza-wieniec-i5473439202.html

 

Ktoś mógłby powiedzieć o niej coś więcej ?

A co chcesz wiedzieć? Zwykła rakieta na dobrym mechanizmie i w ładnym stanie (przynajmniej na zdjęciach  :) ) moim zdaniem przepłacona (ale to zależy od chęci posiadania i zasobów w portfelu :D )

Oprócz tarczy wszystko w niej zgodnie z katalogiem z 1989 roku. A czy taka tarcza wystepowała w takiej kopercie to może fachowcy od rakiet sie wypowiedzą.

post-27093-0-35934100-1435842597_thumb.jpg

Edytowane przez gregch

Lepiej umrzeć na zawał w pełnym słońcu, niż z powodu braku tlenu wciemnej d*pie, w którą się ochoczo wchodziło...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.