Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

aaatam sie kończy... tutaj ->http://allegro.pl/ogromny-zim-na-prezent-stan-sklepowy-i3163641193.html leci jeszcze dalej! :))

 

nie ukrywam coś w sobie ma

no pewnie! mrówkę co popycha koło sekundowe :)) a przynajmniej masowo tłuczony werk, którego produkcji zaprzestano wceśniej w Moskwie lub w Czystopolu, gosciu nie pokazuje foty mechanizmu ale prwadopodobniejsze to drugie :))

 

globku, wpisz w wyszukiwarkę allegro "zim" a otrzymasz z trzydzieści równie atrakcyjnych zimów po trzydzieści sztuka


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jest to mój początek przygody z zegarkami, więc chciałem się na wstępie przywitać :)

Wpadł mi w ręce taki sam zegarek jak ten z linka: http://imageshack.us...6/dsc0003ru.jpg

Jest w stanie idealnym. Nie porysowany, w pełni sprawny, tyle, że bez paska czy bransolety. Wygląda na zupełnie nowy i chyba tak jest. Dostałem go i kilka jeszcze innych sztuk od znajomego, który w latach PRL handlował zegarkami w byłej Jugosławii. czy możecie mi pomóc i powiedzieć coś więcej na temat tego czasomierza? Poza tym, że na zdobionym deklu jest napis Wostok, a na tarczy Buran, nie wiem nic więcej? Ile taki zegareczek może być wart? Czy jest rzadki czy raczej nie?

Pozdrawiam

 

ps. Czy wskaże mi ktoś sposób na wstawienie wlasnych zdjęć?

 

Zdjęcia wstawiasz gdzieś na jakąś stronę w tym się specjalizującą np. http://imageshack.us lub picassę albo jakiś inny pokazywaczek... Następnie kopiujesz z tego adres do zdjęcia i przy poście wciskasz ikonkę slajdu - wklejasz tam ten adres i gra...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightdream, zarąbisty okaz! wart kupę kasy, ale nie pytaj ile konkretnie, bo to wbrew tutejszemu dobremu obyczajowi i ...regulaminowi

 

Jak będziesz go wystawiał na aukcji, to daj mi (tzn maniakowi wostoczków - patrz awatar) znać :))


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ups....przepraszam za nietakt;) Póki co nie wystawiam, ale w takim razie poszukam gdzieś informacji na jego temat.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightdream, zarąbisty okaz! wart kupę kasy, ale nie pytaj ile konkretnie, bo to wbrew tutejszemu dobremu obyczajowi i ...regulaminowi

 

Jak będziesz go wystawiał na aukcji, to daj mi (tzn maniakowi wostoczków - patrz awatar) znać :))

kupę :) kasy to zależy dla kogo. Buran w stanie nos myślę że więcej niż 0.5k nie jest wart

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz złocony LUCH - -stan 5/6 - 5 dlatego, że indeks na godzinie 6 jest przez kogoś porysowany...jakby sprawdzano czy to złoto ;) poza tym super:

 

https://imageshack.us/scaled/large/542/img0310fd.jpg

https://imageshack.us/scaled/large/248/img0311wm.jpg

https://imageshack.us/scaled/large/201/img0312yb.jpg

https://imageshack.us/scaled/large/202/img0313ky.jpg


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro będzie damska Zariax2, Szmaragdowa Slava (damka- niedziałająca), dwie Pobiedy (obie do przejrzenia - wizualnie super, ale nie chodzą), uszkodzona Rakieta w stanie 4/6, kwarcowa Slawa w kolorze różowym (niedziałająca być może z powodu baterii), jakaś maleńka Czajka (mocno zniszczone szkiełko i tylko szkiełko) i może coś o czym dziś zapomniałem :0

Pozdrawiam


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nightdream

Pierwsza zasadnicza sprawa to taka że przeczytaj regulamin.

Nie jest mile widziane pisanie jedngo posta pod drugim jeśli nie ma takiej potrzeby a 6 po kolei to zaśmiecanie forum.

Pamiętaj o tym jak będziesz wstawiał kolejne ..... linki

Edit

Jak chcesz się coś dowiedzieć o prezentowanym zegarku to zadaj pytanie o nim konkretnie.

Ogólnie to można o tych zegarkach powiedzieć że pochodzą ze Zwiazku Radzieckiego (nieistniejącego już)

Edit2

1 Twoje zdjęcia są tak słabe że niewiele można zobaczyć.

2 Żeby coś powiedzieć o zegarku z przed lat trzeba zobaczyć też jego mechanizm.

3 Oprócz Wostoka Burana reszta jest mało interesująca IMO, ale to może dlatego że 1

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Rozumiem. Jestem tu nowy, więc istotnie nie pomyślałem, że należy przeczytać regulamin. Postaram się poprawić. Co do jakości zjęć...jestem w trakcie lektury tematu o sposobie wykonywania zdjęć. Postaram się zrobić lepsze. Ale jeśli chodzi o otwieranie zegarka to z niektórymi mam problem. Nie chce ich porysować,a nie udaje mi się ich otworzyć :(


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I lepiej zamieszczaj zdjęcia bezpośrednio w poście, bo linki nie każdemu chce się otwierać ;)


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I lepiej zamieszczaj zdjęcia bezpośrednio w poście, bo linki nie każdemu chce się otwierać ;)

Próbowałem, ale coś nie wychodziło...same znaki zapytania.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, ale coś nie wychodziło...same znaki zapytania.

pod okienkiem w którym wpisujesz wiadomość obok klawisza "napisz" jest "więcej opcji". klikasz i przechodzisz do dużego okna odpowiedzi. poniżej masz "dodaj pliki " dzięki temu możesz dodać zdjęcia bezpośrednio z Twojego komputera (liczba zdjęć ogranicza się do sumy wielkości zdjęć w jednym poście) Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam taki zegarek szukałam coś na jego temat i doszukałam się tylko tyle że to chyba zegarek firmy Łucz ale może ktoś wie coś więcej i pomógł by mi w lepszym zidentyfikowaniu na tarczy zegarka pisze: Wykonane na Białorusi

post-61479-0-36087200-1365680197_thumb.jpg

Edytowane przez playmouth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej mam taki zegarek szukałam coś na jego temat i doszukałam się tylko tyle że to chyba zegarek firmy Łucz ale może ktoś wie coś więcej i pomógł by mi w lepszym zidentyfikowaniu

To Łucz.

Wyprodukowany w Białorusi a więc już po rozpadzie ZSRR

Pasek wyrzuć a koperte wyczyść chociaż z wierzchu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można dodać że jest mechaniczny oraz że szkiełko ledwo zipie. Jeżeli jest pozłacany to na kopercie będziesz miał informację o grubości tej warstwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkiełko nie jest brudne jest popękane to fakt. nakręcany

na kopercie czyli gdzie ?

i jeśli już to nie on tylko ona ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkiełko nie jest brudne jest popękane to fakt. nakręcany

na kopercie czyli gdzie ?

i jeśli już to nie on tylko ona ;)

z boku, albo pomiędzy uszami

on - czyli zegarek :)

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

można dodać że jest mechaniczny oraz że szkiełko ledwo zipie. Jeżeli jest pozłacany to na kopercie będziesz miał informację o grubości tej warstwy.

tak ale ja mówię o zwrocie "będziesz miał"

skoro ja dziewczyna to ona czyli powinno być napisane miała

skoro już tak dociekać :)

Edytowane przez playmouth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak ale ja mówię o zwrocie "będziesz miał"

skoro ja dziewczyna to ona czyli powinno być napisane miała

skoro już tak dociekać :)

a to przepraszam :) mało kobiet tutaj i tak człowiek z przyzwyczajenia pisze.

ja głupi nie zauważyłem że paznokcie pomalowane, zapatrzyłem się na zegarek ;)

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to zegarki się nakręca ?? no popatrzcie czego to ludziska nie wymyślą !!!


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem, ale coś nie wychodziło...same znaki zapytania.

To się robi tak;

dscn2241v.jpg

Proste:)

Edytowane przez zbylak

Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.