Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość bartek_b

CO TO ZA ZEGAREK? TU PYTAMY O SWOJE ZNALEZISKA

Rekomendowane odpowiedzi

ta .... dzięki podpowiedziom kolega wie jak wkleić zdjęcie do działu sprzedam

 

starasz się pomoc a potem się okazuje ze to na marne bo i tak wizyta na forum tylko w celu sprzedania zegarka

 

a na początku sciema ze "zaczęła się przygoda z zegarkami"

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Usunięte, ale wyżej widzę ,że sam pomagasz koledze ;)

W sumie sam też się z tym wklejaniem na początku męczyłem, ale własnymi siłami dałem radę :)

Edytowane przez zbylak

Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zbylak odwróć proszę tego blinka. ciekaw jestem jak z przodu wygląda?

Edit

Zapomniałem że jesteśmy w dziale "co to za zegarek" i jak pokażesz tarczę to będzie wiadomo :D

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To niech będzie zagadka ;)

Kto zgadnie otrzyma....no coś otrzyma :P


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po kształcie koperty to łucz


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no tak starałem się pomoc ale po kilku godzinach okazało się ze wizyta na forum tylko w celu sprzedaży

 

dwoma złotymi już się chwaliłeś ... poliotem i rakietą . Myślę ze to ta rakieta . no chyba ze masz trzeciego złotego


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłem blisko bo to de lux :)


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Treevill zgadł, w nagrodę ....

zdjęcie ślicznotki :P

Trzeciego nie ma, na razie ;)

dscn2227m.jpg


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://zegarkiclub.p...300#entry971219 a ja dalej upieram się ze to ta Rakieta - ciemny pasek a zagłębienia maja kolor bordowy

 

jaka jest nagroda :) ?

 

edit wiedze ze pisząc mój post odpowiedz nastąpiła

Edytowane przez Treevill

Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie podglądałem tylko mniej więcej pamiętam z kilku ostatnich dni to czym kto się chwali - a zwłaszcza rakietami :)


Do zdobycia : Rakieta wieczny kalendarz i  Rakieta 24h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eeee z taką zabawa nie liczy się pobite gary


KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treevill...możesz przystopować ze swoimi ocenami? Już raz tłumaczyłem się ze sprzedaży i więcej nie zamierzam. Podpowiedziałeś mi jak wstawić zdjęcie, to to zrobiłem. Dziękuje uprzejmie za pomoc, ale z oceną mojej osoby się powstrzymaj. Nie zamierzam rezygnować z czytania tego forum, bo mnie temat zegarków zainteresował. Nie ze względów handlowych! Mimo, że tak to może wyglądać...


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to witamy w klubie ruskich maniaków :P


Pozdrawiam,
Zbyszek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treevill...możesz przystopować ze swoimi ocenami? Już raz tłumaczyłem się ze sprzedaży i więcej nie zamierzam. Podpowiedziałeś mi jak wstawić zdjęcie, to to zrobiłem. Dziękuje uprzejmie za pomoc, ale z oceną mojej osoby się powstrzymaj. Nie zamierzam rezygnować z czytania tego forum, bo mnie temat zegarków zainteresował. Nie ze względów handlowych! Mimo, że tak to może wyglądać...

Folguj lekko Kolego.

To Ty przyszedłeś do nas więc się dostosuj i nie dziw się że Treevill Który poświił swój czas na pomoc Tobie może czuć się rozczarowany.

Udowodnij że zegarki Cię interesują nie tylko pod kątem sprzedaży posiadanych a na pewno wszystko pójdzie w zapomnienie. Tu często trafia się ktoś kto chce zapytać - wycenić-sprzedać i zapomnieć.

Edit

Zacząłeś źle - bez przeczytania regulaminu i bez obserwcji forum i interesującyćh Cię tematów ale to błąd większości z "nowych"

Ja też go popełniłem. Większość użytkowników reguralnie tu przebywjących jest gotowych nieść pomoc i służyć radą każdemu kto jej potrzebuje i chwała im za to.

Dzięki tym ludziom to forum ma swój przyjazny, miły i profesjonalny klimat.

Jeżeli zagościsz tu na dłużej to z czasem to docenisz i będziesz się śmiał ze swoich "pierwszych kroków"

Edytowane przez rk7000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Folguj lekko Kolego.

To Ty przyszedłeś do nas więc się dostosuj i nie dziw się że Treevill Który poświił swój czas na pomoc Tobie może czuć się rozczarowany.

Udowodnij że zegarki Cię interesują nie tylko pod kątem sprzedaży posiadanych a na pewno wszystko pójdzie w zapomnienie. Tu często trafia się ktoś kto chce zapytać - wycenić-sprzedać i zapomnieć.

Edit

Zacząłeś źle - bez przeczytania regulaminu i bez obserwcji forum i interesującyćh Cię tematów ale to błąd większości z "nowych"

Ja też go popełniłem. Większość użytkowników reguralnie tu przebywjących jest gotowych nieść pomoc i służyć radą każdemu kto jej potrzebuje i chwała im za to.

Dzięki tym ludziom to forum ma swój przyjazny, miły i profesjonalny klimat.

Jeżeli zagościsz tu na dłużej to z czasem to docenisz i będziesz się śmiał ze swoich "pierwszych kroków"

Faktem jest, że to ja tu do Was przyszedlem i że powinienem się dostosować do panujących tu zasad. Nie zrobiłem tego jednak, czego żałuję. Nie jest to moje pierwsze forum i dotąd nie popełniałem tego błędu. Nie cofnę tego, ale postaram się poprawić ;) Wiem, że każde forum jest do tego, żeby nieść pomoc innym i całkowicie się z tym zgadzam...Wystarczyło na mojego pierwszego posta odpisać: "przeczytaj regulamin"! To by wystarczyło. Poczułem się zaatakowany w pierwszej odpowiedzi, więc dalej odbierałem to jak ciąg zdarzeń podobnych. Mniejsza o to. Zostałem w każdym razie odebrany jak jakiś handlarz, który zarejestrował się tu, bo chciał coś tam spieniężyć. Widzisz...na forum zarejestrowałem się wmomencie, kiedy sam "zrobiłem" Łucza po teściu i jestem z niego dumny. Poszperałem też po szufladach u rodziny, popytałem znajomych. Kupiłem coś tam ze sprzętu, żeby zająć się tą pasją...powiedzmy...bardziej z sensem ;) Wczoraj dostałem przesyłkę od znajomego, w której było kilkanaście zegarków, częśc z nich nowych, część do naprawy. Nie zamierzałem do dziś niczego z nich się pozbywać. Sytuacje czasem są nie do przewidzenia i niestety nagle potrzeba pieniędzy...na rzeczy różne, np. związane ze zdrowiem kogoś bliskiego czy swoim. Mało istotne w tym momencie. Zegarek sprzedam albo nie. Na forum na pewno będę częśtym gościem. Może też z czasem pochwale się swoimi czasomierzami po renowacji, czyszczeniu i naprawach. Czy i się to uda, zobaczymy. Najwyżej będę cichym wielbicielem tej pasji. A poruszyło mnie ocenianie kogoś w taki sposób...nigdy cwaniakiem nie byłem, a za takiego zostałem uznany i takim nazwany. Szkoda.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to przepraszam :) mało kobiet tutaj i tak człowiek z przyzwyczajenia pisze.

ja głupi nie zauważyłem że paznokcie pomalowane, zapatrzyłem się na zegarek ;)

 

spoko nic nie szkodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a to zegarki się nakręca ?? no popatrzcie czego to ludziska nie wymyślą !!!

 

ta ironia do mnie ?

 

 

czy właśnie tak ? llcoolm

nie ma problemu

 

myślę że jutro zacznę trochę nad nim pracować:) zastanawiam się też czy da rade szkiełko wymienić ewentualnie...

Edytowane przez playmouth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

playmouth - staraj się nie pisać postów jeden pod drugim tylko używaj opcji edytuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz ale to dobrze wbrew pozorom. Jutro ochłoniesz przeczytasz jeszcze raz swoje i nasze wpisy i zobaczysz że nik nie nazwał Cię cwaniakiem i że pewne rzeczy interpretuje się "pod ciśnieniem" inaczej niż normalnie :)

Trudny chrzest po prostu. A sprzedaż tego Burana przemyśl jeszcze - 350zł kontra posiadanie czegoś naprawdę rzadkiego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ta ironia do mnie ?

 

 

czy właśnie tak ? llcoolm

nie ma problemu

dokładnie tak :)

Kiedy czyszczenie zegareczka ? i pokaz efektu końcowego ? szkiełko możesz przepolerować.

Edytowane przez llcoolm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Treevill...możesz przystopować ze swoimi ocenami? Już raz tłumaczyłem się ze sprzedaży i więcej nie zamierzam. Podpowiedziałeś mi jak wstawić zdjęcie, to to zrobiłem. Dziękuje uprzejmie za pomoc, ale z oceną mojej osoby się powstrzymaj. Nie zamierzam rezygnować z czytania tego forum, bo mnie temat zegarków zainteresował. Nie ze względów handlowych! Mimo, że tak to może wyglądać...

jeśli to prawda że złapałeś bakcyla i sprzedałeś burana to będziesz sobie w brodę pluł. Ale to czas pokażę

KUPIĘ - TROCHĘ WOLNEGO CZASU ! 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli to prawda że złapałeś bakcyla i sprzedałeś burana to będziesz sobie w brodę pluł. Ale to czas pokażę

Teraz to zbyt emocjonalnie do tego podchodzisz ale to dobrze wbrew pozorom. Jutro ochłoniesz przeczytasz jeszcze raz swoje i nasze wpisy i zobaczysz że nik nie nazwał Cię cwaniakiem i że pewne rzeczy interpretuje się "pod ciśnieniem" inaczej niż normalnie :)

Trudny chrzest po prostu. A sprzedaż tego Burana przemyśl jeszcze - 350zł kontra posiadanie czegoś naprawdę rzadkiego.

 

Propozycja sprzedaży Burana nie aktualna. Poradzę sobie jakoś inaczej. Zegarek zostaje ze mną.


Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.