Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jest to Pan Zachar Zawadzki. Na ręku Casio Edifice. Można go śmiało nazwać redaktorem, gdyż You tube jest dodatkuem do tego co robi. Jest założycielem portalu Autocentrum oraz udziałowcem w Oponeo. Bardzo miły gość, a jego testy i recenzje są bardzo dokładne i rzeczowe. Mogłem oszczędzić sobie tego wywodu, ale po pczeczytaniu postu powyżej odnośnie Jego akcentu (ma korzenie irańskie) postanowiłem trochę przybliżyć jego osobę. W przeciwieństwie do wsztstkich Automaniaków, Auto Światów i innych sponsorowanych programów, gość jest naprawdę obiektywny. Polecam obejrzeć parę testów, a pisanie o niechęci oglądania z powodujego akcentu uważam hmmm... powiedzmy za niestosowne ;)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to Pan Zachar Zawadzki. Na ręku Casio Edifice. Można go śmiało nazwać redaktorem, gdyż You tube jest dodatkuem do tego co robi. Jest założycielem portalu Autocentrum oraz udziałowcem w Oponeo. Bardzo miły gość, a jego testy i recenzje są bardzo dokładne i rzeczowe. Mogłem oszczędzić sobie tego wywodu, ale po pczeczytaniu postu powyżej odnośnie Jego akcentu (ma korzenie irańskie) postanowiłem trochę przybliżyć jego osobę. W przeciwieństwie do wsztstkich Automaniaków, Auto Światów i innych sponsorowanych programów, gość jest naprawdę obiektywny. Polecam obejrzeć parę testów, a pisanie o niechęci oglądania z powodujego akcentu uważam hmmm... powiedzmy za niestosowne ;)

Ogladalem wiele jego testow - calkiem niezle. Najbardziej mi sie podoba ze mowiac o kazdym samochodzie zawsze opowiada o jego cenie i bardzo latwo znalesc info co do ceny w kazdym filmiku. Odrazu zaczynam od tych odcinkow i juz wiem czy mam ogladac czy nie. I fajnie ze tez jest wysoki. Co do zegarka ktory nosi (i to nie w jednym tescie a w wielu odcinkach i zawsze ten samy Casio Edifice)- wedlug mnie zbyt tani i powszechny jak na niebiednego faceta, dla mnie to troche dziwnie (jak byl by to jakis Citizen :) Signature - juz inna sprawa), ale skoro mu sie podoba... 

Edytowane przez paulik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, każdy ma jakąś filizofię. Znam gościa, którego firma robi 200 mln obrotu rocznie i jeździ nową Kią Sorento. Kiedyś go zapytałem czemu Kia, powiedział, bo mało pali jak na tak duże auto :), tak więc wiesz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo to zegarek czyni człowieka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Co ma na nadgarstku pani Maja?6fd33700176a5047887aaef2f1aa4b6e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeczuwam Rado. 

 

Osiem: Jak na Irańczyka dobrze wysławia się po polsku, to zwracam honor. Byłem pewien, że jest innej narodowości ;) A że jest udziałowcem Oponeo, to nie wiedziałem. 

Ja oceniłem go jako recenzenta, najpierw na podstawie tego jak "ocenił" jakość systemu nagłośnienia(żeby móc powiedzieć, że system nagłośnienia jest premium, należy najpierw wiedzieć, być osłuchanym z naprawdę dobrym sprzętem, a do oceniania tego na materiale pobranym z "jutjuba"...pozostawię bez komentarza), a później nie mogłem przestać zwracać uwagę na akcent. Skoro serwis jest polski, to dobrze by mówił dobrze po polsku, jednak kultura wypowiadania się i pojęcia, składnia etc się zgadza, więc nie miałem na celu jego obrażanie ;)

 

Fakt, że obejrzałem znacznie później jego recenzję S7 oraz i8, i muszę przyznać że stara się być obiektywny i dobrze omawiać każdy samochód. 

Skoro serwis jest tak popularny i stawia na jakość, fajnie by doinwestował w lustrzankę z możliwością nagrywania + kilka dobrych obiektywów lub zlecał nagrywanie zewnętrznemu serwisowi. Recenzje zegarków na PuristsPro potrafią zegarek ukazać piękniejszym niż w rzeczywistości, właśnie dzięki doskonałej jakości nagraniom.  

Tak jak pisałem wcześniej, zwracam honor, zbyt powierzchownie go oceniłem.

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, bo to zegarek czyni człowieka...

...To już któryś raz od wczoraj użyte zostało "bo gość w firmie robi obrotu..." itp.

 

 

 

 facet był w Zarządzie konsorcjum z 5 mld(euro) obrotów rocznie.......

 

 

 

 mocno bym się zdziwił, że facet jeździ q8, a na ręku podróbka 

A co to kogo interesuje?

Ile kto obrotu robi?

[ja półtora skacząc do basenu ,co powinienem nosić? :P  ;) ]

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakubie, nie jest Irańczykuem, ma irańskie pochodzenie. Zmuś się do paru testów, a zmienusz zdanie. Kolejna kwestia, to, to, że o testy audio w autach poproszony został przez widzów. Sam zawsze pidkreśla, że ma gumowe ucho. Robi to dla widzów, których szanuje. Co do kwestii składni uważam, że zdania składa całkiem ok. Zegarek, to Casio Edifice. Obejrzałem wszystkie testy, i miałem dużo czasu, żeby się mu przyjrzeć dokładnie ;)

 

Zostało Ci odpuszczone ;)

 

Cook jak zawsze uszczypliwy, ale lubie to w jego komentarzach ;)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

@Jakub Mroz, a jakiej myslales, ze jest narodowosci?

tak zapytam, bo gdyby byl innej to bys juz nie oddal Mu honoru?

Oceniac ludzi przez pryzmat jego narodowosci jest troche dziwne... ale to jest tylko moje zdanie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Cook jak zawsze uszczypliwy, ale lubie to w jego komentarzach ;)

Hehe :D  :D

 

Analogicznie -forum motoryzacyjne " no co Ty ,mój samochód jest super bo noszę zegarek Patka"

Forum biznesowe-"to poważny godny zaufania człowiek bo nosi Rolexa"

 

To jakim kto jeżdzi samochodem ,ile zarabia wcale nie musi ,i najczęściej się nie przekłada na to jaki zegarek nosi...


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się nie zgodzić, aczkolwiek jest chyba wyjątek podkreślający regułę - piłkarze (lub jak mówi moja żona - kopacze) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 mocno bym się zdziwił, że facet jeździ q8, a na ręku podróbka 
 
ja jeżdżę tramwajem ale na ręku oryginał ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko się nie zgodzić, aczkolwiek jest chyba wyjątek podkreślający regułę - piłkarze (lub jak mówi moja żona - kopacze) ;)

Dla większości to pewnie gadżety takie jak nowy iphone ,czy białe słuchawki :D

Choć i świadomych użytkowników pewnie też kilku by się znalazło.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie tak, ciekawe czy mają świadomość, że jeżdzą np. Ferrari :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 
ja jeżdżę tramwajem ale na ręku oryginał ;)

 

Ale to nie wolno tak :lol:

Myślisz że teraz ktoś kupi od Ciebie to IWC po takiej deklaracji? :lol:

"IWC wożony tramwajem ,noszony na zmianę z innymi zegarkami ,komplet dokumentów...." myślisz że ktoś w to uwierzy że oryginał? ;)

 

 

P.S moja rada -napisz choć że wsiadasz na przystanku przy giełdzie  :D

Edytowane przez cook

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako właściciel IWC może i jeździ tramwajem, tyle, że zapomniał dodać, że to tramwaj wyczarterowany pod Niego, a i linia specjalnie stworzona, której tory prowadzą prosto do biura ;)

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

P.S moja rada -napisz choć że wsiadasz na przystanku przy giełdzie  :D

 

Jako właściciel IWC może i jeździ tramwajem, tyle, że zapomniał dodać, że to tramwaj wyczarterowany pod Niego, a i linia specjalnie stworzona, której tory prowadzą prosto do biura ;)

 

he, he, nie jest tak źle, bo to niskopodłogowy  :D   notabene przejeżdża przez takie ulice warszawy jak Stalowa,  Inżynierska, 11 listopada ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

he, he, nie jest tak źle, bo to niskopodłogowy  :D   notabene przejeżdża przez takie ulice warszawy jak Stalowa,  Inżynierska, 11 listopada ;)

Wszystko się zgadza, nawet ulice dla niego nazwali jak trzeba:

Stalowa - od koperty

Inżynierska - od Ingenieur

11 listpada - na cześć daty w której dokonał zakupu zegarka.

Wszystko się zgadza... ;), ehhh bogaci to mają życie...

Edytowane przez Osiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Jaki zegarek ma na ręce Pani prof. Jadwiga Staniszkis?

post-53212-0-98322400-1432883326_thumb.jpg


CZAS to najcenniejsza rzecz, którą człowiek może stracić. /Teofrast/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.