Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie, dziennikarz go trochę prowokował. 

Ten wywiad jest o wiele mniej "dupkowaty"

 

Właśnie. Ten wywiad już dużo normalniejszy, choć taki w sumie bez wyrazu.

 

Ktoś może zorientował się co wtedy znajduje się na nadgarstku?


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś może zorientował się co wtedy znajduje się na nadgarstku?

 

 

W momencie gdy prowadzi swojego RR, obstawiam, że to Bretiling - czarny cielęcy pasek z kontrastującym białym przeszyciem, to że lubi Bentley'e i RR oraz stalowe zapięcie motylkowe i to, że odkąd ukradli mu zegarek za 25k Eur, zraził się do drogich, wnioskuję, że to Bretbling ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten oto członek znanej grupy wokalno-instrumentalnej ;) Depeche Mode - Dave Gahan - kończy dzisiaj 53 latka. :)

c8b7762a9d974b89815eb25dd946db70.jpg

 

Oczywiście Hublot Big Bang. 

 

Swoją drogą, w kwietniu podczas podróży do Francji(wypad na narty w Alpy), mijaliśmy farbyczkę Hublot'a pod Genewą, w bardzo urokliwym miejscu. 

 

Hublot_przejazdem.png


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

to hublot produkuje swoje zegarki w Szwajcarii? :D myslalem, ze gdzies indziej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gwiazdor NBA CArmelo Anthony i jego zegarki:

 

http://www.hautetime.com/author/carmelo-anthony/

 

chyba popłynąłeś, jest miłośnikiem, ma swój portal, pisze i mówi o zegarka, ma ich wiele, ale raczej nie jest właścicielem wszystkiego co otwiera się na podlinkowanej stronie ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba popłynąłeś, jest miłośnikiem, ma swój portal, pisze i mówi o zegarka, ma ich wiele, ale raczej nie jest właścicielem wszystkiego co otwiera się na podlinkowanej stronie ...

 

Jest właścicielem wszystkich wyświetlających się w linku (i wielu więcej). Kiedyś na Instagramie widziałem jak wrzucał, część z tych się powtarza. Zresztą zdjęcie zbiorcze też jest podpisane "Carmelo Anthony Watch Collection". 

 

Tutaj część jego kolekcji: 

Edytowane przez hugo012

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że niewielu członków forum kojarzy najpiękniejszą ambasadorkę marki IWC z Schaffhausen, więc: 

 

Adriana_Lima_Jedyna_seksowna_ambasadorka


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest właścicielem wszystkich wyświetlających się w linku (i wielu więcej).

Fajnie, że zainteresował się AHCI i innymi niezależnymi. 

Jeżeli dane są aktualne, to z kontraktów w NBA, za rok 2013, zarobił cyt. "21,39 miliona USD"

Słuchaj, jeżeli przeciętny dom w San Francisco, a bardziej pod SF, kosztuje 1.2mln USD, kawalerka 30-40m2 potrafi kosztować 600kUSD, a dobre wykształcenie 200k USD...

Edytowane przez cook

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Niech ma nawet pawie znoszące złote jaja, ale czegoś takiego bym nie założył, nawet jeżeli kosztował 565 tys. $:

 

post-27557-0-16160900-1431452767_thumb.jpeg

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że niewielu członków forum kojarzy najpiękniejszą ambasadorkę marki IWC z Schaffhausen, więc: 

 

Adriana_Lima_Jedyna_seksowna_ambasadorka

 

Ha... Adriana Lima :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech ma nawet pawie znoszące złote jaja, ale czegoś takiego bym nie założył, nawet jeżeli kosztował 565 tys. $:

 

attachicon.gifcarmelo_anthony_instagram650.jpeg

 

Jak mówią Amerykanie: "This picture don't do the justice to the watch", a po naszemu: skoro ma tyle kasy i wolnego czasu, to mógłby łaskawie się nauczyć robić zdjęcia, chociażby ajfonem 6, gdzie aparat jest przyzwoity albo kupić sobie dobrą lustrzankę i 85tkę jasną, skoro ma tak bogatą kolekcję, którą chciałby podzielić się ze światem. 

To odróżnia koneserów zegarków na poziomie John'a Goldberger'a od ludzi z kasą w stylu tego jegomościa.

 

To jest właściwe ujęcie zegarka: 

 

Edytowane przez cook

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i jak tu nie uwielbiać IWC ;)

 

 

normalnie, bo marka rozmienia sie na drobne :). Bawia sie w tych ambasadorow a prywatnie nosza oni Rolexy.

Edytowane przez cook

Marcin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat ona, Craig jako ambasador Omegi(nosi też vintage Rolex'y z czasów Connery'ego i Moore'a) i ambasadorzy JLC, moim zdaniem, są w miarę wierni, nie to co Tag Heuer'a czy Omegi. Szczególnie Jon Hamm jest wierny Reverso.

 

Edit: jak piszesz pod postem odpowiedź, to go nie cytuj ;)

Edytowane przez Jakub Mróz

IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Jak mówią Amerykanie: "This picture don't do the justice to the watch", a po naszemu: skoro ma tyle kasy i wolnego czasu, to mógłby łaskawie się nauczyć robić zdjęcia, chociażby ajfonem 6, gdzie aparat jest przyzwoity albo kupić sobie dobrą lustrzankę i 85tkę jasną, skoro ma tak bogatą kolekcję, którą chciałby podzielić się ze światem. 

To odróżnia koneserów zegarków na poziomie John'a Goldberger'a od ludzi z kasą w stylu tego jegomościa.

 

To jest właściwe ujęcie zegarka: 

 

 

Nie wierzę, że to ten sam. Nawet wiadrem z dziurką można zrobić lepsze zdjęcie. Chyba że nosi atrapę, bo szkoda zniszczyć :rolleyes:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja lubię i Adriannę i zegarki IWC   :P

Nie sposób się nie zgodzić ;) 


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Jest właścicielem wszystkich wyświetlających się w linku (i wielu więcej). Kiedyś na Instagramie widziałem jak wrzucał, część z tych się powtarza. Zresztą zdjęcie zbiorcze też jest podpisane "Carmelo Anthony Watch Collection". 

 

Tutaj część jego kolekcji: 

A ja nadal obstaję przy swoim, że prezentowane zegarki w podanym linku nie należą do niego. Może przez to, że nie wiem ile rocznie zarabia z bycia zawodnikiem, reklam ile lat pracuje itd. bo mnie on nie interesuje.

Ale też google rzygnęło ~23mln w 2013r

 

po 20 kliknięciu load more i tak nie wiedziałbym, który sobie wziąć gdyby, któryś (dowolny) chciałby mi dać,

a po drugie jest tam more and more to expensive watches ...

 

i coś mi się mocno wydaje, że on tylko opowiada o zegarku dnia w/g niego a nie moim zegarku w/g mnie ...

 

a sam ma to co pokazałeś na filmiku, czyli drogie zegarki w większości przypominające te od firm gaciowych a tak popularne dla sportowców ... 

 

obym się mylił

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzką rzeczą jest mylić się, nawet chciałbym żeby miał, ale jakoś nie mogę znaleźć zdjęcia zbiorczego tych wszystkich turbillion'ów i innych wynalazków za ~500tys... 

 

I żeby nie było - zdaję sobie sprawę z istnienia takich i większych sejfów na tym Świecie.

U kolesia nie zgadza mi się, stan magazynu,

ale może jak na tym forum coś sprzedał, żeby kupić następny ... ;)

post-32788-0-59682100-1431463597.jpg

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

i jak tu nie uwielbiać IWC ;)566edf28ed78.jpg

A ja lubię i Adriannę i zegarki IWC :P

ladnie prezentuja sie od strony tarczy... ale i od strony dekla jest na co popatrzec ;)

 

rozkrecal by, czyscil i smarowal :D

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie prezentuja sie od strony tarczy... ale i od strony dekla jest na co popatrzec ;)

 

rozkrecal by, czyscil i smarowal :D

Ach, Ci zegarmistrze amatorzy...

Od razu widać, że nie potrzeba czyszczenia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

moze i niepotrzeba... ale jak juz sie rozkreca ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.