Lincoln Six Echo 88832 #9251 Napisano 10 Maja 2017 Oj zgadzam się Ale i podziwiam. Spotkałem w tamtym roku w Ecole Biblique ciekawego człowieka, księdza - naukowca - znającego kilkanaście języków nowożytnych, dziesięć starożytnych, pochodzącego z rodziny obracającej milionami, opłacajacych w jakimś tam procencie badania, działanie całej placówki, który przyszedł na spotkanie w sandałach i dwóch różnych skarpetkach, oczywiście nie dlatego że biedny, bo stać go na buty za 20 tysięcy euro, tylko ma to gdzieś Chciałbym mieć taki luz w sobie i wolność Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu TapatalkaJeżeli dla niego dwie różne skarpetki, itp. są wyrazem luzu i wolności, to niech mu sandały lekkie będą. Z kolei ja nie czuję się zniewolony i spięty z powodu dobrania skarpetek do pary. Czyli powraca "de gustibus...". 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #9252 Napisano 10 Maja 2017 Wilhelm Aleksander, król Holandii i omega speedmaster Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość bart8 #9253 Napisano 10 Maja 2017 (edytowane) Na garniakach szytych na miarę przyżydził to starczyło na SL55 AMG. Starczyło, starczyło i to na kilka identycznych modeli, jeździł w dodatku bez tablic rejestracyjnych..Geniusz, manipulator i dziwak w jednym, ale żeby dojść do takiego sukcesu nie można być typowym Kowalskim... http://motofilm.pl/2011/10/dlaczego-steve-jobs-nie-mial-tablic-rejestracyjnych-na-samochodzie/ Edytowane 10 Maja 2017 przez bart8 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
YouAreNext 39 #9254 Napisano 13 Maja 2017 To nie jest AP prawda? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Master Yoda 2171 #9255 Napisano 13 Maja 2017 Wyglada jak AP, zegarek oczywiscie. 0 Pozdrawiam, Marek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #9256 Napisano 13 Maja 2017 Jaki zegarek? 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Muzzy 4058 #9257 Napisano 13 Maja 2017 Widzę Doda jest miłośnikiem marki wcześniej przewinoł się jakiś damski model z diamentami a tutaj chyba męski RO 41 w złocie? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek #9258 Napisano 13 Maja 2017 To chyba jednak AP 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
YouAreNext 39 #9259 Napisano 13 Maja 2017 Jakoś te napisy na tarczy wyglądają na inna marke 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gustaw6666 324 #9260 Napisano 13 Maja 2017 Ale jaja, Doda z homarem. I jeszcze zdjęcia jakby celowane na pokazanie zegarka. To się nie dzieje 0 Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Muzzy 4058 #9261 Napisano 13 Maja 2017 Taki artykuł znalazłem http://party.pl/styl-gwiazd/trendy-i-styl/doda-z-zegarkiem-za-ponad-180-tysiecy-zlotych-25430-r3/ Jesteście pewni że ten złoty RO to homar? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #9262 Napisano 13 Maja 2017 Pozostaje pogratulować Dorocie dobrego gustu zegarkowego . Skoro jesteśmy już w takim klimacie to zegarkowy konkret... ... na ręku pani, która jest znana z tego, że jest znana. Chyba. Kim Kardashian. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Muzzy 4058 #9263 Napisano 13 Maja 2017 Ciekawe czy Pani Kardashian przynajmniej odróżnia zegarek kwarcowy od mechanicznego 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #9264 Napisano 13 Maja 2017 Ciekawe czy Pani Kardashian przynajmniej odróżnia zegarek kwarcowy od mechanicznego Trudno nie odróżnić . Za każdym razem, gdy spogląda na zegarek, widzi szkieletowany mechanizm. Wzrok ma chyba sprawny . 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #9265 Napisano 13 Maja 2017 Pytanie czy zrozumie co się dzieje Inna sprawa, że ciężko się przyczepiać do czegoś. Czy ktoś nie lubi Astona Martina tylko dlatego, że kupują go piłkarze? 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #9266 Napisano 13 Maja 2017 (edytowane) Pytanie czy zrozumie co się dzieje Pytanie czy musi rozumieć? Nie oczekujmy od ludzi wiedzy eksperckiej na temat zegarków. Dla Kim ten świetny AP może być tylko ładną biżuterią, a jakieś tam kąty przyciągania, powierzchnie impulsu i spoczynku palety, mikroregulacje, izochronizm itd. to ona może mieć w... no właśnie tam. Nie tylko mechanizmy zegarków są skomplikowane, rzeczywistość również. Edytowane 13 Maja 2017 przez McIntosh 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #9267 Napisano 14 Maja 2017 W sumie racja 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Remy 397 #9268 Napisano 14 Maja 2017 To może być taka sama forma jak u Prokopa.Forma zegarka jest, a reszta... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Bartosz 86 45 #9269 Napisano 15 Maja 2017 Patrząc na zbliżenia to nie jestem pewny czy Doda ma naprawdę AP - ale może się mylę 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88832 #9270 Napisano 15 Maja 2017 Michael Fassbender, znany aktor - ostatnio m.in. w nowym "Obcym". 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Jan M. Krawczyk 291 #9271 Napisano 15 Maja 2017 Na pierwszym Aquanaut. Na kolejnych dość niewyraźne. I pewnie ja za słaby jestem w te klocki 0 Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Smycel 4774 #9272 Napisano 15 Maja 2017 Michael Fassbender, znany aktor - ostatnio m.in. w nowym "Obcym". Nie żebym się czepiał, ale nie zaznaczyłeś czy fotki z netu, czy Twoje, a to może wprowadzić w błąd 0 Instagram WIS Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
gustaw6666 324 #9273 Napisano 15 Maja 2017 Na drugim zdjęciu Carrera cal. 16 41mm na gumie. 0 Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Ram83 119 #9274 Napisano 16 Maja 2017 (edytowane) A na ostatnim chopard! Tutaj Javier Bardem, dobry aktor a na ręku ma cartier tank! Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk Edytowane 16 Maja 2017 przez Ram83 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Lincoln Six Echo 88832 #9275 Napisano 16 Maja 2017 Nie żebym się czepiał, ale nie zaznaczyłeś czy fotki z netu, czy Twoje, a to może wprowadzić w błąd Bardzo słuszna uwaga. Dziękuję za konstruktywną krytykę. Fotki z netu, ale, poniekąd moje (częściowo przynajmniej), ponieważ posiadam w domu akurat ten numer Esquire z Fassbenderem. Na życzenie specjalne jestem gotów wyjaśnić, o którą konkretnie fotkę chodzi - aby, rzecz jasna, nikogo nie wprowadzić w błąd. 0 WARTO POMAGAĆ: https://www.siepomaga.pl Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach