Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Kiedyś już była tutaj jakaś dłuższa dyskusja o tym zegarku Prokopa - nie jestem pewien, ale ktoś chyba dowodził, że to jednak nie jest Nautilus.

Ja :D

To Bagelsport.


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja :D

To Bagelsport.

Aż się nie chce wierzyć! Taki celebryta nosi homage

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż się nie chce wierzyć! Taki celebryta nosi homage

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

to nie celebryta, to porządny gość  ;)  :)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie celebryta, to porządny gość ;):)

Nie miałem nic złego na myśli, bardzo go lubię ;)

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też Go lubię, odpowiada mi Jego dowcipny sposób prowadzenia programów.. ;)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja :D

To Bagelsport.

Po czym stwierdziłeś że to Begel?

 

Gość ma dziwny gust. Raz nosi Taga (widziałem na żywo), a drugim razem zakłada takie wynalazki jak Triwa, czy Daniel Wellington...

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Aż się nie chce wierzyć! Taki celebryta nosi homage

 

 

Homage jak homage, ale homage za 100 zł? ;)

 

Nie żebym komuś zaglądał do porfela, ale kiedyś miałem kontakt z jego agencją to gość bierze 15-20k za wieczór "konferansjerowania" na imprezach firmowych, także na Steinharta go stać ;)

Edytowane przez bartekfm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale Steinhart nie robi podróby Patka :)


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet jest oszczędny i być może zegarki traktuje jak zegarki. Czyli albo dostanie jakiegoś od sponsora albo wydaje stosowną dla niego kwotę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po czym stwierdziłeś że to Begel?

 

Gość ma dziwny gust. Raz nosi Taga (widziałem na żywo), a drugim razem zakłada takie wynalazki jak Triwa, czy Daniel Wellington...

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Może zakłada to, co mu się po prostu podoba i nie filtruje swojego wyboru przez prestiż marki i cenę.

BTW to bardzo inteligentny facet, zajmuje się nie tylko prowadzeniem programów i konferansjerką. Prowadzi też wykłady/prelekcje biznesowe. Zaprosiłem go kiedyś z takim wykładem dla moich ludzi w poprzedniej firmie i byłem pod wrażeniem jak ciekawie opowiadał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wykład dotyczył budowania wlasnej kariery zawodowej. Opowiadał, jak sam kierował swoją, nt. etyki zawodowej, etc. Kontaktowy gość, zero bufonady, mówił b. konkretnie, rzeczowo, na przykładach, "no buzzwords"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Facet jest oszczędny i być może zegarki traktuje jak zegarki. Czyli albo dostanie jakiegoś od sponsora albo wydaje stosowną dla niego kwotę.

Coś w tym jest, pewnie ma też inny system wartości i nie musi kompensować sobie drogim zegarkiem czy samochodem. Kiedyś chyba szydził z niego ( a propos tanich samochodów ) będący w tym względzie " w opozycji" celebryta Wojewódzki. Natomiast byłbym ostrożny z "biznesową wartością" porad telewizyjnych celebrytów. Byłem świadkiem kilku takich wystąpień i dobrze się ich słucha ale wypadają z głowy zaraz po zakończonym występie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś w tym jest, pewnie ma też inny system wartości i nie musi kompensować sobie drogim zegarkiem czy samochodem. Kiedyś chyba szydził z niego ( a propos tanich samochodów ) będący w tym względzie " w opozycji" celebryta Wojewódzki. Natomiast byłbym ostrożny z "biznesową wartością" porad telewizyjnych celebrytów. Byłem świadkiem kilku takich wystąpień i dobrze się ich słucha ale wypadają z głowy zaraz po zakończonym występie.

 

Starymi Volvo jeżdżą właściciel IKEA i bodaj Facebooka.

Kasy jak lodu ale nie zwracają uwagi na zabawki...

Wiele osób nie zwraca uwagi jakiej komórki, pióra/długopisu, zegarka, samochodu używa.

I w czym chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość bart8

Starymi Volvo jeżdżą właściciel IKEA i bodaj Facebooka.

Kasy jak lodu ale nie zwracają uwagi na zabawki...

Wiele osób nie zwraca uwagi jakiej komórki, pióra/długopisu, zegarka, samochodu używa.

I w czym chodzi.

 

:)

 

steve-jobs-outfit-fail.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

jest w tym jakas logika

jesli codziennie nosi taki sam uniform to kompletnie nie zaprząta sobie głowy i nie traci czas na zastanawiania sie co włożyc danego dnia.

Przez to może skupić sie na innych ważniejszych rzeczach.

Taką samą filozofie wyznaje właściciel Facebook'a

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkim jest jakaś logika, lub jej brak, bez filozofii.

Brak dbałości o wygląd zewnętrzny to niechlujstwo, choć wyznawcy filozofii zaraz dopisza do tego jakieś wyższe cele ;)

Można być "biednym" i eleganckim, można bogatym i nosić się jak łajza; ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

We wszystkim jest jakaś logika, lub jej brak, bez filozofii.

Brak dbałości o wygląd zewnętrzny to niechlujstwo, choć wyznawcy filozofii zaraz dopisza do tego jakieś wyższe cele ;)

Można być "biednym" i eleganckim, można bogatym i nosić się jak łajza; ;).

Oj zgadzam się :) Ale i podziwiam. Spotkałem w tamtym roku w Ecole Biblique ciekawego człowieka, księdza - naukowca - znającego kilkanaście języków nowożytnych, dziesięć starożytnych, pochodzącego z rodziny obracającej milionami, opłacajacych w jakimś tam procencie badania, działanie całej placówki, który przyszedł na spotkanie w sandałach i dwóch różnych skarpetkach, oczywiście nie dlatego że biedny, bo stać go na buty za 20 tysięcy euro, tylko ma to gdzieś :)

Chciałbym mieć taki luz w sobie i wolność :)

 

Wysłane z mojego HUAWEI VNS-L21 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.