TomASH 2295 #1901 Napisano 4 Lipca 2010 http://www.sport.pl/MS2010/10,105478,8095473,Niemcy__Messiego_mozna_powstrzymac_inaczej_niz_faulem__.html Jeżeli już "poleciała na zegarek", to może ktoś wie jaki nosi sam Schweinsteiger?Już któryś raz pada pytanie o ten zegarek. Jest to IWC Big Ingenieur Chrono Edition DFBCała niemiecka drużyna nosi i chyba lubi IWC. Inne modele z Schaffhausen też często widać na nadgarstkach... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maxwell 0 #1902 Napisano 4 Lipca 2010 (edytowane) IWC już od kilku lat jest jednym ze sponsorów niemieckiego związku piłki nożnej stąd piłkarze i sztab szkoleniowy noszą zegarki tej marki. Edytowane 4 Lipca 2010 przez maxwell 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #1903 Napisano 4 Lipca 2010 IWC już od kilku lat jest jednym ze sponsorów niemieckiego związku piłki nożnej stąd piłkarze i sztab szkoleniowy noszą zegarki tej marki.Szczęściarze , naszym nie dał bym nawet najtańszych vostoków 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #1904 Napisano 4 Lipca 2010 sorka za offa ale nie rozumiem jak mozna sie tak (...) taka ladna dziewczyna z takim klopsem. Tak samo jak w przypadku Rooneya. 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maxwell 0 #1905 Napisano 4 Lipca 2010 De gustibus non est disputandum.Być może o Tobie i Twojej dziewczynie/żonie ludzie myślą to samo.Może podoba jej się,może dla pieniędzy,może dlatego że jest sławny,a może po prostu go lubi za całokształt.Nie ma co oceniać,to indywidualna sprawa 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #1906 Napisano 4 Lipca 2010 Maxwell masz swieta racje. Glupio mi za mojego posta. Ale przyznasz ze wartosc pieniazka moze w tym przypadku zdzialac cuda 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
maxwell 0 #1907 Napisano 4 Lipca 2010 Pieniądze i sława zawsze były afrodyzjakiem,ale ja wciąż wierzę że nie każda kobieta zwraca tylko na to uwagę Jak jest w tym przypadku to nie wiemy,ważne żeby obie strony były zadowolone 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #1908 Napisano 4 Lipca 2010 otoz to 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
SphinX 77 #1909 Napisano 10 Lipca 2010 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TomASH 2295 #1910 Napisano 11 Lipca 2010 Może lekarz reprezentacji Hiszpanii nie jest postacią sławną to przy jego częstych wizytachna murawie podczas tego finału na nadgarstku widać IWC DaVinci w złocie 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #1911 Napisano 11 Lipca 2010 Może lekarz reprezentacji Hiszpanii nie jest postacią sławną to przy jego częstych wizytachna murawie podczas tego finału na nadgarstku widać IWC DaVinci w złocie Też zwróciłem uwagę ...no cóż naszych stać tylko na tańsze modele IWC Ciekawi mnie też co nosi treneiro Holandii...coś białego i na pasku...tyle tylko wiem ...Jak ktoś podpatrzy to czekam na rozpoznanie. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Degustatorr Noir 13 #1912 Napisano 11 Lipca 2010 Też zwróciłem uwagę ...no cóż naszych stać tylko na tańsze modele IWC Ciekawi mnie też co nosi treneiro Holandii...coś białego i na pasku...tyle tylko wiem ...Jak ktoś podpatrzy to czekam na rozpoznanie. Gdziekolwiek jesteśmy, cokolwiek robimy, wszędzie nasz wzrok i nasze serce, jak igła magnetyczna zwraca się ku zegarkom... I to jest właśnie piękne w tej pasji... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość MichaelD #1913 Napisano 13 Lipca 2010 Pierluigi Collina 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
yanek 3 #1914 Napisano 13 Lipca 2010 Pierluigi Collina Jeśli dobrze poznaję to Rolex Daytona. Zastanawia mnie na ile przypadkowe jest to załamnie mankietu koszuli, które odsłania zegarek? 0 Totalny laik :/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
akism 1243 #1915 Napisano 13 Lipca 2010 To jest wycięcie krańców mankietu,i rolex sporo mu za to zapłacił....Tu nic nie jest przypadkowe:) 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #1916 Napisano 13 Lipca 2010 Swoja droga on mi strasznie przypomina tych marsjanow z filmu marsjanie atakuja. Podobny nie ? 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #1917 Napisano 13 Lipca 2010 Swoja droga on mi strasznie przypomina tych marsjanow z filmu marsjanie atakuja. Podobny nie ? Hehe...dobre spostrzeżenie Dziwny typ urody....ten wzrok bazyliszka 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krystian 2291 #1918 Napisano 13 Lipca 2010 Swoja droga on mi strasznie przypomina tych marsjanow z filmu marsjanie atakuja. Podobny nie ? Wygląda jak wygląda, ale takich sędziów brakowało na Mundialu. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #1919 Napisano 13 Lipca 2010 Nie zapominaj ze Colina tez lubial byc kontrowersyjny. 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krystian 2291 #1920 Napisano 13 Lipca 2010 Nie zapominaj ze Colina tez lubial byc kontrowersyjny. Zgadza się, ale to już taki zawód. Mimo wszystko Collina to chyba był najlepszy sędzia w ostatnim czasie. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #1921 Napisano 13 Lipca 2010 Zaraz po Listkiewiczu 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krystian 2291 #1922 Napisano 13 Lipca 2010 Zaraz po Listkiewiczu Przynajmniej Collina nie chodził do "Fryzjera" 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #1923 Napisano 14 Lipca 2010 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
zbyszekk 0 #1924 Napisano 14 Lipca 2010 (edytowane) Dziwny typ urody....ten wzrok bazyliszkaNikt żywy wzroku Bazyliszka nie widział ... Edytowane 14 Lipca 2010 przez zbyszekk 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Remy 397 #1925 Napisano 24 Lipca 2010 W dzisiejszym Dzień Dobry TVN, Ryszard Kalisz prezentował swoją garderobę tj. garnitury szyte na miarę, koszule.Na nadgarstku złoty zegarek.Może za jakiś czas podwieszą ten materiał na stronie tego programu. Trochę udało mi się dostrzec ale to za mało na identyfikację, nic do głowy mi też nie przychodzi.Elegancki, okrągły, na pasku.Na godz. 12 mała tarcza w złotej obwódce ala Ulysse Nardin Maxi Marine.Na godz. pomiędzy godz 4 a godz 5 "wycieraczka" ze złotym paskiem "zakresu" jak w Tag Heuer Link Calibre S. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach