y60 2526 #2151 Napisano 8 Listopada 2010 nie wiem czy już nie było wcześniej,ale: 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #2152 Napisano 8 Listopada 2010 No to sie nam zrobilo rolexowo. Nie kumam jak mozna nosic dwa zegarki i to jeszcze na jednym nadgarstku 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
jakubos 611 #2153 Napisano 8 Listopada 2010 Nie kumam jak mozna nosic dwa zegarki i to jeszcze na jednym nadgarstku Bo to burżuj był... 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Krystian 2291 #2154 Napisano 8 Listopada 2010 Bo to burżuj był... Szedł na łatwiznę. Nie musiał się zastanawiać, który założyć danego dnia bo zakładał obydwa 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #2155 Napisano 8 Listopada 2010 Szkoda ze jeszcze ma nogi sobie nie załozyl chociaż, wiadomo to? 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
QuadrifoglioVerde 4475 #2156 Napisano 8 Listopada 2010 (edytowane) 2 zegarki założył i zaraz jakie obruszenie pfi. Poniżej Św. P. Prezes Swatch Group Mr. Hayek ...dobrego gustu to on nie miał...i już nawet nie chodzi o zegarki jakie nosił ale ten krawat!!! .....na biznesie się znał Edytowane 8 Listopada 2010 przez marcomartin 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Darecki 475 #2157 Napisano 8 Listopada 2010 A może Fidel czasu moskiewskiego lub kongijskiego potrzebował 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość mathu #2158 Napisano 9 Listopada 2010 Co ma na ręce Rysiek (bynajmniej nie z Klanu)? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
hddvd 1 #2159 Napisano 9 Listopada 2010 0 Marcin Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
thekenias 0 #2160 Napisano 11 Listopada 2010 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Darek-zegarek 2 #2161 Napisano 12 Listopada 2010 Ktoś napisze co nosi Timothy Geithner 0 Za wszystkie niezrozumiałe wpisy.Wszystkich przepraszam.Uśmiechnijmy się :-)) Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
yanek 3 #2162 Napisano 12 Listopada 2010 Nasunęła mi się myśl: nosi coś co nie pasuje do stroju i Jego stanowiska. Ale co kto lubi. Może jakiś Timex? 0 Totalny laik :/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość Ambasador #2163 Napisano 12 Listopada 2010 Kuźwa i to do garnituru xD 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #2164 Napisano 12 Listopada 2010 A mało to razy widzieliscie u tych "znanych" np giszoka do gajerka? np dzisiaj Maciej Skorża przed meczem na szczycie z Wisłą Kraków i jego protrek : Uploaded with ImageShack.us Osobiście dla mnie to brak gustu czyt. tragedia 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawel007 5186 #2165 Napisano 12 Listopada 2010 (edytowane) facet pracuje w innej branży...prócz tego może jest związany sponsoringiem; tutaj akurat dokładność kearca jest zrozumiała- im prostszy tym lepiej.p.s. carlito spójrz na jego oczy....zmęczenie- można się nie czepiać Edytowane 12 Listopada 2010 przez pawel007 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #2166 Napisano 12 Listopada 2010 No tak ale do marynarki ? 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
grizz 1 #2167 Napisano 12 Listopada 2010 Bo podczas meczu potrzebuje rozbudowanego stopera? 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
pawel007 5186 #2168 Napisano 12 Listopada 2010 na jakimś poscie była już dyskusja dot. "ile dać za zegarek", stosownie do stroju.... itp (stanowisko, typ pracy etc.). niektórzy przywiązują do tego wagę inni nie; dla jednych jest to element życia ( bez którego nie mogą się obyć) a dla innych poprostu ...zegarek. facet poprostu patrzy na zegarek jako narzędzie do odmierzania czasu i nic więcej. ja mam tak samo np. z telefonem komórkowym: ma dzwonić!!! a nie robić zdjęcia ( od tego jest aparat); odtwarzać muzykę ( od tego jest zestaw)itd.itd.tym torem myślenia można niedługo dojść do wniosku że inny telefon na spacer; inny do pracy; inny na wieczór. gdyby miał podróbę- to co innego- można się czepiać. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
TAG 1 #2169 Napisano 12 Listopada 2010 Po prostu facet wiekszosc czasu pracuje w dresie i generalnie chce miec jeden zegarek. A pala sie sportem wiec sportowy zegarek jest mu na reke Daje glowe ze by sie zle czul z np. z portugalczykiem... A tak poza tym to fakt, ze z marynarka to glupio wyglada... 0 PozdrawiamTomek Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
yanek 3 #2170 Napisano 12 Listopada 2010 (edytowane) Popieram pawel007. Równie dobrze ludzie z inną pasją (fotografia, audio, informatyka, moda itp) mogą się czepiać naszych rzeczy, upodobań (że nie robimy zdjęć lustrzanką itp). Osobiście nie założyłbym takiego zegarka do stroju formalnego, ale nie ma co tego wytykać, bo wiem że znajdą się hobbyści z innych dziedzin, którzy wytkną mi moje błędy. Nie można się znać na wszystkim. Zatem gdyby mnie zapytał o radę, to bym mu powiedział, że taki zegarek nie pasuje do tego stroju. Ale na pewno nie zamierzam się temu dziwić, czy wyśmiewać. Zresztą temat był wałkowany. Nie ma sensu się nad nim rozwodzić Edytowane 12 Listopada 2010 przez yanek 0 Totalny laik :/ Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
carlito1 59 #2171 Napisano 12 Listopada 2010 Bo podczas meczu potrzebuje rozbudowanego stopera?No przestan. Zobacz na innych ludzi z klasa z tej branzy jakich uzywaja stoperow. 0 "Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
bEEf 3 #2172 Napisano 13 Listopada 2010 (edytowane) Ok - popatrzcie na to z tej strony. Założę się, że większość z Was (i ja też, żeby nie było), popełnia podstawowe błędy w doborze ubrania - koloru kroju, itd. Przecież kolor dobiera się m.in. do karnacji, a krój do sylwetki. Są pewne zasady, których trzeba się trzymać, by uchodzić za "dobrze ubranego" (i nie dotyczy to tylko stroju oficjalnego, wręcz przeciwnie). Myślicie o tym na co dzień? Sądzę, że nie Większość z nas stosuje do ubioru zasadę "ok, jakoś to wygląda, więc jest ok". Ten pan ma to samo w stosunku do zegarków - czarny jest, więc się nie rzuca w gały i pasuje kolorem do marynary. Dress-kod zegarkowy jest po prostu elementem dress-kodu w ogóle. Edytowane 13 Listopada 2010 przez bEEf 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
michu 1 #2173 Napisano 13 Listopada 2010 (edytowane) Ja bym to porównał do tego... Edytowane 13 Listopada 2010 przez michu 0 Demokracja - ustrój w którym dwóch meneli spod budki z piwem ma 2 głosy, a profesor uniwersytetu ma 1 głos... Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh #2174 Napisano 13 Listopada 2010 A jakie macie zdanie odnośnie zakładania do garnituru zegarka na bransolecie ?. Royal Oak pasuje czy nie powinno się go nosić do stroju formalnego ?. 0 Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach
kaczor76 0 #2175 Napisano 13 Listopada 2010 A jakie macie zdanie odnośnie zakładania do garnituru zegarka na bransolecie ?. Royal Oak pasuje czy nie powinno się go nosić do stroju formalnego ?. Jak to już bylo wiele razy mówione o gustach się nie dyskutuje - każdy może chodzić jak chce i w czym chce i nic mi do tego a nawiązując do tematu - było już ale przypomnę 0 Są ludzie, którzy przez całe życie spoglądają na zegarek, a mimo to zawsze się spóźniają. Udostępnij tę odpowiedź Odnośnik do odpowiedzi Udostępnij na innych stronach