Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MichaelD

Sorki kto to jest ?

Wg. Wikipedia "brazylijski zawodnik mieszanych sztuk walki. Mistrz Shooto (2001), Cage Rage (2004-2008) i UFC (od 2006) w wadze średniej. Portale Sherdog.com i Yahoo.com w swoich rankingach najlepszych zawodników MMA bez podziału na kategorie wagowe klasyfikują go na pierwszym miejscu."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Sirluke - nie tylko michu nie wie, kto zacz.

 

 

Iko ja również nie wiem, ale od czego jest google i wiki

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Ricky_Gervais

 

Ale oczywiście masz rację, parę słów nie zaszkodziło by w poście micha :rolleyes:

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, Ricky Gervais w Polsce może być mało znany, ale ma wielu fanów wśród anglo-języcznych internautów.

 

Ricky Gervais zasłynął kultowym angielskim serialem komediowym "The Office" (jest też wersja amerykańska z innym aktorem w roli głównej). Teraz jest całkiem sławnym aktorem i w ogóle osobistością telewizyjną, występuje również jako komediant na scenie. Jego poczucie humoru ma w sobie coś z Flipa i Flapa, ale treści które porusza bywają bardzo wyzywające i niepoprawne politycznie.

 

Obrazki które wkleiłem są z nowego występu w Chicago "Out of England 2", jak ktoś chce się pośmiać i zna dobrze angielski (tylko uwaga na wyzywające poczucie humoru o którym pisałem), to tu jest cały występ:

 

Gervais Out of England 2 cz. 1

 

A tu prowadzi rozdanie nagród Golden Globe 2011:

Golden Globe Awards

 

 

Zawsze ma jakiś ciekawie wyglądający nieprzypadkowy zegarek.

Edytowane przez Lume

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

michu: ten zegarek na ręki Kiersznowskiego wygląda mi na jakieś starszego Blancpaina z białego złota - widziałem kilka razy bardzo podobnego Blancpaina z żółtego złota z szampańską tarczą i identycznymi indeksami - coś jakby białe tarcze herbowe z białej emalii na których naniesione są rzymskie indeksy z czarnej emalii.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie masz wrażenia, że to jednak jest większa sztuka niż 34mm tego Blancpaina..?


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-34442-0-19613300-1331813492.jpg Edytowane przez malarz84

Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś mi mówi, że Gollob ma na ręku jakiegos automtycznego Edoxa z funkcją chronografu.


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Weźmy się w końcu za coś poważnego

 

Co ma na ręku Agent Specjalny Oso. Gwiazda "filmów" animowanych Playhouse Disney

 

Tu podczas odbierania meldunków w tajnej bazie

 

special-agent-oso+5.jpg

 

Tu podczas arcytrudnej akcji górskiej

 

b4ae1873.jpg

Edytowane przez SIRLUKE1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ten bikolorowy pasek, to powiedziałbym że to samo co Nie Poseł Palikot

:)


" Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem że na świecie jest tylu idiotów " - S.Lem

" Naród wspaniały, tylko ludzie k_rwy " - Marszałek J.Piłsudski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Ty to jakaś lepsza maszyna, coś w stylu Grahama połaczonego z Breitling'iem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławni ludzie noszą OMEGĘ;)

A Jeremy Clarkson i James May (prezenterzy m.in. Top Gear) noszą dokładnie Omegę Railmaster 49mm. B)


Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

malarz84: a ja przeglądajać kiedyś(nie pamiętam nawet jaki miesiąc to był) w zeszłym roku polskie wydanie czasopisma TopGear widziałem u Jeremiego PO ;)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sławni ludzie noszą OMEGĘ;)

Sławni ludzie noszą też Timexa B) Cyt. "Prezydent Bill Clinton, Prezydent George Bush, Sharone Stone, Zbigniew Zamachowski, Wojciech Malajkat, Joanna Trzepiecińska oraz wielu innych."

 

Co nosi Bruce Dickinson? Wokalista Iron Maiden.

Też chciałbym to wiedzieć, bo go lubię :)

Edytowane przez Kangie

Dobry zegarek nie jest zły!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

lewandek: Steve prywatnie(czyt. nie w czasie kręcenia i promowania "Le Mans", gdzie miał inne Monaco) nosił Suba ;)

Btw. kto jest na tym zdjęciu? Zapomniałeś napisać o tym B)


IWC Schaffhausen Cal. 83 INCA, JLC Master Control Ultra thin, Audemars Piguet cal. 2003 i cal. 2001, ML Pontos Automatique PT6117

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marcin Dubieniecki

p.s. ma wiele dobrych zegarków...

Edytowane przez ksylo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

A Jeremy Clarkson i James May (prezenterzy m.in. Top Gear) noszą dokładnie Omegę Railmaster 49mm. ;)

 

Jeremy jest rzeczywiście maksymalnie zakręcony na punkcie Omegi, ale na przykład James nosi zegarki różnych producentów. Pojawiał się już w programie z IWC Portuguese Chrono na Valjoux 7750, miał też Jaeger-LeCoultre Master Grande Ultra Thin.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeremy jest rzeczywiście maksymalnie zakręcony na punkcie Omegi, ale na przykład James nosi zegarki różnych producentów. Pojawiał się już w programie z IWC Portuguese Chrono na Valjoux 7750, miał też Jaeger-LeCoultre Master Grande Ultra Thin.

IWC widziałem, i udało mi się rozpoznać. W końcu to mój ulubiony zegarek, więc jak mógłbym go nie zauważyć hehe. Jaeger'a nie rozpoznałem. Nie wiem czy dobrze pamętam ale James miał też chyba Rolexa Sub Date. Ale nie jestem tego pewien.

 

EDIT/

A wie ktoś co nosi bruce? Wiem, że na zdjęciu słabo widać, ale spróbujcie rozpoznać ;)

Edytowane przez malarz84

Ulubione marki: 1.IWC 2.Breitling 3. Omega

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

James May ma jeszcze Rado Ceramica, Clarkson tak z grubsza ma conajmniej kilka zegarków Omega.

 

Richard Hammond ostatnio miał chyba Breitlinga

Edytowane przez MacieK_K

[Tissot Couturier Chrono / Seiko FFF / Kentex Skyman Pilot]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.