Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Że tak się zapytam, co to za film i kogo on gra? flanelowa koszula, brudny tshirt i tirowka na głowie nijak mi się komponuje z tym co ma na reku.

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Jak nie , jak tak! Toolwatch jest na właściwym nadgarstku!

Panerai to przecież maszyna wojenna!

Wysłane z budki telefonicznej

@rtur

Że tak się zapytam, co to za film i kogo on gra? flanelowa koszula, brudny tshirt i tirowka na głowie nijak mi się komponuje z tym co ma na reku.

7604313.6.jpg

Gra agenta DEA, który po spektakularnej akcji, zaszył się wraz z córką w małej mieścinie na południu.

Edited by Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Wczoraj obejrzałem w końcu ten film. Muszę przyznać, że uwielbiam oglądać Jason'a robiącego kuku złym ludziom. ;)

Wyglada jak typowy farmer :)

Deus Dona Me Vi

Film świetny. Gra policjanta, który się ukrywa............. :) 

Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 

Adriatica, Boldr, Casio ,Citizen, Corgeut, Deep Blue, Hamilton, Nethuns, Oceanx, Phoibos, Zelos

Kto? :D ,Don Johnson?-on se jeżdzi po Miami :D

Wiem,wiem....

Pozdrawiam, Marek

Widziałem lepsze.

W sumie to ze Stathamem gorszego nie widziałem.

Teraz wiem kim jest kolega Quub z forum....poznalem go po bransoletkach na reku :)

" tylko Seiko " Damian

Piękne ! potęga marketingu, który wmówił ludziom ,że jeansy i t-shirt obrażają PAMa. A może to tylko silna sugestia ceną? Fakt, z racjonalnego punktu widzenia jest w tym coś absurdalnego - nosić zegar za ponad 20 000 do takich ciuchów.

Piękne ! potęga marketingu, który wmówił ludziom ,że jeansy i t-shirt obrażają PAMa. A może to tylko silna sugestia ceną? Fakt, z racjonalnego punktu widzenia jest w tym coś absurdalnego - nosić zegar za ponad 20 000 do takich ciuchów.

Ciężko mi sobie wyobrazić farmera noszącego zegarek za kilka kawałków $$, chodziło mi bardziej o zle dobranie do fabuly i kreacji postaci (tak samo stallone zapieprzal z pamem w tunelu), tym bardziej dla ukrywajacego sie agenta którego wcale taki gadżet nie demaskuje :D a co kto sobie nosi prywatnie do czego to mnie juz mniej interesuje ;)

Jako agent DEA nosił go do jeszcze dziwniejszych "ciuchów". ;)

Żeby nie było niedomówień - to była ironia - uważam że to naturalne środowisko PAMa.

W przeciwieństwie do drogich garniturów. Ale rozumiem firmę która wie że z taką ceną szukać klientów należy raczej w tej drugiej grupie. Hipokryzja godna IWC ,które dając piloty na krokodylach , też szuka drogi do kieszeni klasy średniej.

Ciężko mi sobie wyobrazić farmera noszącego zegarek za kilka kawałków $$, chodziło mi bardziej o zle dobranie do fabuly i kreacji postaci (tak samo stallone zapieprzal z pamem w tunelu), tym bardziej dla ukrywajacego sie agenta którego wcale taki gadżet nie demaskuje :D a co kto sobie nosi prywatnie do czego to mnie juz mniej interesuje ;)

A za trenera gdzie dziękuje? :D  ;)

Pozdrawiam, Marek

Żeby nie było niedomówień - to była ironia - uważam że to naturalne środowisko PAMa.

W przeciwieństwie do drogich garniturów. Ale rozumiem firmę która wie że z taką ceną szukać klientów należy raczej w tej drugiej grupie. Hipokryzja godna IWC ,które dając piloty na krokodylach , też szuka drogi do kieszeni klasy średniej.

Spokojnie - message correctly acknowledged. ;) Ja tylko tak sobie pyknąłem, bo wcześniej w historyjce występował jako agent wśród Hell Angels, ale nie pamiętam, czy wtedy tez miał na łapie PAMa. :)

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

Guest Magik.

A Wy znowu o ubraniach ?. Rozumiem, że Patek też pasuje tylko do garnituru, bo tak to już faux pas ?

statham_patek.jpg

Edited by Magik.

Nautilus pasuje do wszystkiego, i na plaże, i na formalne spotkania.

"Nikt nie wymaga od Was samych zwycięstw. Czasem i przegrać przychodzi. Ale każdy ma prawo żądać od Was ambitnej i nieustającej walki. Nie dopuśćcie do tego, aby ludzie uznali Was za niegodnych podania ręki" - Henryk Reyman.

Moim zdaniem Statham nosi swoje zegarki tylko i wyłącznie dla swojej przyjemności. Podobnie ja i większość osób znanych mi z tego forum.

Niektórzy czerpią też przyjemność z harmonii w życiu i ...ubraniu inni znowu chcą być ekscentryczni. Ale żeby być ekscentrycznym a nie śmiesznym jakieś podstawy trzeba mieć. Fajny zegarek nie będzie mniej fajny tylko z powodu źle dobranego stroju ale dobrze dobrany ,może być jeszcze fajniejszy.

Dobrze że na tym forum można uzyskać informacje nie tylko w zakresie mechaniki zegarkowej.