Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

A gdzie tu u mnie jest "olewactwo"? Lakshmi Mittal stanowi problem? Przecież podałem imię i nazwisko - facet jeszcze niedawno był czwarty na liście najbogatszych ludzi świata, więc nie za bardzo rozumiem...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lakshmi_Mittal

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

A gdzie tu u mnie jest "olewactwo"? Lakshmi Mittal stanowi problem? Przecież podałem imię i nazwisko - facet jeszcze niedawno był czwarty na liście najbogatszych ludzi świata, więc nie za bardzo rozumiem...

http://pl.wikipedia.org/wiki/Lakshmi_Mittal

Ja się domyśliłem kto to jest...od nazwiska ale nie każdy musi go znać. Bez filozofii proszę. Tak jak napisał Bartek od postu Bartka każdy kto chce tutaj wkleić zdjęcie powinien podać imię i nazwisko osoby na zdjęciu oraz krótki opis kto to jest lub z czego jest znany.

To dla dobra wszystkich, naprawdę sami to docenicie.

Ja się domyśliłem kto to jest...od nazwiska ale nie każdy musi go znać. Bez filozofii proszę. Tak jak napisał Bartek od postu Bartka każdy kto chce tutaj wkleić zdjęcie powinien podać imię i nazwisko osoby na zdjęciu oraz krótki opis kto to jest lub z czego jest znany.

To dla dobra wszystkich, naprawdę sami to docenicie.

W poście Twojego kolegi moderatora jest napisane: "(...) Po raz ostatni Administracja forum prosi o podawanie danych ew. opis kto kim jest (...)". Rozumiem, że "ew." oznacza "ewentualnie", a "ewentualnie" nie znaczy "oraz", więc podałem imię i nazwisko, bez opisu. W ogóle nie rozumiem przytyku o "filozofii". To taka "filozofia" sprawdzić sobie w Google - nawet, jeżeli kogoś nie kojarzymy z imienia i nazwiska? 

W poście Twojego kolegi moderatora jest napisane: "(...) Po raz ostatni Administracja forum prosi o podawanie danych ew. opis kto kim jest (...)". Rozumiem, że "ew." oznacza "ewentualnie", a "ewentualnie" nie znaczy "oraz", więc podałem imię i nazwisko, bez opisu. W ogóle nie rozumiem przytyku o "filozofii". To taka "filozofia" sprawdzić sobie w Google - nawet, jeżeli kogoś nie kojarzymy z imienia i nazwiska? 

Chodziło mi o to aby dało się łatwo znaleźć jakieś info.

Jeżeli wkleisz:

epa_papiez_franciszek_600.jpeg

i napiszesz papież Franciszek, to nie musisz dodawać, że to Jorge Mario Bergoglio.

Panowie, trochę elstyczności.

Upraszczając prawie każdy jest katolikiem a nie każdy jest kibicem piłkarskim.

Czy na prawdę dopisanie do imienia i nazwiska zawodu kogoś jest problemem?

Jak dopiszecie, ze jest znany z tego i z tego, to raz, że uczymy się nowych rzeczy a dwa oszczędzacie czas komuś kto musi skopiować nazwisko, wkleić w google, poklikać i poczytać.

Chodziło mi o to aby dało się łatwo znaleźć jakieś info.

Jeżeli wkleisz:

epa_papiez_franciszek_600.jpeg

i napiszesz papież Franciszek, to nie musisz dodawać, że to Jorge Mario Bergoglio.

Panowie, trochę elstyczności.

Jak dopiszecie, ze jest znany z tego i z tego, to raz, że uczymy się nowych rzeczy a dwa oszczędzacie czas komuś kto musi skopiować nazwisko, wkleić w google, poklikać i poczytać.

Dobrze, jeżeli wymagasz, żeby przy każdej prezentowanej osobie, wpisywać, kto zacz - ja nie widzę problemu. Wyjaśniłem tylko Koledze QV, że kierowałem się w przypadku LM Twoim tak, a nie inaczej sformułowanym postem. Zwróć łaskawie uwagę, że wcześniej, przy Hernanie Cattaneo, wyjaśniłem, poza samym imieniem i nazwiskiem, kim jest i czym się zajmuje, bo wychodziłem z założenia, że progressive house i trance nie musi być konikiem każdego z nas. Jednak skoro wcześniej napisałeś "Administracja prosi o podawanie danych, ewentualnie kto kim jest", stwierdziłem, że w przypadku jednego z najbogatszych ludzi świata, który wykupił 90% polskich hut, wystarczy imię i nazwisko. Może błędnie, ale zakładam, że wielbiciele markowych zegarków to ludzie w miarę inteligentni, czytający czasem gazety i tygodniki i sięgający do internetu. Jednak dla mnie problemu nie ma i od tej pory będę przy każdym imieniu i nazwisku dopisywał krótką informację. NAPRAWDĘ. ;)

Chyba zbyt śmiałe i zbyt daleko idące stwierdzenie...

Poza tym, nawet jakbyś napisał Jorge Mario Bergoglio, to 90% ludzi, w tym całkiem spora część katolików nie będzie wiedziała, o kogo chodzi. ;)

Edited by Walter_87

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Poza tym, nawet jakbyś napisał Jorge Mario Bergoglio, to 90% ludzi, w tym całkiem spora część katolików nie będzie wiedziała, o kogo chodzi. ;)

A poza tym, dyskusja bez sensu. O czym wy tu rozmawiacie? ;)

Może błędnie, ale zakładam, że wielbiciele markowych zegarków to ludzie w miarę inteligentni, czytający czasem gazety i tygodniki i sięgający do internetu.

Obawiam się, że jedno z drugim nie musi mieć żadnego związku :) 

To prawda, dlatego dla porządku przy papieżach, popach czy rabinach też nie róbmy wyjątku :) 

Wracając do tematu:

Krzysztof Klenczon (chyba nie trzeba przedstawiać) i dwie ogromne kostki. Cóż to mogło być (zdjęcia pewnie jeszcze z lat 70.)

post-35535-0-23273300-1405458279.jpg

post-35535-0-05147300-1405458290_thumb.jpg

LOGO12 (Kopiowanie).png  KMZiZ

Fajne słoniki, oryginalny pomysł.

A mi pierwsze co przyszło na myśl, to sweter "Gruchy" ;-)

Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Co nosi Massimiliano Allegri? (trener piłkarski, najprawdopodobniej nowy manager Juventusu Turyn)

post-23380-0-77177200-1405507355_thumb.jpg

Wracając do tematu:

Krzysztof Klenczon (chyba nie trzeba przedstawiać) i dwie ogromne kostki. Cóż to mogło być (zdjęcia pewnie jeszcze z lat 70.)

:D niektórzy chyba są niereformowalni. 

Jako, że lubię czytać ten temat musiałem sprawdzić kim jest/był ten człowiek i żeby zaoszczędzić innym czas wyręczę autora:

Krzysztof Antoni Klenczon - kompozytor, wokalista, Lider zespołów muzycznych: Pięciolinie, Czerwone gitary i Trzy Korony.

Co nosi Massimiliano Allegri? (trener piłkarski, najprawdopodobniej nowy manager Juventusu Turyn)

Allegri ma na ręku Jaegera-LeCoultre Deep Sea Chrono

Uczyniłem to celowo z rozmysłem. Sądziłem, że postać Krzysztofa Klenczona i jego twórczość zarówno z zespołem Czerwone Gitary, jak i Trzy Korony są już dziś kultowe. 

A gdzie kultowe, w muzeum ? to są tematy sprzed 50 lat ...... 

Panowie, przestańcie już głupio filozofować.... piszcie jak należy kogo pokazujecie i koniec, bez durnych wywodów....

Nie potraficie prostych zasad ogarnąć? Trzeba napisać kto to jest w 3 słowach nawet jak wrzucacie zdjęcie Obamy. Może dla was jakaś postać jest kultowa, ale ja nie mam pojęcia kim jest Seweryn Krajewski, więc nie, nie wszyscy ich znamy.

1dFQTya.png

Thiago Emiliano da Silva (ur. 22 września 1984 w Rio de Janeiro) – brazylijski piłkarz występujący na pozycji środkowego obrońcy we francuskim klubie Paris Saint-Germain F.C.

MOD EDIT: Bez przeginania proszę ;-)

Nosi on Richarda Mille

Thiago-Silva-Richard-Mille.jpg

Edited by QuadrifoglioVerde

Steven Tyler, wokalista grupy wokalno-instrumentalnej Aerosmith, pochodzącej ze Stanów Zjednoczonych Ameryki Północnej :)

Chyba takie to to

post-24389-0-97618600-1405547870.jpg