Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Tak, mam. Nie masz monopolu na rację i nie Tobie oceniać kto jest Polakiem, a kto nie. Mamy w Polsce już jednego specjalistę od klasyfikacji ludzi, "prezesa wszystkich prezesów", i wystarczy.

Nikogo nie oceniam, wyrazam swoje zdanie tylko-do tego słuzy forum, wymiany myśli, opinii.( ponizej)

 

 

Kazdy ma swoje teorie, wg mnie Polak to polski obywatel, tu urodzony, w Polsce są groby Jego przodkow...itd.

Chyba dosłownie odebraleś zalecenie 'Bolca' Milowicza :) i nabraleś za duzo luzu przegladajac czarnych gangsterow z Audemars Piguet na nadgarstku i oderwałeś się od rzeczywistosci :);)

 

Badż poważny bo te porownania ktore pozwoliles sobie powyzej przytoczyć są załosne.

 

Z mojej strony koniec tematu.

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden prawdziwy i jeden nieprawdziwy Polak. Warszawa, 1944. Wskaż właściwego.

post-6402-0-20131700-1487324651_thumb.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Z mojej strony koniec tematu.

Uff, nareszcie. Za to ostatnie zdanie nawet polubiłem Twój post. Stosuj je częściej .

 

A co do Bolca... zdrówka życzę, białasku .

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy co na swym przegubie ma Pan Urbański z Milionerów? Czy to nie jest jakieś Seiko?

Guma do garniaka  :unsure:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oglądam sobie na TVP Historia serial "Pogranicze w ogniu", do którego mam pewien sentyment. ;) No i w związku z tym, Cezary Pazura, znany polski aktor. ;)

 

 

 

 

Też lubię ten serial, a aktora cenię za dystans do polityki, którego niestety niektórym aktorom brak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden prawdziwy i jeden nieprawdziwy Polak. Warszawa, 1944. Wskaż właściwego.

Tym razem naprawdę ostatni raz ;)

 

Chodzi mi o 'Polaka, słowianina", choć część stara się dorobić 'teorię' dodajac 'prawdziwy" :);), a to jest nie fair.

 

 

P.S Pisałem na forum o jednym czarnoskorym powstancu, pracował przed wojna jako pianista w jednej z Warszawskich restauracji.

 

https://www.google.pl/url?sa=t&source=web&rct=j&url=http://www.polskatimes.pl/artykul/3526083,czarnoskory-strzelec-ali-takze-walczyl-w-powstaniu-warszawskim-niezwykla-historia-augusta-agboli,id,t.html&ved=0ahUKEwjkqZWPhJfSAhVBBywKHdhiAfAQFggaMAA&usg=AFQjCNEsWE_hGL_8IefAkYa6c6bZj1GRhg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yoda, to pisz Słowianin po prostu :)

 

Mamy Polaków: Słowian, nie Słowian a nawet nie Słowian rasy nie europeidalnej kaukaskiej ;)

 

Uwielbiam te kalambury wynikające ze strachu przed strachem, że jesteśmy rasistami :P Prawdziwa tolerancja jest wtedy, gdy nazywasz rzeczy jak dziecko, bez całego "osadu" jaki nabywamy z wiekiem.... Dzieci widzą świat lepiej od nas, bardziej prawdziwie, normalnie :) czyli, nie używamy wyrazu Polak, czy obywatel Polski, lecz "ten Pan". Proste? Proste :) Równie proste jak to, że "ten Pan jest inny niż ja i Ty". Prawda? Prawda. Spróbuj tylko zacząć tłumaczyć dziecku, że "nie, ten Pan jest taki sam, ja Ty i ja, nie wolno tak mówić, to przecież jest taki sam człowiek, ma te same prawa". Dziecko popatrzy z politowaniem i słusznie, bo to ono jest wolne od uprzedzeń i przesądów, a nie my....

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie ukazał się nowy singiel, a wkrótce nowy, podwójny album. Z tej okazji, Goldie: pionier drum'n'bass, muzyk, dj, aktor, artysta graffiti...

Goldie.jpg

MI0001342877.jpg?partner=allrovi.com

 

 

I tu zagwozdka. To Brytyjczyk. Ale czy Anglik...? :D

Edytowane przez Lincoln Six Echo

WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość ROLMEGA

Anglik?

Hm, zależy po której stronie ma kierownicę....

 

Btw: czy ktoś tutaj naprawdę jeszcze myśli, że oni sami sobie wybierają te zegarki?

Imo ludzie showbiznesu I sportowcy noszą to co dostają do noszenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ciekawe jaki zegarek nosi Zbigniew . Z B)

Edytowane przez seiken

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amerykanski aktor, Samuel L. Jacksonpost-48316-0-04141900-1487349591.jpgpost-48316-0-70459000-1487349604.jpgpost-48316-0-05300100-1487349614.jpgpost-48316-0-69619700-1487349623.jpgpost-48316-0-58195600-1487349634.jpg

Franck Muller

TAG Heuer 2000 Model CK1111

TAG Heuer Monaco

Panerai

Casio G-Shock DW-9052


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale to są wszystko foty z filmów, więc bardziej chyba do działu "Zegarki ze szklanego ekranu"... :)

Te filmy widziałem w kinie, ekran nie był szklany, więc sam rozumiesz :);)

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A zycie teatrem w którym my jesteśmy aktorami....

 

 

 

 

 

 

:);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kwaśniewski ma piękne IWC

 

d6e696b87a6f196823e1cfcd53294dba.jpg

 

A Nowak...

 

e00f19bc055692067d4e756a392a5fe6.jpg

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ukraińsku powinno być z Nowakiem.

Do postu wyżej Ziobro raczej nie nosi (nawet jeżeli ma) drogich zegarków, prasa by go zjadła za to. Będąc naście lat pod ostrzałem wiesz czego nie należy robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale tu przecież nie chodzi o to, czy któryś z polityków nosi drogi zegarek, bo może nosić, jeśli tylko taki ma i tak mu się podoba. Jeśli go tylko na to stać.

Tu chodzi o to, żeby tego nie ukrywać w oświadczeniach majątkowych ;)


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

I to jest bzdura.

Jeżeli wykażę oszczędności, za które potem kupię cokolwiek, choćby zegarek, to mam to całemu światu publicznie ogłaszać? Co komu do tego, na co je przeznaczam? Jak wydam w knajpie to dobrze i wtedy nie muszę się tłumaczyć?

Swoją drogą chętnie kupiłbym niejeden z domów czy mieszkań po ich deklarowanej wartości w tzw. oświadczeniach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

Jaka bzdura? Jak nie chcesz nic ogłaszać to się nie pchasz do polityki. Oświadczenia są szczególnie ważne w postsowieckich krajach jak Polska w których korupcja w polityce jest nadal zjawiskiem bardzo popularnym.

 

Jaka bzdura? Totalna.

Podałem konkretny przykład. Wykazałem oszczędności, za które potem kupiłem zegarek.

Nie wpisałem do oświadczenia, bo mój stan majątkowy się nie zmienił.

Zamieniłem posiadane pieniądze na konkretny towar.

Potem ktoś z tego robi mi zarzut. Co to ma wspólnego z postsowieckością czy korupcją - nie wiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O panu Nowaku już chyba było dosć powiedziane na forum :)

Chłop zarabia teraz coś z 1,600 pln\m, pewnie na abonament w siłowni i fryzjera go nie stać....

Nawet deklaracji nie będzie musiał skladać, bo co oszczędzi ? :)

 

 

 

 

 

Maciej Stuhr, ambasador marki

post-48316-0-80763700-1487530027.jpg

Album

post-48316-0-24495400-1487530040.jpg

Edytowane przez Master Yoda

Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaka bzdura? Totalna.

Podałem konkretny przykład. Wykazałem oszczędności, za które potem kupiłem zegarek.

Nie wpisałem do oświadczenia, bo mój stan majątkowy się nie zmienił.

Zamieniłem posiadane pieniądze na konkretny towar.

Potem ktoś z tego robi mi zarzut. Co to ma wspólnego z postsowieckością czy korupcją - nie wiem.

Takie reguły. Nikt nie kazał mu się do polityki pchać.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@henio.w - wiesz o co chodzi w jawności dot. majątku w polityce? To jeden z ważnych elementów m.in. systemu antykorupcyjnego.

Chodzi o wykazanie oszczędności powyżej jakiegoś progu, nawet jeśli kupujesz sobie za nie jakieś dobra ruchome (bo wtedy tez je wpisujesz w oświadczenie).

Drugą kwestią jest, jak ten system jest skonstruowany i jak podejść do tego, co tam wypisują.

A trzecią, jak do tego podchodzą politycy w Polsce.

Niestety wszystkie te trzy kwestie się u nas rozjeżdżają (i nie tylko u nas, żeby było jasne). A szkoda...


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość henio.w

"Oj naiwny, naiwny, naiwny, jak dziecko we mgle" - taki cytat z pewnej piosenki.

Nie obchodzi mnie Nowak, ani inni obecni, którzy w cudzym oku widzą drzazgę, a w swoim belki nie zauważą.

Tyle te oświadczenia są warte, co "stodoła" Szyszki. To tak o "ważności" tego elementu.

Z mojej strony to by było na tyle :)

 

P.S. Zegarka Woffindena nikt nie rozpoznał? Szkoda...

Edytowane przez henio.w

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.