Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Bruce Willis, wciąż znany aktor ;) - dzisiaj kończy 62 lata. 

 

Dla mnie to jakaś 40 mm. 062?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widać ,że potrzeba dodania negatywnego komentarza jest silniejsza od rozumu.,Akurat Lt. Dan zarobił grube miliony na biznesie krewetkowym i nie musi dorabiać na reklamie albo promocji jako ambasador marki.,Gaże z akcji promocyjnej Baume & Mercier przekazał na edukacje dzieci z ubogich rodzin.,Gary Sinise poświęca także wiele czasu i pieniędzy wspierając weteranów.,Prowadzi fundacje Gary Sinise Foundation i występuje jako basista w grupie Lt.Dan Band dając ok 60 koncertów rocznie a jego wynagrodzenie w całości jest przeznaczone na cele charytatywne.Wielokrotnie także występował w reklamach i udzielał swojego talentu całkowicie pro bono.,Gary Sinise prawdopodobnie jest ostatnim facetem na świecie,którego można posądzić o małostkową toruńską pazerność na wdowi grosz. ,Prywatnie nosi chronografy David Yurman i Bell&Ross.,

 

ulegasz uprzedzeniom, które przeszkadzają Ci w prawidłowym odczytaniu sensu posta, o intencjach nie wspomnę. Stwierdziłem fakt: zegarki te nie są wyborem aktora, tylko promocją marki. Mnie interesuje bardziej, co nosi prywatnie. Nieporozumienie co do moich intencji wynikło zapewne wskutek użycia przeze mnie zwrotu "lubi pieniądze". Tymczasem chodziło mi o to, że te zegarki to nie jest wybór aktora, lecz sponsora. Tyle i tylko tyle. Resztę dodałeś sam.... Dodając złośliwe odniesienie do mojego rozumu i używając bezrefleksyjnych krzywdzących stereotypów o pewnym zakonniku z Torunia. Jako że na rozum nie narzekam, jest mi absolutnie obojętne, co napisałeś, przy okazji ujawniając własne uprzedzenia.

Cele charytatywne to zaś tak bardzo pojemne określenie, że oceniam dobroczynność danej osoby, a raczej jej filantropię dopiero wtedy, gdy dokładnie wiem, jakie konkretnie działania wspiera. Z ciekawości zajrzałem i rzeczywiście, jego działania budzą szacunek. Lubię tego aktora, wystepuje w ciekawych filmach, m.in. s-f, opartym zdaje się na opowiadaniu Bradbury-ego. A za "przyjaciół Abe'a" ma u mnie dużego plusa :)

 

72721.jpg

 

W sumie, to dziękuję Ci, że zwróciłeś moją uwagę na tego aktora i jego działalność  :)

Edytowane przez Tomek z Wrocławia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Król Hiszpanii - Filip VI z dynastii Burbonów. Na ręku Audemars Piguet Royal Oak City of Sails, edycja Alinghi.

 

kingfelipe.jpg

 

A poniżej Książę Michał z Kentu i historyczny Audemars Piguet Royal Oak, od wielu lat niezmiennie na jego nadgarstku.

 

princemichaelofkent1.jpg

Edytowane przez McIntosh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Jeszcze raz Książę Michał z Kentu i bardziej aktualne zdjęcie. Zegarek wciąż ten sam.

princemichaelofkent2.jpg

Ciekawe czy mnie wystarczy konsekwencji, aby czas mojego życia tak długo odmierzał Royal Oak. O ile w ogóle doczekam sędziwego wieku  :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Tom Brady, quarterback (rozgrywający) New England Patriots. Wielki Mistrz. Na ręku (oprócz dziecka) Audemars Piguet Royal Oak Offshore.
 
tombrady1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ksiaze chyba nie lubi zmian bo marynarka tez taka sama jak przed laty, swoja droga dobrze w niej wyglada :-)

 

Jeszcze raz Książę Michał z Kentu i bardziej aktualne zdjęcie. Zegarek wciąż ten sam.

 

 

Ciekawe czy mnie wystarczy konsekwencji, aby czas mojego życia tak długo odmierzał Royal Oak. O ile w ogóle doczekam sędziwego wieku :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz Książę Michał z Kentu i bardziej aktualne zdjęcie. Zegarek wciąż ten sam.

Ciekawe czy mnie wystarczy konsekwencji, aby czas mojego życia tak długo odmierzał Royal Oak. O ile w ogóle doczekam sędziwego wieku :).

Przywykł do jegon wagi i niełatwo równie ciężki zamiennik.

A może ma sponsora żeby arystokracji dawać przykład.

 

P.s.

Garnitur, krawat robią wrażenie.

Koszulę podobną też mam.

Edytowane przez Remy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbytnio nie znam ale paski na marynarce i do tego na koszuli, ba - jeszcze na krawacie - to niezgodność z kanonem.

 

Za to zegarek przedni.


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zbytnio nie znam ale paski na marynarce i do tego na koszuli, ba - jeszcze na krawacie - to niezgodność z kanonem.

 

 

Gustaw, jeśli są odpowiednio dobrane skale jak w tym przypadku to jest to jak najbardziej ok. Kanony o których piszesz są pomocne dla osób które posługują sie schematami, takie rady z książki pani Kwasniewskiej ;)

Instagram.com/jfszymaniak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poza tematem, paski na koszuli i marynarce można przełamać krawatem w grochy :).

post-95072-0-50127800-1490651021.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie ubranie i zegarek to pan ksiazę prezentował by się jak menel z rogu :);)


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gustaw, jeśli są odpowiednio dobrane skale jak w tym przypadku to jest to jak najbardziej ok. Kanony o których piszesz są pomocne dla osób które posługują sie schematami, takie rady z książki pani Kwasniewskiej ;)

Jak to szło, Filip? "Wyfiokowana Jolka uczy naród, jak jeść bezę"?? :D


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Skoro o szefach mowa... Jeff Weiner, aktualnie CEO LinkedIn. Wcześniej pełnił funkcje menedżerskie między innymi w Warner Bros, Yahoo.
 

jeffweiner.jpg

 

Na ręku Audemars Piguet Royal Oak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych zegarkach widzę jedno: stabilizację. Nikt nie goni za nowościami, nie podnieca się nowym kolorem tarczy czy rodzajem zapięcia. Mają świadomość jakości posiadanych przedmiotów i to im wystarczy. Większość z nich zawodowo żyje ze swoich przeciwieństw, czyli ludzi dających się wkręcić w spiralę nowości, lecz oni mają nieco większą świadomość.

Warto mieć tą świadomość kierując swoim życiem.


Co-Axial

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.