Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość MichaelD

Ming Tsai i Gordon Ramsey .. to znani miłośnicy Breitling'ow

 

mingheadmed.jpg

 

090519-MingTsai-209p.widec.jpg

 

gordon_ramsay.jpg

 

Good%20Food%20Show_Gordon%20Ramsey.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie tylko co ale jezcze jak

 

 

Zapomniał spinek do koszuli :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie tylko co ale jezcze jak

Tutaj chyba Jaeger Led

 

post-4829-0-78011100-1331231849.jpg


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miało być o znanych bądź sławnych ludziach - a tu takie kwiatki - kto ich zna?

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja raz w życiu poświęciłem się, i przeczytałem deklaracje majątkowe. Jak były ostatnie wybory prezydenckie. Byłem załamany. Jedyny uczciwy kandydat - to był Religa. Reszta albo łgała w deklaracjach, albo to banda nieudaczników. Kuźwa, jeśli ktoś ma 50 lat, a jego dotychczasowy dorobek to mieszkanie w spółdzielni mieszkaniowej ... to z czym do ludzi!?! Żyj sobie człowieku jak żyłeś, a nie pchaj się do rządzenia czterdziestomilionowym narodem !! Dugi casus - "polytyk" co od 10 lat "zasiada", birąc KILKANAŚCIE tysięcy netto miesięcznie, i on po tych 10 latach mówi że ma majątek 300 tysięcy... To coś ty, łajzo, z kasą robił !?! Jeśli zarabiając tyle nie potrafisz zabezpieczyć siebie i rodziny na przyszłość, to jak ty chcesz moje dzieci zabezpieczać...!?!? A na drzewo!

 

Pełna zgoda. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodajmy,że nigdy nie był zagranicą,nie ma konta i mieszka z mamą i kotem ;)

A tak na poważnie to również się zgadzam-jak ktoś nie umie zarządzać swoim życiem to niech się nie bierze za zarządzenie cudzym.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miało być o znanych bądź sławnych ludziach - a tu takie kwiatki - kto ich zna?

 

Pozdrawiam

Iko

 

Iko, miales na mysli Palikota czy Gianni Agnelli ? Pytam powaznie bo nie lapie odpowiedzi ;)


nie spiesz się ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może chodzi o Filipa Bobka?Ja też go zupełnie nie kojarzę,z czego on jest sławny?Z tego,że występuje bo że gra to cięzko powiedzieć,w jakimś serialu (tak mi google pokazało)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może z tego jest znany.. w niektórych kręgach. Gościa totalnie nie kojarze..

A Alamo ma rację odnośnie polityków, mniej mnie rażą goście z kasą, bo może się trochę przejmują tym co robią, niż "golasy" bo na 99% "poszli w politykę" się dorobić. Brrr zmieńmy temat bo mnie trzęsie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Iko, miales na mysli Palikota czy Gianni Agnelli ? Pytam powaznie bo nie lapie odpowiedzi ;)

 

Miałem na myśli kilka osób, żeby wymienić jakiegoś Andrew Zimmerna ( o , za to Krystian Zimerman to jest ktoś), albo tego Ming Tsaia.

A już przy Filipie Bobku to już wymiękłem - on wystąpił jako nowy Cichopek w nowej telenoweli?

 

A kolegom kpiącym z polityków nie posiadających kasy przypomnę Gandhiego. Rzeczy należące do niego można obejrzeć chyba w ostatnim Chronosie.

Prawdziwy przywódca nie zarządza pieniędzmi. Przewodzi ideom i ludziom. Tego się za pieniądze nie kupi.. . Czego idealną ilustracją jest Palikot.

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Milesowi mówimy tak, Bobkom (zajęczym i nie) mówimy NIE! ;)


Budziki zamordowały miliardy snów. Dlaczego więc chodzą bezkarnie???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Iko - widziałeś jakiegoś Ghandiego u nas???? bo ja widzę tylko 95% same miernoty, które się wysłowić nie potrafią...

to już lepiej niech będą tacy co mają kasę, jest szansa, że naszymi też będą dobrze zarządzać..

aa w ogóle się nie znam ..

koniec off topa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt posiadania pieniędzy niestety nie świadczy o klasie intelektualnej. Przykład - reczony Palikot.

Oczywiści brak kasy również o niczym nie świadczy.

Bogaci pchający się do rządzenia nie robią tego z pobudek altruistycznych. Prędzej zależy im na podtrzymaniu dobrej passy swojej grupki robiącej interesy, niż na polepszeniu doli ogółu społeczeństwa.

 

Chcemy waszego dobra! - rzekł Ukochany Nasz Przywódca Donaldu Tusku - i następnego dnia zarekwirowano majątek obywateli .... ;)

 

Pozdrawiam

Iko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ładny Caddy w tle:)

 

a dziekuje

kupilem takiego samego

 

;)

 

505dfbcfb9b34afbmed.jpg

 

jak to mowia, "nie ma jazdy bez gwi... bez wienca z kaczkami"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat Palikot to inteligentny czlowiek,po prostu robi sobie jaja z polityki.Jest politykiem bo może i ma taką zachciankę,inni są bo nic w życiu nie umieją robić i tylko tak mogą zarobić spore jak na nasze warunki pieniądze,w dodatku nie męcząc się.Nie jestem fanem Palikota ale wolę jak on się ośmiesza celowo niż jak 80% pożal się Boże polityków ośmiesza się nawet o tym nie wiedząc.

 

I umówmy-niewielu było politków którym leżało na sercu dobro społeczeństwa,każdy pilnuje swoich interesów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, że nie w temacie Palikota i polityki, ale może ktoś rozpoznaje co ma tutaj Yngwie na ręku?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Miałem na myśli kilka osób, żeby wymienić jakiegoś Andrew Zimmerna ( o , za to Krystian Zimerman to jest ktoś)...

No widzisz... teoretycznie mógłbym powiedzieć odwrotnie, ale tego nie zrobię, bo nie chcę się zbłaźnić i być wzięty za ignoranta. Choć nie przepadam za fortepianem, to Pan Krystian z pewnością jest personą budzącą szacunek.

Z resztą, o tym kto budzi większe zainteresowanie google śmiało powie, wystarczy wpisać imię i nazwisko i zobaczyć ilość wyników ;)

Biorąc pod uwagę temat tego wątku, obaj jak najbardziej nadają się tutaj do zamieszczenia, ale co tam, lepiej dyskutować o Palikocie, albo wstawiać inne teksty nic nie wnoszące do tematu. Może lepiej wstaw zdjęcie Krystiana Zimermana z Jego zegarkiem? Bardzo jestem ciekawy, co nosi wirtuoz fortepianu i batuty, choćby ze względu na Jego miejsce zamieszkania.


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobrze, skoro Yngwie Malmsteen i Miles Davis to za mało na Palikota i Bobka

 

to dowalę z grubej rury

 

http://www.longines.com/events/2008/albert_einsteins

 

 

 

Z resztą, o tym kto budzi większe zainteresowanie google śmiało powie, wystarczy wpisać imię i nazwisko i zobaczyć ilość wyników ;)

 

a na poparcie wynik popularności wg. Google

 

13,200,000 dla zapytania "Albert Einstein"

6,580,000 dla zapytania "Miles Davis"

605,000 dla zapytania "Janusz Palikot"

56,000 dla zapytania "Filip Bobek" (niech mu będzie choć pewnie wynik zawyżony przez innych Filipów Bobków)

 

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie , trzymając się definicji sławnej osoby, to akurat Maro trafił kulą w płot.

Rzecz jednak nie w tym, by mierzyć sławę trafnością wskazań google, równie dobrze sławę osoby "sławnych" można by mierzyć częstotliwością pokazywania się w tabloidach.

"Upudelkowienie" naszej kultury masowej to fakt, z którym musimy się liczyć, ale w żaden sposób nie wolno się temu poddawać. Kto będzie pamiętał takiego Zimmerna czy Bobka za rok - dwa? Pewnie nikt. Taka to sława. Osoby sławne słynące z tego, że są sławne, zdaniem tzw. mediów.

 

Wracając do tematu - proponuję wklejać osoby, co do których nie mamy wątpliwości, że są rozpoznawalne...

 

Pozdrawiam

Iko

 

Zresztą z resztą pisze się zresztą ( w tym przykłądzie) ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma wątpliwości dla wszystkich, czy tylko dla Ciebie?

;):)


Time is meaningless, and yet it is all that exists.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.