Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Gość Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość McIntosh

P.S. Anglia awansowała = będę miał komu kibicować.

 

Ja z kolei od wielu lat jestem kibicem reprezentacji Włoch i Argentyny i zawsze tym drużynom życzę jak najlepiej. Zresztą włoska liga przeżywająca ostatnimi czasy regres jest moją ulubioną ligą, a AC Milan to mój ulubiony klub. Jednak dzisiejszy mecz Włochów z Cyprem nie napawał optymizmem. Teraz oglądam spotkanie Urugwaj - Argentyna. Do przerwy jest 0:0, ale liczę na to, że Argentyna w końcu się jakoś pozbiera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

I po meczu. Argentyna wymęczyła jednobramkowe zwycięstwo. Ale z taką formą jaką Albiceleste zaprezentowali w eliminacjach, nie wróżę im sukcesu na MŚ :D.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy to Submariner czy Sea-Dweller ??

 

 

Wszystkie dotychczasowe źródła wskazywały, że Boniek nosi Submarinera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio we włoskiej prasie pojawiła się informacja, że Boniek ma być prezesem AS Romy. Panie Zbyszku !!! wszystkiego najlepszego i wielu sukcesów na nowym stanowisku (o ile informacje znajdą pokrycie w rzeczywistości).

 

Tak dobrze to nie było.Zibi miał zostać jednym z dyrektorów sportowych,a dokładnie miał być odpowiedzialny za rozwój grup młodzieżowych-także do fotela prezesa klubu to droga jeszcze była daleka.Zresztą sprawa już nieaktualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a cóż to za kolorowy czasomierz prezentował dziś Adamek?

golota_adamek_2.jpg

Edytowane przez darq

www.pajacyk.pl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No.... I juz wiemy kto przepłaca niecnym szwajcarom za zegarki z mostkami szlifowanymi po 2 tygodnie. :P;)

Swoja drogą kilka naprawdę czaderskich czasomierzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najciekawsze, że większość tych z za wschodniej granicy to administracja państwowa / lokalna.

Daje wiele do myślenia.

Chociaż jak sobie przypomnę, jak jakies 8 lat temu byłem na projekcie konsultingowym na Uralu .... to widzę, że nic się tam nie zmieniło ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki z rosyjskiej "arystokracji" nieźle wymiatają. Patek Philippe 5102 na przykład. Wyżej już nie można.

Ciekawe co nosi rosyjska inteligencja... ;)


" Nikomu nieznane tajemne serce zegara " - Elias Canetti

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.