Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Guest Waldeusz

Co noszą znani ludzie?

Recommended Posts

Podpadasz fanowi starych samochodów. Chociaż wiem, że masz raczej na myśli te z szybami pomalowanymi olejną na czarno, wielkim spoilerem i "złotymi" felgami wystającymi poza obrys.

Co do młodego pokolenia do dzisiaj widzimy 18-to -25 latków jeżdżących albo raczej leżących pod swoimi czarnymi 20-LETNIMI BMW :shock: ...no ale zadają szyku :? ...więcej naprawiasz niż jeździsz ale...no masz go.

Akurat wybrales troche kiepskie argumenty - albo niedopowienio ich uzywasz. Zamiast uzywac stwierdzenia "20-letnie BMW" mogles uzyc BMW z czarnymi szybami, niebieskimi zarowkami, itd, ktore bardziej byloby adekwatne do tego co piszesz.

Znam wiele majetnych osob, ktore z wyboru jezdza 15-20 letnimi autami, skoro alternatywa to: http://motoryzacja.interia.pl/news?inf=728405

Guest

ja napewno nie będę jeździl takim starociem bo nowe auto może się i psują ale są o niebo bezpieczniejsze. A to dla mnie ważne.

ja napewno nie będę jeździl takim starociem bo nowe auto może się i psują ale są o niebo bezpieczniejsze. A to dla mnie ważne.

Po pierwsze moze przeniesiemy sie do "samochodowego" watku.

Po drugie natomiast - widzialem kilka razy konfrontacje samochodow kostruowanych w latach 70 - na przyklad starej S-klasy Mercedesa (W126), z nowoczesnymi (w/g Ciebie bezpiecznymi) autami pokroju Opla Corsy, Astry, Peugeota 206, 307. Itd... Zgadnij, z ktorego samochodu mieli szanse wysiasc ludzie, a z ktorego trzeba bylo ich wycinac? Poduszka powietrzna nie zastapi Ci metra trwalej, niemieckiej stali, ktora musi sie zgniesc, zanim zaczna sie gniesc Twoje nogi...

Podpadasz fanowi starych samochodów. Chociaż wiem, że masz raczej na myśli te z szybami pomalowanymi olejną na czarno, wielkim spoilerem i "złotymi" felgami wystającymi poza obrys.

Tak dokładnie mam na myśli to co tu napisałeś. Natomiast jak napisałem nie dziwię się specjalnie takim zachowaniom i raczej mnie nie denerwują bo mniej więcej domyślam się o co chodzi tym ludziom.Jedno jest pewne: wielu młodych Polaków nie różni się w tym wypadku od rapera bo gdyby nagle dostali kilka milionów $ za płytę to pewnie kupiliby sobie nowe BMW z silnikiem od promu kosmicznego. Co innego ludzie wychowani w normalnych warunkach, gdzie będąc dziećmi mieli wszystko w normie i pod dostatkiem w zdrowych proporcjach i bez przesady..wtedy zwykle nie dochodzi do takich przerysowań w przyszłości.Ale jak już zaznaczyłem mi to nie przeszkadza.

JURECZEK

Guest

Szczerze współczuję temu człowiekowi, który pisał na temat problemów z Peugeot 307. Powinni mu wymienić samochód na nowy.

Guest mrov@

Jak ktoś ma znajomych mechaników(tylko porządnych a nie serwisantów co bez ksiązki nz procedurami ani rusz)to mu powiedzą jaka jest trwałość dzisiejszych wozów w porównaniu ze starymi.

Dziś rządzi konsumcja i auto ma mieć tysiące bajerow a że bezawaryjnie jeżdzi 2 lata(oby) to nic.Po 3-4 latach wchodzi nowy model a stary idzie do żyda(czytaj Polaka,Ukraińca i.t.d.)

...'reklamówki' typu: bond, kusznierewicz itp zupelnie mnie nie przekonują do danej marki...dskoro widzę ich prywatnie z zegarkami innych firm...

Do mnie trafia umieszczenie zegarka w filmie. Może niekoniecznie zachęca do kupna, ale ładnie pokazany zegarek zapada mi w pamięć.

Oglądacie Ligę Mistrzów?

Trener Olimpicu ma Omegę PO z pomarańczowym bezelem na pomarańczowym pasku. :D

Oglądacie 8) Ale zegarka nie przyuważyłem :oops: :wink:

Lukass, druga bramka Milanu :shock: :D

EDIT

Wielki Milan, dwie bramki w 3 minuty :twisted:

Lukass, druga bramka Milanu :shock: :D

EDIT

Wielki Milan, dwie bramki w 3 minuty :twisted:

Fuksiarze Włosi.

Ja bym powiedział tak - szczęście sprzyja lepszym :D

Ja bym powiedział tak - szczęście sprzyja lepszym :D

Tak właśnie to sobie tłumaczą fuksiarze. :D

Oglądacie Ligę Mistrzów?

Trener Olimpicu ma Omegę PO z pomarańczowym bezelem na pomarańczowym pasku. :D

Też to zauważyłem ale wolałem obejrzeć mecz do końca zanim tu wpadłem ( a właściwie cały czas czekałem na nadgarstek Houliera :wink: )

Za to kiedyś na jakimś zdjęciu wydawało mi się, że trener Chelsea Murhino (czy jak to się tam pisze) miał UN Michelangelo Gigante - ale mogę się mylić :wink:

Uważam że ta Omeaga do kurtki skórzanej pasuje, ale do garnituru czarnego zresztą to trochę nie bardzo, no chyba że był noszony "po włosku" - brązowe buty i pasek. Niestety nie widziałem tych dodatków u trenera Huliera.

Na początku chciałem żeby wygrał Lion ale widzę że on poza jednym geniuszem Juninio to nawet za dobrze w polu karnym przeciwnika nie byli za bardzo kreatywni... w konsekwencji gdyby przeszli do kolejnej rundy na ciekawy mecz nie można by było z ich strony liczyć...

Milan pokazał że jest bardzo błyskotliwy. Może nie przepadam za nimi ale wygrali zasłużenie.