Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Tak z innej beczki ja się wziąłem za testowanie dokładności swoich zegarków i spodziewałem się lepszych wyników.

 

G-8900 i GW-300 12s  na miesiąc, G-100 8s na miesiąc, GW-M850 nie testowałem bo służył za wzorzec.  


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie jest tak źle ja w swoim DW-5600 miałem +30s/m.. Ale wyregulowałem go sobie i po pierwszym miesiącu zrobił +3s/m  ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlatego od zakupu GW-M850 poluję już tylko na zegarki z WC, teraz rozglądam się za ryśkiem.


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

mój gw-9200 idzie równo z atomowym WC wyłączony. Nigdy nie miałem tak dokładnego casio, nawet DW-5030C , które myślałem, że będzie pod tym względem wzorcem śpieszy jakieś 13 sekund na miesiąc  :angry:

Ciekawe który z zegarmistrzów ma vibrograf do elektroników, kiedyś było tego sporo 

Edytowane przez dingo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł od 6600 i moze byc ciekawie:) jakos 6900 za te "oczka" nigdy mnie nie porwał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

simp25 masz chyba źle date ustawioną, w sensie rok no chyba ze fota nie jest z dzisiaj.. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze jest zle,pierwszy raz go założyłem dzisiaj,nie dawno kupuilm jakieś paski i bezele i go złożyłem.Nie dlugo bedzie miał pewnie nowego właściciela.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad ubrankiem do Risemana w czerwieni.

Znalazłem takie zdjęcia:

medium_632622-f-s-g-shock-riseman-gw-920medium_634194-f-s-g-shock-riseman-gw-920

Ciekawi mnie jakby wyglądał czarny pasek w czerwonym bezelu scratch_one-s_head.gif

Wiadomość z zibi:

Pasek - 79 zł.

Bezel - 35 zł.

Przesyłka - 17 zł.

Co myślicie? Sam bezel da rade? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:

Czarny bezel, czerwony pasek z czarną szlufką - TAK

Czerwony bezel, czarny pasek - NIE

 

Popatrz na Mudmana G-9000 Rescue (czarny bezel, pomarańczowy pasek), wygląda to OK.

Edytowane przez Mirosuaw

Pozdrawiam, Mirek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się nad ubrankiem do Risemana w czerwieni.

Znalazłem takie zdjęcia:

medium_632622-f-s-g-shock-riseman-gw-920medium_634194-f-s-g-shock-riseman-gw-920

Ciekawi mnie jakby wyglądał czarny pasek w czerwonym bezelu scratch_one-s_head.gif

Wiadomość z zibi:

Pasek - 79 zł.

Bezel - 35 zł.

Przesyłka - 17 zł.

Co myślicie? Sam bezel da rade?

Tez zdecydowanie jestem za opcja-czarny bezel,czerwony pasek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Który by tu zabrać na łykend?

bc201e097422f8ada4f89ad6a45dc4d2.jpg

Piekne sztuki! Wez oba dwa:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdbym miał GW-5000 to nie miał bym takiego dylematu napewno.. ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie przepadam za kolorowymi G, ale Rysiek w czerwieni świetnie wygląda. Ale z innym kolorem paska i bezla już nie bardzo. Wogóle ten Rysiek jakoś tak kusi i to nawet jak się Rangemana ma  :angry: (pewnie dlatego, że Range w czerwieni tak dobrze nie wygląda ;) ).

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie nie przepadam za kolorowymi G, ale Rysiek w czerwieni świetnie wygląda. Ale z innym kolorem paska i bezla już nie bardzo. Wogóle ten Rysiek jakoś tak kusi i to nawet jak się Rangemana ma :angry: (pewnie dlatego, że Range w czerwieni tak dobrze nie wygląda ;) ).

Bo Ryśki to fajne...zegarki:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(pewnie dlatego, że Range w czerwieni tak dobrze nie wygląda ;) ).

Wygląda, wygląda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czerwonym Rangemanie za duzo jest tych białych napisow i tak jakos to słabo wyglada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tomaliusz jak masz brać to zamawiaj i pasek i bezel. 


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W czerwonym Rangemanie za duzo jest tych białych napisow i tak jakos to słabo wyglada.

 

A ja się zastanawiałem, czemu czerwony Rysiek wygląda fajnie, a Range nie. Ale X-Ray mnie oświecił :D, bo to właśnie przez te białe napisy na bezlu czerwony Range wyglada tak trochę odpustowo (za dużo się na nim dzieje przez taką ilość rzucajacych się w oczy "dodatków" :wacko: ).

 

w nowym zestawie :)

 

eASEolW.jpg

 

Zastanawiam się nad ubrankiem do Risemana w czerwieni.

Znalazłem takie zdjęcia:

medium_632622-f-s-g-shock-riseman-gw-920medium_634194-f-s-g-shock-riseman-gw-920

Ciekawi mnie jakby wyglądał czarny pasek w czerwonym bezelu scratch_one-s_head.gif

Wiadomość z zibi:

Pasek - 79 zł.

Bezel - 35 zł.

Przesyłka - 17 zł.

Co myślicie? Sam bezel da rade? 

Edytowane przez ICE

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja się zastanawiałem, czemu czerwony Rysiek wygląda fajnie, a Range nie. Ale X-Ray mnie oświecił :D, bo to właśnie przez te białe napisy na bezlu czerwony Range wyglada tak trochę odpustowo (za dużo się na nim dzieje przez taką ilość rzucajacych się w oczy "dodatków" :wacko: ).

:) to i tak dales jeszcze takie znosne zdjecie Ranga,bo wiekszosc wyglada duzo,duzo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 w amazonie uk. zmiany, zmiany zmiany.. normalna dostawa, 31marzec  do 22 kwietnia, taki mi podali przy dzisiejszym zakupie, ech, wszystko chyba schodzi juz powoli na psy? zobaczymy jakto wyjdzie w rzeczywistosci,a moze podali na wyrost? nie wiem, w kazdym razie moj klasyk dw5600 od dzis w drodze..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.