Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Ten męski z powodzeniem mógłby robić za damskiego a damski można dać dziewczynce na komunię ;)

Na koniec dokupić męskiego G.

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Apropo edycji dla par to miałem kiedyś taką i o ile Baby-G na damskiej rączce wyglądał fajnie to ten G na mojej wyglądał śmiesznie ;)

 

 

Sorry za foto ale nie mogę znaleść swojego.

 

Waldzior, znam Cię poprzez forum już od jakiegoś czasu i siłą rzeczy mam jakieś wyobrażenie o Tobie i powiem Ci, że taki cukierkowy białasek jakoś zupełnie mi nie pasuje do tego mojego wyobrażenia. ;):D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten męski z powodzeniem mógłby robić za damskiego a damski można dać dziewczynce na komunię ;)

Na koniec dokupić męskiego G.

Rozmiarowo nie jest tak źle jak może się wydawać :) Pod kurtkę jak znalazł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Waldzior, znam Cię poprzez forum już od jakiegoś czasu i siłą rzeczy mam jakieś wyobrażenie o Tobie i powiem Ci, że taki cukierkowy białasek jakoś zupełnie mi nie pasuje do tego mojego wyobrażenia. ;):D

Marcin, wychodzi na to, że znasz mnie bardzo dobrze;)

Napisałem, że go "miałem" a trwało to dokładnie tydzień z czego założyłem go raz w domu na godzinę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Gdzieś ostatnio widziałem nawet na sprzedaż bezelale chyba gdzieś poza Polską. Może też nie powinienem się napalać bo nie wiem ile zegarek wytrzyma bo ponoć jego żywotność mocno się skróciła na bateriach. :(

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Kamil, a co masz na myśli pisząc, że żywotność się skróciła? W sieci poszperałem i znalazłem info, że chodzi na dwóch bateriach i standardowo wytrzymuje 2 lata. W innym wątku piszesz o miesiącu. Czy "temu misiu" tak jest, czy to jakiś inny problem?

 

Edit: na zatoce jest bezel w cenie 39,99$ z kw. Nie wiem, czy w pełni oryginalny, ale z Japonii i wygląda na ok.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było 7 (sześć GX-56 i sześć GXW-56)

 

Family-5j_seeqrrw.jpg

 

Miałem 13 króli w czterech kolorach.

 

pozdrawiam, Piowa

Czym się różni GX-56 od GXW-56?

 

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GX jest tylko solar a GXW solar z radyjkiem.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kamil, a co masz na myśli pisząc, że żywotność się skróciła? W sieci poszperałem i znalazłem info, że chodzi na dwóch bateriach i standardowo wytrzymuje 2 lata. W innym wątku piszesz o miesiącu. Czy "temu misiu" tak jest, czy to jakiś inny problem?

 

Edit: na zatoce jest bezel w cenie 39,99$ z kw. Nie wiem, czy w pełni oryginalny, ale z Japonii i wygląda na ok.

Wujek go ma od kiedy wyszedł i trzymał te 2 lata, ale od dawna go nie nosi bo żywotność jego spadła do miesiąca, był u jakiegoś speca ale nic w nim nie zrobił chyba. Ja założyłem póki co dwie najtańsze i zobaczę ile wytrzyma. Jak potrzyma dłużej to założę droższe batki i się okaże. Mój Majster go przeczyścił po paru latach leżenia na strychu. Zobaczymy co z tego wyniknie, póki co pięknie działa.

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mogli się bardziej postarać ale koperta metalowa to ważne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W pytke jest mnie też się bardzo podoba


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a mnie sie ostatnio taki spodobał, choć on tak naprawde nie ma nic oprócz metelu na kopercie :D

 

DW5025D-8.jpg

 

btw, bezel pasuje z ?

 

edit: na watchuseeku ktoś pisał że "części z DW-5600E pasują perfektnie", really ?

Edytowane przez zbytek

obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny, szczególnie jak by mu założyć czarny bezel i pasek. 

Bezel powinien pasować od DW-5600E.

 

Picturesofthings005-3.jpg

 

Mi się podoba ta wersja, DW-5030..

 

DSCN1831_zpsd2e38047.jpg

 

Swoją drogą ostatnimi czasy ktoś tu na forum kupił sobie podwujnego G-SET'a DW-5030 tylko nie pamiętam kto..

 

 

Foty z WUS,a..

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

właśnie pomysł jest, żeby mu dać bezel i pasek od DW5600EG-9, noo, tylko ten lcd dziwny, bo różne kolory są w sieci i już sam nie wiem czy on jest taki niebieski, srebrny czy jaki


obecnie: DW-5600C-9CV * DW-5300G-9V * DW-6600E-1V * G-2000BM-1MJF* G-3011F-1V   *  G-700-3AV  *   GW-9010-1 *  GW-9200-1 *  EF-535SP-1AV  * DW-5030-1
kiedyś : DW5600E-1 * DW-8150-1V * GT-000D-7 * DW-8030-1 * DW-8600J-8A * GX-56-1A * G-9000-8V * G-9000-3V * GW-9000A-1 * G-2900-1A  * G-7700-1 * G-3000LV-7 * GR-8900A-7 * GA-100-1A1 * GX-56-1A

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek wskoczył czarny, bezel czarny jedzie - nie będzie już taki cukierkowy :) jedyne co mi nie pasuje do cyfry godzinowe, ale znaleziony po latach to niech się nosi, jeszcze bga muszę odrestaurować, najpierw bakteria nowa a później poszukiwanie gaci.

post-38269-0-61420800-1456236639_thumb.jpg

post-38269-0-39315400-1456236643_thumb.jpg

Edytowane przez barteq891

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby zmienił napis z G-Shock na Baby-G to by było ok ;)


"Każdy ma swój wehikuł czasu -wspomnienia cofają w przeszłość, a marzenia przenoszą w przyszłość."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ktoś ma uszkodzonego GW9000A, konkretnie to koperty szukam bo ucho trzymające pasek wzięło i pękło. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.