Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Kurcze, coraz bardziej denerwuje mnie ten wystający sensor w Risemanie (szukam pretekstu do kolejnego zakupu).

W ogóle moja malutka mania g shocków zaczyna przybierać dziwne oblicze:

 

- stwierdzam, że model jest obrzydliwie brzydki (GW 9200, DW 6900)

- czytam Wasze pozytywne opinie na ich temat

- uznaję, że w sumie nie taki brzydki

- zakup

 

Ani rysiek ani 6900 z początku mi nie podchodziły, dopiero po paru miesiąc jakoś na sponatna zakupiłem i są do dziś. A tymczasem rozglądam się za kwadraciakiem, które w sumie też zbytnio ładne mi się nie wydawały..

Uciekaj stąd. Kasuj konto. Nie zaglądaj tu.

 

 

 

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze, coraz bardziej denerwuje mnie ten wystający sensor w Risemanie (szukam pretekstu do kolejnego zakupu).

W ogóle moja malutka mania g shocków zaczyna przybierać dziwne oblicze:

 

- stwierdzam, że model jest obrzydliwie brzydki (GW 9200, DW 6900)

- czytam Wasze pozytywne opinie na ich temat

- uznaję, że w sumie nie taki brzydki

- zakup

 

Ani rysiek ani 6900 z początku mi nie podchodziły, dopiero po paru miesiąc jakoś na sponatna zakupiłem i są do dziś. A tymczasem rozglądam się za kwadraciakiem, które w sumie też zbytnio ładne mi się nie wydawały..

Bierze Cię na dobre....miałem identycznie, rok temu nawet bym na 9200 czy 6900 nie spojrzał...a  teraz mam 9200 i jestem zadowolony i przerobiłem z 6 sztuk 6900 a dwa mam nadal :D a uważałem je za brzydkie G, mały kanciasty Rysiek i 6900 z głupimi kułeczkami

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość romseyman

A ja nigdy do 6900 nie mogłem się przekonać. Podobnie jak do SKXa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Fajna linia. Lubię. :)

3194e4976542580ee9facd6cc3427b9f.jpg

Docelowo zamówiłem bransoletę.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierze Cię na dobre....miałem identycznie, rok temu nawet bym na 9200 czy 6900 nie spojrzał...a  teraz mam 9200 i jestem zadowolony i przerobiłem z 6 sztuk 6900 a dwa mam nadal :D a uważałem je za brzydkie G, mały kanciasty Rysiek i 6900 z głupimi kułeczkami

Najgorzej jest rano- nigdy nie wiem, który założyć  :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najgorzej jest rano- nigdy nie wiem, który założyć  :mellow:

 

Ja często zmieniam kilka razy w ciągu dnia :D


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja swego czasu nosiłem kilka G (jak miałem) jednego dnia, do pracy nawet chodziłem z najbrzydszym G czyli Ryśkiem 9100 :D

 

Wysłane z mojego MX4 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Byłem dzisiaj w galerii popatrzeć na łocze, bo szukam jakiegoś chrono i wstąpiłem z ciekawości do TT popatrzeć co nowego i jakie są ceny ... z kosmosu: MTG taki jak Waldka 4700, trochę tańszy GPS, Mudmaster 3500 i nawet biały oraz czerwony były, Gulf 2700... Powariowali. Obok wystawka z Orisem pięknym u konkurencji 4400, a Citek chrono AT-9030 z radiem, solarem, szafirem, WR200 cena 2320 (bez problemu z zejściem do 2200).

Jakbym miał kupować G teraz w sklepie, to wolałbym sobie kupić 2 citki lub jakiegoś wypasionego Longinesa w automacie.

 

Tomaliusz mam podobny nadgarstek, może aktualnie troszkę większy, bo ok. 18-18,5 i mierzyłem MTG, niewygodny jak nie wiem co, a też lubię duże zegarki.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommly nie przejmuj sie-jestem właśnie w krakowie i zerknąłem z ciekawości do TT i mój Mudmaster kosztuje tu 3900 a mtg którego oglądałem w wawie za 3900 tu kosztuje 4200.OMG...

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie to sie nudzi o 7 rano ;)


GW-9400-1DR(MOD), G-9100-1ER, GW-300A-1V, G-8900A-1, GWX-8900-1(MOD), G-100-1BV, GW-M5610-1ER(MOD), GW-M850-7, BG-141, DW6900MS(MOD), DW-5030D, GST-B100D1AER, G-9300-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tobie to sie nudzi o 7 rano ;)

Taka praca ;)

 

 

PS: ma być piękny a nie wygodny ;)

Wygodny to jest 56xx ;)

Edytowane przez Waldzior

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że wy spać nie możecie-ja jeszcze po nocce na wyjeździe szukam noclegu :-)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Na Młynku byłeś? :)

To Turbinka w Spale. Zdjęcie weekendowe. Jak robiłem zdjęcie, to ręce mi się trzęsły, bo jak by się zsunął, to byłoby po "pińcecie". Na pocieszenie zostałaby co najwyżej seta... lub dwie?.. w karczmie obok. ;):)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spała jest super, często tam przejeżdżam i zawsze się zatrzymuję na lody, pyszne są  :)

A w Dożynki Prezydenckie jestem tam co roku, super zabawa  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tommly nie przejmuj sie-jestem właśnie w krakowie i zerknąłem z ciekawości do TT i mój Mudmaster kosztuje tu 3900 a mtg którego oglądałem w wawie za 3900 tu kosztuje 4200.OMG...

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

 

4 kolory Mudmasterów kosztują 3500 (jeszcze kilka dni temu były po 3400), a tylko wersja GB jest po 3900. Ceny chore, ale nie jest tak, że wszystkie są po 3900. 

 

Swojego "używanego", ale w stanie BNIB kupiłem we wrześniu za 550 AUD plus 30 AUD przesyłka.

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.