Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
MasterFan

PODFORUM MIŁOŚNIKÓW ZEGARKÓW CASIO G-SHOCK !


Rekomendowane odpowiedzi

Dwa konkretne sprzęty

 

 

Masz Nissana GTR???

Pozazdroscic! Zegarek bede mial taki sam ale samochod niestety nie...

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz Nissana GTR???

Nie tylko kierownice do fotek ;)

(Przepraszam musialem)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość miczel1

Raczej to obróci się w taką stronę, że za prowizję od sprzedaży zapłacą kupujący.

Dokładnie.Ceny z automatu 10% w górę.Powiem tak że 10% to srogie przegięcie pały :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pyk z rąsi.

 

PSX_20161006_162704.jpg

 

 

A od jutra przez cały weekend akcja w TT -15% na wszystko (od ceny detalicznej oczywiście :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kontekście cen, o których wspomnieliście, mój zakup uważam za mega atrakcyjny.

Zdecydowałem się na zakup tego MTG-S'a, właśnie ze względu na cenę.

 

Być może do ceny zakupu przyczyniła się sytuacja, że zakupione zostały dwie sztuki ..

To zresztą mało ważne .. Zakup pilotował brat, a efekt tego zakupu jest taki,

że za dwie sztuki MTG-S'ów zapłaciliśmy łącznie 4440 zł, wraz z kosztami wysyłki.

 

Ta sytuacja, jak również wiele innych dotyczących zakupu zegarka, pokazuje jedno.

Unikaj rodzimego rynku sprzedaży, jak diabeł święconej wody.

Na palcach jednej ręki, policzę sytuację, gdzie w Polsce udało mi się zakupić nowy zegarek

w dobrej cenie. Podejrzewam jednak, że i te zakupy jednostkowe podyktowane zostały fartem ..

 

Większość sprzedawców kroi nas niemiłosiernie. Przebitki na zegarkach sięgają absurdalnych poziomów.

A to co robi ZIBI, zakrawa już na złodziejstwo. Oczywiście firm, które praktykują w podobny sposób,

jest o wiele więcej. Stwierdzę nawet, że większość tak robi ..

 

Mało, że nasze społeczeństwo jest generalnie niezamożne w porównaniu z zachodnim,

to w sposób niedorzeczny, płaci znacznie więcej za te samo dobro, oferowane na innych rynkach.

 

W tym kontekście, jak słyszę o wspieraniu naszej gospodarki, robi mi się słabo ..

Osobiście nigdy nie kupię towaru z rodzimej dystrybucji, chyba, że sytuacja ulegnie zmianie.

To jednak mało prawdopodobne .. Pozostaniemy krajem cwaniaków i kombinatorów ..

 


GW-9400-1ER, MTG-910DA, GD-350-1BER, GWG-1000-1A3ER, G-9000-1VER, GW-3500B-1AER, G-9300-1ER, GWN-1000B-1BER, MTG-960DE-2VER, GWG-1000-1AER, GX-56-1AER, GW-6900A-9ER, GW-7900RD-4ER, GW-4000-1A3ER, GW-M5610BC, DW-003H-4T, PRW-3500-1JF, G-7800-1ER, GW-7900-1ER, SPF-60D-7AVER, GW-9300CM-1ER, OC-108D-1A, GST-W100D-1A4ER, GDF-100-4ER, GW-A1000, GXW-56-1BER, GW-3000M-4AER, GW-A1100R-4AER,  GX-56-4ER, GX-56GB-1ER, GWF-D1000-1ER, GWN-1000-2A, GD-X6900-1ER, GW-9400-DCJ, GD-X6930E-9ER, GPW-1000GB-1AER, GW-A1100-1A3ER, GB-6900B-1ER, GW-9200-1E, GWF-D1000B-1ER, GD-400-4ER, GD-X6900SP-1, GWX-8900C-3ER, GD-X6900SP-1JF, GD-X6900 SUPRA, MTG-S1000BD-5AER, GD-X6900FB-8, GW-M5610-1ER, MTG-G1000D-1A2ER, GWF-1000-1C, GWN-Q1000-1AER, GF-8250CM-2ER, GX-56BB-1DR, GA-100ST-2AER, GWX-8900B-7ER, GAW-100-1AER, MTG-S1000D-1AER, GPW-1000-4AER, GPW-2000-1AER, GPW-1000-1BER, GD-X6900CS-7CR, MTG-S1000D-1A4ER, GW-6900BC-1JF., GPW-1000TBS-1AER, MTG-S1000BD-1AER, MTG-S1000V-1AER, GD-X6900MH, GR-B100-1A3ER, GPR-B1000-1ER.

Instagram

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Umknęła mi ta wersja kwadrata jak był dostępny (nie tak dawno)na PL rynku.

 

http://happytime.com.pl/zegarki_meskie/casio/g-shock/zegarek_casio_g-shock_gw-m5610bb-1er.html

Marcin tutaj jest:

http://www.czaszegarkow.pl/casio-g-shock-ekran-lcd-zywica-z-tworzywa-sztucznego-p-289399.html

:D

 

A czarnucha Kinga zazdroszczę i gratuluję zarazem.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny ten MTG, chyba "najwytworniejszy" ze wszystkich wersji kolorystycznych.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kontekście cen, o których wspomnieliście, mój zakup uważam za mega atrakcyjny.

Zdecydowałem się na zakup tego MTG-S'a, właśnie ze względu na cenę.

 

Być może do ceny zakupu przyczyniła się sytuacja, że zakupione zostały dwie sztuki ..

To zresztą mało ważne .. Zakup pilotował brat, a efekt tego zakupu jest taki,

że za dwie sztuki MTG-S'ów zapłaciliśmy łącznie 4440 zł, wraz z kosztami wysyłki.

 

Ta sytuacja, jak również wiele innych dotyczących zakupu zegarka, pokazuje jedno.

Unikaj rodzimego rynku sprzedaży, jak diabeł święconej wody.

Na palcach jednej ręki, policzę sytuację, gdzie w Polsce udało mi się zakupić nowy zegarek

w dobrej cenie. Podejrzewam jednak, że i te zakupy jednostkowe podyktowane zostały fartem ..

 

Większość sprzedawców kroi nas niemiłosiernie. Przebitki na zegarkach sięgają absurdalnych poziomów.

A to co robi ZIBI, zakrawa już na złodziejstwo. Oczywiście firm, które praktykują w podobny sposób,

jest o wiele więcej. Stwierdzę nawet, że większość tak robi ..

 

Mało, że nasze społeczeństwo jest generalnie niezamożne w porównaniu z zachodnim,

to w sposób niedorzeczny, płaci znacznie więcej za te samo dobro, oferowane na innych rynkach.

 

W tym kontekście, jak słyszę o wspieraniu naszej gospodarki, robi mi się słabo ..

Osobiście nigdy nie kupię towaru z rodzimej dystrybucji, chyba, że sytuacja ulegnie zmianie.

To jednak mało prawdopodobne .. Pozostaniemy krajem cwaniaków i kombinatorów ..

 

Zgadzam się w 100% co do dojenia... Przecież zagraniczny sklep nie rozdaje za darmochę, tylko też zarabia, a ceny w pl to jakaś porażka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy, oryginał? Warto za 80zł?

20161006_134942.jpg

 

20161006_135001.jpg


GW-9400-1__GW-M5610-1__GD-X6900-1__GX-56BB-1__GW-M5610-1[MOD]__GW-6900BC-1__DW-6900NB-7[MOD]__GW-6900-1[MOD]__GXW-56-1B__GWN-Q1000-1A__GWG-1000-1A3__MTG-S1000D-1A4__GW-M5610-1__G-9300_1__GW-6900BC-1__GW-9300DC-1__GW-500U-1__GW-9430EJ-9__GW-5000-1__SBDC033__GW-9200-1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Murcins przekonałeś się do rozmiaru kinga?


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że miałeś i dlatego sprzedałeś tamtego.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedałem bo wersja kolorystyczna mi się nie podobała i widać było wokół modułu te czerwone muskuly:p czarne się tak nie rzucają:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Super fotki w tych orzechach. Może jeszcze do kalendarza da radę któreś wysłać Przemkowi? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Macie na myśli ten oficjalny kalendarz?

Już wysłałem 15 zdjęć, tyle tylko można :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.